Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Zipzip ile Masterfitin son sonuçlarını açıkladım bugünden itibaren burayı sizlere birakip biraz uzaklaşmak istiyorum ara ara sohbete gelmeye çalışırım 😊😊😊

@CordeLia kaptanim başta olmak üzere bugune kadar yanımda olan herkese teşekkür ediyorum hakkınızı helal edin
Tek tek etiket yapmiyorum unuttugum biri olur kimseyi üzmek istemiyorum

Kendinize iyi bakin Allaha emanet olun
bol eksili günleriniz olsun :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68:
Rabbim gönlüne göre versin, hakkın çok, esas sen helal et 😘😘
Burnuma düğün kokuları geliyor 🥰🥰

Sağol canım.ne ayırması tempo tutmuşlar dövülürken.birisi kurtarmak istemiş kollarını tutmuş bir başka çocuk.oglumun telefonunda en yakın kankam diye kayıtlı bir kız vardı.anneside arkadaşım komşum.onu görmüş yerde yatarken oğlum gülerek tempo tutarak izliyormuş.o çocuğa kınama cezası verildi sadece.3. cezayı alırsa okuldan gidecek.bu ikinci.oglum 7. Sınıfta.kizlardan biri koşup haber vermiş.ogretmenin dediğine göre yerde hareketsiz yatiyormus oğlum gittiğinde yerde. Okul çok fena.arama oldu dün.kizin birisi ekmek bıçağı getirmiş okula.falcata Muşta vardı şaka gibi.sakalli bir adam var okula yakın bir caminin önünde satıyor bu tarz şeyleri okul şikayet ediyor.bir şey olmuyor ki yine satıyor.okuldaydim ya bu hafta.cocugun birisi diğerinin gözüne raptiye batırmış.baska bir sınıfta çocuk.bir çocuğu köşeye sıkıştırıp gözünde şemsiye açmış.gozluk kırılmış çocuğun kadı patlamış. Yıldım psikolojim bozuldu.7 lerden bir veli geldi kızım gece eve gelmiyor diye.kiz küçücük batağa saplanmış resmen. Başka bir okul daha var yakında adres değişikliği gösterip oraya almaya çalışıyoruz oğlumu.
Bütün yavrular Allah a emanet, film senaryosu gibi, kanım dondu 😔

Son 1 yıldır diyet havasında yım 1 yıl kadar önce 14 kilo verip 74 düştüm ama son 2 ay ağır hastalıklar iğneler ilaçlar geri aldım ama vereceğim yeniden insaAllah
Yeni kararlarinla ve iradenle geçmişe bakmadan sağlıklı bir şekilde yoluna devam et o zaman. Ben bu şekilde devam edeceğim. Kilo vermeye başlayınca gerisi gelecektir.

Zamanla her şey düzelecek inşallah fezocum.
Düzelir kesinlikle, kalp kırıklığı baki 😔
Şu yaşıma kadar affedemediğim 2 kişi var, onlarıda Rabbime havale ettim, sırtımda yüklerini taşımıyorum, gerisini zamana bıraktım, şimdi onlar benim peşimde dolanıyor.

Düzelir kesinlikle, kalp kırıklığı baki 😔
Şu yaşıma kadar affedemediğim 2 kişi var, onlarıda Rabbime havale ettim, sırtımda yüklerini taşımıyorum, gerisini zamana bıraktım, şimdi onlar benim peşimde dolanıyor.
Ne güzel çözüm bulmuşsun hikayemizde rolleri bitenleri uğurlamak lazım. :super:

Merhaba sizleri özleyip geldim bir göreyim hal hatır sorayım dedim ama son sayfayı okumak çok üzdü beni.
Kaptanım inşallah çok uzak kalmazsin sonuçta burası senin evin bizler misafiriz ❤️
Kinoalihatun Kinoalihatun canım şu mübarek günler hürmetine yeni kapılar açsın Rabbim. Rabbim iyilerle karşılaştırsın inşallah

X