Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Rabbim şafi adıyla şifa versin en kısa zamanda eskisinden sağlıklı olun inşaAllah

çok geçmiş olsun, Allah şifa versin

İyi günler günlerdir yokum eşim hastaydi bana geçti
Eski kilo:71.4(bayramdan önceki anneydeyken tartilamadim )
Güncel:71.3
Fark:100 Gr
Bayramdan sonra eve geldiğimde 73kiloya çıkmıştım bu kadar telafi edebildim
geçmiş olsun canım

Herkese selamlarrr.. Kilo sorunsalım ve artık motivasyon saglayamam sebebi ile bir grup arayışında idim.,burayı buldumm. Biri 4 yaşında diğeri 5 buçuk aylık olan 2 çocuklu bir anneyimm.. Doğumdan 40 gün sonra kilom 71.6 idi. Kendi çabamla 65.5 e düştüm. Bayram öncesi 64ü görmüştüm ama malesef yediğim tatlılarla tekrar artıları gördüm. Az önce ise ard arda 2 paket çikolata bitirdim.. Diyete ve kilo vermeye olan inanç ve İrademi kaybettim şu sıra.. Tam da bu yüzden buradayım. Haydi birlikte başaralım

Hayırlı sabahlar
Zipzip gidince sessizlik mi oldu nasıl durumlar?
Bende döneyim de bı silkeleneyim diyordum.
Neyse ben döneyim yine silkeleyecek birileri olur heralde.
Yazın hadi bakalım
Hoşgeldin hadi bakalım niyet edip başla canım n pazartesi tartı günü haftasonunu ona göre geçirelim hep birlikte
Ben de geldim birbirimizi takip edelim bu hafta
Ok canım
Günaydınlaaar 3 gün önce tartildim 79 olmuşum zumba ve diyet basladim
Süpersin tebrik ederim
Pazartesi bildirimi :81.25
Cuma bildirimi :81.55
Fark : +300
Cordelia
Nasıl oluyor anlamıyorum son 2 aydır bu şekilde 2 ay öncesinde 77 idim ilaçlar iğneler haplar
Olabilir ilaçlardandır sen dikkat et detoks yapabilirsen sana iyi geleceğine inanıyorum canım
İyi günler günlerdir yokum eşim hastaydi bana geçti
Eski kilo:71.4(bayramdan önceki anneydeyken tartilamadim )
Güncel:71.3
Fark:100 Gr
Bayramdan sonra eve geldiğimde 73kiloya çıkmıştım bu kadar telafi edebildim
Geçmiş olsun eve hastalık girince herkese bulaşmadan gitmiyor.. çok iyi eee gelsin 60’lar
Hoşgeldin niyetini et başla canım günlük menü ve yürüyüşlerini buradan paylaş iyi gelir sana

Bu ara havalar burada yağmurlu yürüyüş yapamıyorum..Yarından itibaren menümü paylaşırım.. 3_4 gün sonra yürüyüşlerimi de eklerim inşallah

Cok gecmis olsun canim rabbim acil şifa versin

Süper olur canım.Bu bizi gaza getirir.bizim de düğün var komşumun güzel bir abiye alırım.
84.45 kilo
Evet menü atıyorum ilk gün kötüydü ama frenledim kendimi olabildigince
Sabah yok kan ilacı içiyorum
Öğlen 11.30 yarım kase çorba
5-6 top köfte (iri misketler gibi)
2 yk erişte 2 çatal revani
Arada 1 avuç çekirdek
Saat 17 de İskender oğlumla ortak yedik. Ekmekler kaldı.
Hiç su içmedim
4 bin adımda kaldım
Böyle kapatayım diyorum umarım
Adım Ebru,
Yaş 32,
Öğretmenim
Boy 1.60
Güncel 65.5
Hedef kilom 55
Kilo alma nedenim doğumlar
Evliyim, 2 çocuğum var
Herhangi bir sağlık sorunum yok. Zipzip- Cordelia
Hoşgeldin ebru en kısa sürede başarırsın umarım

Ya kızlar ben bugün tam gaz başladım ama açtık krizlerim oluyor gözüm dönüyor resmen bunu nasil atlatacağm
Bugün ben de öyle oldum.. okuldan yürüyerek geliyordum birden acayip acıktım gözüm döndü resmen markete daldım.. en zararsız kuruyemis çarptı gözüme. Çikolata almamak için zor tuttum kendimi..

34 dk bi video ben hamlamışım zorlandım biraz. ısınma egzersiz ve gevşeme hepsi içinde. uzun süredir kıpramadığım için parmağımı oynatmak bile bana zor geldi. ama eğlenceli tavsiye ederim. bi tür lesli gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…