Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam hsnımlar önce mazeretimi bildiriyim belki saçma gelicek ama gerçek bu malesef ki eşim kk ya girmeme kızıyo zamanında ayrılma sebebimde oydu çok kavgalar ettik biraz kıskanç saçma şeylere takılabiliyor bu yüzden izinliyken giremiyorum Zipzip- Zipzip- daha önce bahsetmiştim elif sana belki hatırlarsın dün sabah tartıldım ama resim çekemedim 64.00 çıktı kabul ederseniz yarın sabah tartılıp resim atarım @Elhan @CordeLia
Durum bu yani bacılar 😇
Günaydın canim evet hatırlıyorum bu durumu daha önce söylemiştin
Pazartesi günleri resim sarti yok aklinda olsun
Cuma günü tartılırsin artik yarin bildirime gerek yok😊
Günaydınlar hanımlar :KK200: :KK200:
Günaydın ablacim❤
Günaydınlar güzellikler 🌼🌼🌼
Günaydın canim❤
Sagol kaptanım ben Hangı takıma gircm
Cuma gunu belli olur takımın,takimlari cuma gunu olusturuyoruz😊
Gunaydın kızlar 💜
Günaydın canim❤

Günaydın canim evet hatırlıyorum bu durumu daha önce söylemiştin
Pazartesi günleri resim sarti yok aklinda olsun
Cuma günü tartılırsin artik yarin bildirime gerek yok😊

Günaydın ablacim❤

Günaydın canim❤

Cuma gunu belli olur takımın,takimlari cuma gunu olusturuyoruz😊

Günaydın canim❤
Günaydın kuzucum :KK200:

Şu an patlıcan, dolmalık biber, tatlı sivri biber, salatalık, fasülye, yeşillikler☺ domates de ekecegım fırsat bulduğum ilk anda🥲
Önce tohumları evde fide olarak mı yetiştiriyorsun, biz öyle yapıyoruz. Fasulyeler çok çabuk büyüdü, birbirine girdi, açamadığım yerden kestim, öyle diktik, bakalım tutacak mı?
Salatalık, cery domates ve çileği asıkan saksılara dikip astık. Ay çekirdeği diktik, kabak diktik.
Patlıcan, paprika, sivri biber, siyah domates, etli domates, kokteyl domates bu hafta dikeceğiz.
Birde üzüm dikeceğiz, hepsini evde fideledik, fide olarak dikilecek.
Bu sene sebzeye para vermek yok Allah ın izniyle 🤲🏼

selam kızlar :KK60:

dün moralim çok bozuktu.

işimle ilgili bir değişiklik yapacaktım, kesin kararlıydım ve gideceğim de kesin gibiydi.

o yüzden mevcut işyerimde mutsuz olduğum için bu bekleyiş beni heyecanlandırıyor ve bi nebze olsun mutlu olmama sebep oluyordu.

dün ne yazık ki kesin gözüyle baktığım yerin, kesin olarak olamayacağını öğrendim ve çok ama çok mutsuz oldum.

çünkü gerçekten mevcut işyerimdeki haksızlıklar, değer görmemek beni çok üzüyor ve mutsuz ediyor.

hala tam toparlayamadım, sanıyorum ki bir süre buna da alışana kadar mutsuzluğum az da olsa devam edecek ancak tabii ki bu konuda kendimi cezalandırıp beslenmemi bozmayacağım

Mavikus_ Mavikus_ sevgili kaptanım senden de çok özür diliyorum adım ve menü eksiğimiz oldu benim yüzümden ama en azından bundan sonraki günlerde telafi etmeye çalışacağım

Selam hsnımlar önce mazeretimi bildiriyim belki saçma gelicek ama gerçek bu malesef ki eşim kk ya girmeme kızıyo zamanında ayrılma sebebimde oydu çok kavgalar ettik biraz kıskanç saçma şeylere takılabiliyor bu yüzden izinliyken giremiyorum Zipzip- Zipzip- daha önce bahsetmiştim elif sana belki hatırlarsın dün sabah tartıldım ama resim çekemedim 64.00 çıktı kabul ederseniz yarın sabah tartılıp resim atarım @Elhan @CordeLia
Durum bu yani bacılar 😇
Olsunn sen mutlu olmana bak canım benim girebildiğin kadar gir ♥️

X