Popüler Konu LenaG ile MasterFit

15 Mayıs
11.00 İki yumurta , marul, salatalık, domates, ceviz , zeytin , kuru kayısı
13.00 Sade Türk kahvesi
17.00 Büyük bir tabak kabak yemeği, yoğurt , iki kaşık bulgur pilavı
Detoks suyu ( tarçın, nane)
İki litre su
Adım
IMG_20230515_235741.jpg
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Mavikus_ Mavikus_

Rica ederim 😍
Bu sayfadaki katılımcılarla yarış halinde kilo vermeye çalışıyoruz. Asıl kaptanimiz Zipzip- Zipzip- spor kaptanımız Cordelia Cordelia onlar gelince detayları anlatırlar. Misafir gibi hissetme kendini. Merhaba dediğin anda buralı sayılırsın. :KK68:
Yaa teşekkür ederim, ne kadar içtensiniz . Arkadaşımın tavsiye ettiği kadar varmış. İnşallah ben de kilo verebilirim burası sayesinde 💐

İyi akşamlar arkadaşlar, ben de katılabilir miyim aranıza
Hosgeldin aramiza,ilk sayfada kurallarimiz var kurallari okuduktan sonra formu doldurabilir misiniz sizi tanıyalım 😊😊
Yaa teşekkür ederim, ne kadar içtensiniz . Arkadaşımın tavsiye ettiği kadar varmış. İnşallah ben de kilo verebilirim burası sayesinde 💐
Kim tavsiye etti merak ettim🙈🙈

canım okuyorum ama bir süredir sormadım halini. şimdi nasılsın?
Gün geçtikçe daha iyi oluyorum, arada değişiklik oluyor, cumartesi günü çok iyiydim, iki gündür yine ağrım var, dizimde anlık his kaybı var.
Bugün doktora gittim, bacaklarımdaki ödem normal deyilmiş, lenfler su toplamış, lenf drenaj masajı yazdı, varis çorabını da hergün hemşire gelip giydirecek.

Çok geçmiş olsun 💐💜 Yavaşta olsa hergün mutlaka yürü zamanla daha iyi olursun inşallah 🥰
Evet yürüyüş yapmayı çok istiyorum, dizimde his kaybı sık olunca ayakta çok durmamaya çalışıyorum, kendimi iyi hissettiğim zaman kısacık yürüyorum ❤️

X