Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyetler olsun canım menü harika olmuş

Ne guzel motivasyon yazisi olmus canim tesekkur ederim ya benim moralim bozuk.olunca yoyeceklere siginiyorum en buyuk.yanlisim maalesef . Dun iyi basladim kotu bitti bugun daha iyiydi en azindan pazartesi taryisinin kilosunu gormek istiyorum.

Benim bebesinde diş dönemi ne gece ne gündüz düzgün bir uykusu yok o da yıprandı bende bu uykusuz halleri normal dimi valla korkuyorum hep mi böyle olucak diye 4 ayına kadar da gaz sikintisindan uyku sorunları yasadik
Yok canim duzeliyorlar zamanla insallah dis donemi farkli ama zor oluyor cocuklar icin onlarada hak veriyorum.

18 Mayıs
Bugün saf protein yaptııım ama zor tabi haftada iki gün demiştik ama 1 gün başımızdan aşar Elhan fakat açlık hissediyor muyum aslaaa
Sabah saat 10.00 protein Shake içtim öğün yerine geçenlerden
Öğlen 12.30 okula bir şey götürmemiştim dışarıdan söyledim 7 tane ızgara köfte ve ayran

Akşam 16.00 4 kaşık yoğurt

Su 2 litre
Adım 9600

Elhan Zipzip- Cordelia

Amin kaptanim cocuklar cocuklugunu yapiyor aslinda ama bize pesinden kosturmaca guc geliyor iste. Katiliyorum.kaptanim ilk haftadan kizlar hevesli ve katilimci daim olsun insallah
. Insallah kaptanim seninle her zaman yarismak isterim. Cok tesekkur ederim kaptanim zaten cok yardimci oluyorsun yarisda

Yine cok guzel menu canim afiyet olsun

Ne guzel motivasyon yazisi olmus canim tesekkur ederim ya benim moralim bozuk.olunca yoyeceklere siginiyorum en buyuk.yanlisim maalesef . Dun iyi basladim kotu bitti bugun daha iyiydi en azindan pazartesi taryisinin kilosunu gormek istiyorum.
Hadi inşallah canım daha daha iyi olsun
Ben bugun hep kabak yedim icim dışım kabak oldu
Ohhh afiyet olsun gelsin eksileeerrrr

Canim seninle ozelliklerimiz benzermis bende emziriyorum o yuzden bir tik daha rahat kilo veriyorum. Benimde 163 boyum ben 78 ile basladim diyete 67 ye kadar dustum bayram.sonrasi 2 haftada fena yedim.70 ile basladim maalesef.insallah kolay veririz hemen ulasiriz hedefimize.

18 Mayıs Perşembe

Sabah
1 fincan granül kahve

Öğle
Yurmurtalı yeşillik salatası, 1 kk peynir, biber, salatalık

Ara
1 salatalık

Akşam
Kabak Spagetti,(yarım servis kaşığı makarna ile), 3 kaşık yoğurt

Su: 2 lt
Adım: 3765
Spor: 1 mil leslie Elhan Cordelia Zipzip-

Eklentiler

• IMG_20230518_211437.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 20
Cok gecmis olsun canim Rabbim sifasini versin. Biraz destek alirsaniz yakalar insallah yasitlarini tabi bu surecde sizede cok is dusecek. Rabbim kolaylik versin.

Afiyet olsun canım çok menün çok güzel olmuş

Afiyet olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…