Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Inandıramayızz hep der nerden biliyorsun nerden biliyosun elbetki yazışlardan birşekilde anlaşılıyor diyorum inanmazz genede kocam ama alıştı gibi 😀😀
Ay yok bi yerde haklı vakti zamanında bi üye vardı bayada konuşmuştuk gruplarımızda sonra bi öğrendik erkekmiş onca zaman nasıda oynadı eskide üyeydi

selam kızlar :KK60:

dün moralim çok bozuktu.

işimle ilgili bir değişiklik yapacaktım, kesin kararlıydım ve gideceğim de kesin gibiydi.

o yüzden mevcut işyerimde mutsuz olduğum için bu bekleyiş beni heyecanlandırıyor ve bi nebze olsun mutlu olmama sebep oluyordu.

dün ne yazık ki kesin gözüyle baktığım yerin, kesin olarak olamayacağını öğrendim ve çok ama çok mutsuz oldum.

çünkü gerçekten mevcut işyerimdeki haksızlıklar, değer görmemek beni çok üzüyor ve mutsuz ediyor.

hala tam toparlayamadım, sanıyorum ki bir süre buna da alışana kadar mutsuzluğum az da olsa devam edecek ancak tabii ki bu konuda kendimi cezalandırıp beslenmemi bozmayacağım

@Mavikus_ sevgili kaptanım senden de çok özür diliyorum adım ve menü eksiğimiz oldu benim yüzümden ama en azından bundan sonraki günlerde telafi etmeye çalışacağım
Rabbim daha güzel kapılar açsın canım 🤲🏼

X