Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selamlar bayanlar , yeriniz var mı kişilik?
Kilo vermeye çalışıyorum kaç grup değiştirdim gruplar pasiflesti zamanla , ben de motivemi kay ediyorum bu şekilde olunca.

Beni de aranıza alır mısınız?
Yarışmaya katilmayadabilirim motive olsam yeter.🙈
Hoş geldin hanimcim. :KK25:
Şişkolari motive etmek bizim işimiz. Uzun boylu bir de ayva göbeğin varsa işler degişir. :confused:Yarismaya katılmayı sonra düşün yalnız sorumluluk almazsan kaçamaklar başinin belası olur.

Hoş geldin hanimcim. :KK25:
Şişkolari motive etmek bizim işimiz. Uzun boylu bir de ayva göbeğin varsa işler degişir. :confused:Yarismaya katılmayı sonra düşün yalnız sorumluluk almazsan kaçamaklar başinin belası olur.
Hosbulduk, selamlar. Önce bi alışkanlık haline getireyim sorumluluk da almak isterim.
Yedim akşam yemeğimi ,kapattım ağzımı.

19 Mayıs menüm gelsin o zaman
Kahvaltı 12.00
Peynirli 2 yumurtalı omlet, domates salatalıkla salata, 2 kayısı, 4 ceviz, 1 yatlı kaşığı harnup özü( bu harnup özü şekersiz katkısız kızlar soğuk sıkım tarım krediden almıştım kahvaltıda tatlı niyetine tüketiyorum)

IMG_7669.jpeg

Saat 16.00
bir sade kahve bir avuç leblebi üzüm karışımı

Saat 18.00
8 yemek kaşığı ( dolu dolu ama 🤭) pırasa ile ıspanak kavurması, üzerine iki yemek kaşığı kavrulmuş nohut, sarımsaklı yoğurt

IMG_7671.jpeg

Su 2 litre olur yatana kadar
Adım 12480

IMG_7672.jpeg
Elhan Elhan Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
💙💙💙💙💙💙

Ben de yemeği öyle bir doldurmuşum ki kıtlık var gibi hepsini de yedim tabii 🫣🫣daha azla da pekala doyabilirdim onun vicdan azabını atlatmaya çalışıyorum 🥴
Hiç azaltmsya çslışma bence suçlu hisset daha çok neden okadar yedin hani zayıflıcaktık hep beraber neden yapıyosun bunu kendine senin neyin eksik zayıf giydiğini yakıştıran giymek istediğini giyen kendini beğenen kadınlardan sor bakslım kendine
249EBE82-BFA2-4E79-A1C3-E65013D0FBBB.jpeg

X