Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Jasminium84 Jasminium84 ❤❤❤
@Suskunkardelen 💙💙💙
Kaptanlarim emekleriniz icin teşekkür ederim guzel bir haftaydi :KK68: :KK68: :KK68:

Bu haftanin kazananı Mavi takim kaptani @Suskunkardelen tebrik ediyorum kaptanım :KK73::KK73::KK73::KK73:

MasterFit Yarışması 68. Hafta07.04.2023 Cuma10.04.2023 P.tesi14.04.2023 CumaFarkOran
Kırmızı Takım
Jasminium84 Jasminium84 Kırmızı Kaptan
62,55​
62,15​
62,80​
-0,25​
-0,40​
Ladygreenlimo Ladygreenlimo Kırmızı
81,20​
81,30​
80,40​
0,80​
0,99​
Faunaa Faunaa Kırmızı
72,4​
71,9​
0​
@GoklerceKırmızı
69,4​
70​
69,4​
0,00​
0,00​
@aypare ackermanKırmızı
59,9​
60,1​
59,7​
0,20​
0,33​
@menekse_kokusuKırmızı
71,4​
71,2​
71,7​
-0,30​
-0,42​
0.5
Menü avantaj ödülü % 1 1.00
Spor avantaj ödülü % 12.00
Kırmızı Takım ortalama Sonuç
0.58​
Mavi Takım
@SuskunkardelenMavi Kaptan
63,05​
62,8​
62,45​
0,60​
0,95​
M Meryem1306 Mavi
84,9​
84,9​
84,9​
0,00​
0,00​
60kiloyum 60kiloyum Mavi
85,9​
86,3​
85,9​
0,00​
0,00​
@bendenizefenimMavi
75,20​
75,30​
74,50​
0,70​
0,93​
@Mavikus_Mavi
69,00​
69,20​
67,40​
1,60​
2,32​
4,20​
Mavi Takım Ortalama
0,84​
Menü avantaj ödülü % 1 1,00
Spor avantaj ödülü % 1+%1
Mavi Takım Ortalama Sonuç
0,84​
Yeşil Takım
@gezegenfezaYeşil
87,30​
84,10​
3,20​
3,67​
Menü avantaj ödülü % 1
Yeşil Takım Ortalama Sonuç
3,67​
Çok sakinlesmisiz Ramazan sakinliğimi? Kilo veren herkesi tebrik ederim ❤️

Eklentiler

• IMG_20230415_130108.jpg
    IMG_20230415_130108.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 23
Zipzip- Zipzip- kaptanım biraktiginiza çok üzüldüm.ayrica insanlara bu kadar yardım ettiğiniz halde problem yaşamanıza daha da çok üzüldüm.belki abartiyorumdur ama ben size giyabinizda cok dua ediyorum ben günlük menümü bile çoğu zaman yazmayı iş görürken siz herkesin mesajlarını okuyup ayri ayrı cevapladiniz üstelik hiçbir karşılık beklemeden.Allah razı olsun. Hakkınızı helal edin. :KK200:

Keske gitmeseniz kaptanim. Asil siz hakkinizi helal edin iyiki acmissiniz grubu burasinin bana cok olumlu etkisi oldu. Emeginize saglik:KK200:
Helal olsun canim Biraz uzak kalmak iyi gelecek insallah tekrar gelebilecek gücü bulurum 🥰🥰🥰
burayı takip etmek mutlaka vaktini alıyor. çok emek istiyor yoruyor haklısın. biz buradaki düzenden, ortamdan çok memnunduk. ama anladığım kadarıyla farklı durumlar olmuş bilmediğimiz. üzüldüm gerçekten.
Evet burasi ister istemez vaktimi aliyor yine eskiye oranla cok vakit ayirmiyordum ama
Siz bu ortama devam edebilirsiniz kurallar belli gönüllü kaptan veya kaptanlarla 🥰🥰
Kaptanım🥺🥺 asıl sen hakkını helal et,bizim ne hakkımız var🥺 ayrıldığımız kısa sürer inşallah,çok üzüldüm 🥺
Helal olsun canim 🥰bakalim biraz uzak kalayim kendimi dinleyim 😊😊
Canım sen harika birisin. Seninle sorun yaşayan kişinin kendisiyle büyük sorunu vardır. Hiçbir şey için üzülme. Her zaman gel sohbet ederiz. İyi ki tanıdım seni. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Teşekkür ederim canim kimseyi düşünmüyorum, üzülmüyorum herkes karakterini belli ediyor bu durumlarda
Bende iyi ki tanıdım seni🥰🥰
İyi akşamlar çok geç biliyorum kusura bakmayın yolculuk uzun sürdü anneme geldim
Önceki kilo:72.4
Güncel:71.8
Fark:600 Gr
Zipzip- Zipzip- , Jasminium84 Jasminium84
Eksin cok guzel tebrik ederim canim ❤
Kaptanım gitmene çok üzüldüm çünkü sayende bu gurupla tanıştım ve gerçekten uzun zamandır böyle motive olmamıştım inşallah bu ayrılığımız uzun sürmez sen güzelce dinlen kafanı toparla ama ara ara bir selam ver kaptanım bu arada ne olduğunu bilmiyorum ama boşver kimse için üzülmeye moral bozmaya değmez hakkını helal et Allah’a emanet ol ♥️🌹 :KK19:
Helal olsun canim,kimse için üzülmüyorum sadece karsilastigim şeylere üzüldüm biraz kafamı dinleyince gelirim arada selam veririm 🥰🥰🥰
Zipzip- Zipzip- kaptanım. Sen harika bir insansın.seninle problem yaşayan problemi kendinde arasın.😍
Teşekkür ederim canim ❤

