Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydııın 🌼🌼
19 Mayıs gençlik ve spor bayramımız kutlu mutlu olsun 🌺🌺🌺

IMG_7667.jpeg

12 Mayıs 77.6
19 Mayıs 75.6
Fark 2 kg 💃🏻💃🏻💃🏻💪🏻💪🏻
Elhan Elhan Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
💜💜💜💜💜💜💜

Mavişlerle dostluk maçi yaptık gibi hissediyorum ozlemcim . :oops:
Hafta boyunca her iki takım da birbiriyle yakından ilgilendi moral ve destek verdi. :KK68: Yarın kazanan hepimiz olacağız inşallah. Bu gece heyecanla uyuyacağız.
Vallahi harikaydık kaptanım iyi ki varsınız 🥰🥰🥰🌺🌺🌺🌺🌼🌼🌼🌼 binlelerce çiçek gönderiyorum herkese 💜

Son düzenleme:
Günaydın Kizlar🌷🌷🌷
Mavikus_ Mavikus_ um özür dilerim aktif olamadım, evcek hastayız 😩 kızım ana sınıfından getirdi ama onun bı gün falan ya sürdü ya sürmedi sonra eşim sonra ben sonra bebek sonra oğlum derken bı hayli zor oldu😔çocuklar bı günde atlattı ama eşimle ben hafta sonundan beri surunuyoruz bı geçmedi antibiyotik kullanmamıza rağmen🥺 eksideyim birazdan paylaşım yaparım,pek yiyip icemedim zaten.
Zipzip- Zipzip- im masterfitte olmayacagim bu hafta, önce toparlamistim takımımı da kötü etkilemek istemiyorum
Geçmiş olsun

Günaydın Kizlar🌷🌷🌷
Mavikus_ Mavikus_ um özür dilerim aktif olamadım, evcek hastayız 😩 kızım ana sınıfından getirdi ama onun bı gün falan ya sürdü ya sürmedi sonra eşim sonra ben sonra bebek sonra oğlum derken bı hayli zor oldu😔çocuklar bı günde atlattı ama eşimle ben hafta sonundan beri surunuyoruz bı geçmedi antibiyotik kullanmamıza rağmen🥺 eksideyim birazdan paylaşım yaparım,pek yiyip icemedim zaten.
Zipzip- Zipzip- im masterfitte olmayacagim bu hafta, önce toparlamistim takımımı da kötü etkilemek istemiyorum
Allah şifa versin canım 🤲🏼

Günaydın Kizlar🌷🌷🌷
Allah şifa versin canım. Geçmiş olsun. 🥺

X