Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben tam bilmiyorum canim kaptanlarim gorurse bilgi verirler. Sende haklisin iyilesip baslarsin insallah. :KK200:

Sarı ve yeşil takımlari etkilemiyor canım. Sarı takimin sadece spor bildirimi etkiliyor. O da çok önemli değil. :KK60: Geçmiş olsun. Bir an önce iyiles kilo vermeye devam edelim. :dua:
Teşekkür ederim iyileştikten sonra spor bildirimiyle devam ederim olmazsa.Bu hafta sınav haftası bir de.
Yoruldum her şeye yetişmeye çalışmaktan😩

Geçen hafta 63.6

Bugün 62.7

Fark 0.9

Çektim tam paylaşırken fark ettim ki bugünün tarihini atmamışım, kağıda bugünü ekleyip tam paylasiyordum ki ismim yarım çıkmış sonra bı daha çektim tartı sıfırı gorterdi ayy sabah sabah kavga ettik telefon ve tartiyla🥴

@mavikus @zipzip Cordelia Cordelia

Bir an önce toparlanıp yine gelmeyi çok istiyorum kendinize çok iyi bakın kizlar🥰🥰🥰
Olsun olsun kavga ederken kaloriler gitmiştir. :KK60: Tebrikler kardelencim.

Eklentiler

• 20230519_082216.jpg
    20230519_082216.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 17
Geçen hafta 63.6

Bugün 62.7

Fark 0.9

Çektim tam paylaşırken fark ettim ki bugünün tarihini atmamışım, kağıda bugünü ekleyip tam paylasiyordum ki ismim yarım çıkmış sonra bı daha çektim tartı sıfırı gorterdi ayy sabah sabah kavga ettik telefon ve tartiyla🥴

@mavikus @zipzip Cordelia Cordelia

Bir an önce toparlanıp yine gelmeyi çok istiyorum kendinize çok iyi bakın kizlar🥰🥰🥰
Canim.eksin cok guzel tebrik ediyorum :KK200:

X