Bir garip oldu içim :cry:
❤❤❤

Selam kızlar, öğlen kızımın kreşinden aradılar ateşlenmiş gelin alın diye, apar topar işten cikip kreşe gittim o saatten beri de ayaktayım daha yeni uzattım ayaklarımı 🙈
Cook gecmis olsun canim şimdi nasıl oldu kızın 😊
Yaaaa çok ama çok üzüldüm sayenizde çok uzun zamandır görmediğim kiloyu görmüştüm, emegine saglik keske gitmesen ama yipratici oluyorsa senin icin uzak kalman daha dogru tabi 😔😔
5 yıldır burdayım canim ister istemez yipraniyor insan biraz ara vermek uzaklasmak iyi gelecek
Siz burda devam edin insallah daha da eksiler göreceksin 🥰
Elifim biraz kafasını toparlasin dinlensin. Tez zamanda geleceğini biliyorum. Veda mesajı olarak gormeliyim canım.
İnsallah Elhoşumm 🥰
Yaaa ne oldu kızlar zipzipim neden gidiyorsun yaa
Biraz kafami dinlemeye ihtiyacım var canim🥰
Canım çok üzüldüm ya gitmene 😔 hakkını helal et, çok uğraştın bizimle ❤️
Helal olsun canim❤

Rabbim gönlüne göre versin, hakkın çok, esas sen helal et 😘😘
Burnuma düğün kokuları geliyor 🥰🥰
Helal olsun gezegenim🥰
Düğüne daha cok var 🙈🙈🙈
Ben ilk okuyunca düğün yaklaştı zannettim, yorumları okuyunca çok şaşırdım, zıpzıp ve benimle anlaşamayan kimseyle anlaşamaz herhalde, annenin çocuğunu bırakıp gitmesi gibi hüzünlendim 😔
Dugun olsaydı keşke 🤭🤭
Insallah kisa surede yeniden dönerim araniza ❤❤
Ne güzel çözüm bulmuşsun hikayemizde rolleri bitenleri uğurlamak lazım. :super:
Ne kadar dogru bir soz❤
Merhaba sizleri özleyip geldim bir göreyim hal hatır sorayım dedim ama son sayfayı okumak çok üzdü beni.
Kaptanım inşallah çok uzak kalmazsin sonuçta burası senin evin bizler misafiriz ❤️
@Kinoalihatun canım şu mübarek günler hürmetine yeni kapılar açsın Rabbim. Rabbim iyilerle karşılaştırsın inşallah
Merhaba canim hosgeldin inşallah cok uzak kalmam ❤❤
Kaptanım ben gelmiyorum diye mi gittin. Ben gelirim canım kilo bile veririm gel sen 😘❤️
Hi hi sen gelmiyorsun diye gideyim dedim 🤭🤭🤭

Çok sakinlesmisiz Ramazan sakinliğimi? Kilo veren herkesi tebrik ederim ❤️
Ramazanin etkisi oldu sanırım canim belki mayısta toparlanir🥰
14 nisan
Sabah bir az şekerli kahve
Aksam iki tabak bulgur çorbası
Bir dilim ekmek
Bir buçuk litre su
1saat 20 dk yürüyüş
Afiyet olsun canim❤
Zipzip- Zipzip- kaptanım biraktiginiza çok üzüldüm.ayrica insanlara bu kadar yardım ettiğiniz halde problem yaşamanıza daha da çok üzüldüm.belki abartiyorumdur ama ben size giyabinizda cok dua ediyorum ben günlük menümü bile çoğu zaman yazmayı iş görürken siz herkesin mesajlarını okuyup ayri ayrı cevapladiniz üstelik hiçbir karşılık beklemeden.Allah razı olsun. Hakkınızı helal edin. :KK200:
Helal olsun canim 🥰Senden de Allah razi olsun ❤
14 Nisan 2023

sahur
5 ceviz, 2 küçük parça tulum peyniri

iftar
2 kepçe yoğurtlu yarma çorbası
kıymalı taze fasulye
1 parça peynir
salata
bir parça pide

