Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yemek saatlerinide yazarsan daha iyi yorumlariz birde su miktarını belirtmemissn canim
Diyette su önemli

Kahvaldı sabah 09:00
akşam yemeği 15:30/16 gibiydi. Bi fincan kahve içtim saat 18:00 gibi hala bişey yemedim 1 lt su içmişimdir çok az içiyorum bu aralar

Benim bebeğim 5 aylık.. memeye çok düşkün değil ama emdiği kadar emziriyorum gunluk sagiyorum. Benim insülin direncim var. Hamilelikte kötü beslendim doğum sonrasi iyice saldım.. aralıklı oruç yapabilirsen güzel olur.. Ben hamilelik öncesi yapıyordum çok faydasını gördüm.. bugün ki menunde güzel görünüyor
Bugün hiç yemek yemedim hep disardayim. Ama gofret yedim cerez yedim ama ekmek bile sürmedim ağzıma
Ahaahhh bu aynı ben

5 mayıs cuma menum
9.00
1 simit 1kk peynir 7 zeytin 1 salatalık
11.40 1 muz
13.00 2 dtbe yumurtalı kuru biber kavurması 1kk peynir 1 baklava
15.00 1 kivi yarım elma 3 erik 2 yeni dünya 1 kahve
18.00 1 tabak tavuklu pilav 1 sb ayran
19.00 6-7 cips 1 avuç karışık kuruyemis
2 litre su
10.644 adım
Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20230505_213921_Huawei Health.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 25
Bende öyle düşündüm eve gelince eksiği kapattım bugün kına da yok naparsam
Ekmek masumiyetini kanıtlamak için bayağı yorulacak
Sezen den masum değiliz şarkısını armağan ediyorum hepimize
Bak yanlız değilim

Hayırlı geceler hanımlar bı elim hamurda yine. Benim gece yarısı yogurdugum hamurlar meşhurdur
Eşime çocuklara kahvaltı beslenme derken iyi oluyor. Dışarıya çok ozenmiyorlar (güzel yaparım yani) kalanida buzluğa atıyorum yarım saat önce çıkarınca taptaze oluyor hem bana hem onlara kolaylık anlayacağınız
Neden gece derseniz küçük oğlan hamur yemeyi seviyor bana kalmıyor

Evet evde yapınca iyi oluyor canım. Eline sağlık

Ellerine sağlık canım, benim komşu da hem sık hem güzel yapar, zaten benim kilonun bir kısmı onun suçu, anlayacağın ben masumum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…