4 kare çikolata
1 kupa americano kahve

sahurdan yatana kadar 1,5 lt su
Afiyet olsun canim❤

Helal olsun gezegenim🥰
Düğüne daha cok var 🙈🙈🙈

Dugun olsaydı keşke 🤭🤭
Insallah kisa surede yeniden dönerim araniza ❤❤

Ne kadar dogru bir soz❤

Merhaba canim hosgeldin inşallah cok uzak kalmam ❤❤

Hi hi sen gelmiyorsun diye gideyim dedim 🤭🤭🤭

Ramazanin etkisi oldu sanırım canim belki mayısta toparlanir🥰

Afiyet olsun canim❤

Helal olsun canim 🥰Senden de Allah razi olsun ❤

Afiyet olsun canim❤
Canım benim
İkimizde gelelim en kısa sürede inşallah ❤️😘

Helal olsun canim Biraz uzak kalmak iyi gelecek insallah tekrar gelebilecek gücü bulurum 🥰🥰🥰

Evet burasi ister istemez vaktimi aliyor yine eskiye oranla cok vakit ayirmiyordum ama
Siz bu ortama devam edebilirsiniz kurallar belli gönüllü kaptan veya kaptanlarla 🥰🥰

Helal olsun canim 🥰bakalim biraz uzak kalayim kendimi dinleyim 😊😊

Teşekkür ederim canim kimseyi düşünmüyorum, üzülmüyorum herkes karakterini belli ediyor bu durumlarda
Bende iyi ki tanıdım seni🥰🥰

Eksin cok guzel tebrik ederim canim ❤

Helal olsun canim,kimse için üzülmüyorum sadece karsilastigim şeylere üzüldüm biraz kafamı dinleyince gelirim arada selam veririm 🥰🥰🥰

Teşekkür ederim canim ❤

❤❤❤
Tamamdır kaptanım Allah’a emanet ol kendine iyi bak 😘♥️♥️

Sağlıkla kucağına al canım 🙏kaç aylık acaba?
sagol canım benimmm 4.5 aylık Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🤲
Teşekkür ederim kaptanım🥰💙

Tebrik ederim canım çok güzel eksi 👏👏

Sağlıkla kucağınıza alın inşallah🤲🤗

Teşekkür ederim canım ❤️🥰❤️💙💙

Canım niye eziyet ettin kendine🥺 biraz artı çıkardın,canın sağ olsun ne olacak.Haftaya güzel bı eksi gelir, vücut uyum sağlamaya calisiyor

Canın sağ olsun canım,regl olunca bir anda iner insallah
çok tesekkur ederim 😊☺️💖
Aaa gözün aydin canim sağlıklı bir şekilde kucağına al inşallah ❤❤

Sabit olmanda guzel canim❤

Sabit olmanda guzel canim❤

Afiyet olsun canim❤

Regl bende bekliyorum gelmiyor 🙈🙈
amin kaptanim insa cok sagol ☺️😘💖kızım 8 yaşına girdi aralarında baya yaş farki oldu ama sartlar falan derken iste nasip oldu 💚
hayırlısı olsun canım çok sevindim.

burayı takip etmek mutlaka vaktini alıyor. çok emek istiyor yoruyor haklısın. biz buradaki düzenden, ortamdan çok memnunduk. ama anladığım kadarıyla farklı durumlar olmuş bilmediğimiz. üzüldüm gerçekten.
cok tesekkur ederim canım benimmm 💖😘
Hayırlı olsun canım, Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 😍😍
aminn insa cok sagol canım benim 💖💖😘

İyi akşamlar Hanımlar annemdeyim düzenim değişti kızımın elinden telofonu alamıyorum bizim ev müstakil annem apartmanda yönetici altta habire zıplama etme ,neyse Dink'i menümü yazayım ilk ertesi güne bıraktım yazmayı
14.04.2023
Cuma
Sahur :1bardak su
İftar :1kase çorba
Bir parça pide
Yeşillik
6cilek
1muz
7700adim
Zipzip- Zipzip- , Cordelia Cordelia , Jasminium84 Jasminium84

Eklentiler

• Screenshot_2023-04-15-20-27-24-800_com.xiaomi.wearable.jpg
    Screenshot_2023-04-15-20-27-24-800_com.xiaomi.wearable.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 25
Zipzip- Zipzip- kaptanım ayrilmana üzüldüm çok motive ettin çok sağol daha öncede aynı takimdaydik 85kg den 74inmistim sonra yine rastgeldi herşey için çok teşekkürler umarım herşey gönlünce olur 🌷🌹
gelecek canım. çok yoruldu haklı olarak biraz dinlenecek.

X