Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar Hanımlar annemdeyim düzenim değişti kızımın elinden telofonu alamıyorum bizim ev müstakil annem apartmanda yönetici altta habire zıplama etme ,neyse Dink'i menümü yazayım ilk ertesi güne bıraktım yazmayı
14.04.2023
Cuma
Sahur :1bardak su
İftar :1kase çorba
Bir parça pide
Yeşillik
6cilek
1muz
7700adim
@Zipzip- , Cordelia Cordelia , @Jasminium84
afiyet olsun canım 🥰

15 Nisan 2023

sahur
iki peynirli omlet
7 zeytin, 10 kaju
domates biber

iftar
tavada barbun balığı
roka soğan domates salatası
1 parça pide
1 kk fıstıklı helva
1 kare çikolata
1 adet cevizli baklava

şimdi 1 kupa americano kahve

1,5 lt su
Afiyet olsun canım ❤️ bir kahve de bana yapsana :KK60: su içmeye devam et. :KK25:

15.04.2023
Sahur:1 haşlanmış yumurta
5zeytin
Bir parça peynir
1dilim ekmek
1bardak çay

İftar:1kase corba
1dilim ekmek
1kase turp otu salatası
4cilek
10670 adım
Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_2023-04-15-22-24-42-302_com.xiaomi.wearable.jpg
    Screenshot_2023-04-15-22-24-42-302_com.xiaomi.wearable.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 33
kızlar airfry kullanan var mı? hangi marka sizinki? fikre ihtiyacım var.
ben de tefal actifry var. aslında memnunum ama malum ortada çevirme aparatı olduğu için bütün birşey pişirilemiyor. bir de diğerinin farklı özellikleri var.
Ben de Tefal actifry kullandım ama bahadır kenarda köşede duruyor.Cok yavaş pişiriyor🙈 airfry da kurutuyor falan diyen de olunca hiç niyetlenmedim
herkes iftarda sanırım
Biraz da burda düzenimiz olmadığı için olabilir canım Ne yapalım,nasıl bir yol izleyelim kizlar Elif'in yokluğunda? Cordelia Cordelia
15.04.2023
Sahur:1 haşlanmış yumurta
5zeytin
Bir parça peynir
1dilim ekmek
1bardak çay

İftar:1kase corba
1dilim ekmek
1kase turp otu salatası
4cilek
10670 adım
Cordelia Cordelia
Ooo turp otu salatası mi😍😍😍😍afiyet olsun canım, Ege'de olmalisin😍

ben de tefal actifry var. aslında memnunum ama malum ortada çevirme aparatı olduğu için bütün birşey pişirilemiyor. bir de diğerinin farklı özellikleri var.
Benimki AEG yukarı mutfakta sık kullanıyordum, aşağıda tezgahta koyacak yerim yok, çok kullanamadım. Patates, patlıcan, kabak, köfte, sosis yaptım henüz başka birşey için denemedim, memnunum

ben de philips var xl çok memnunum pişirmesinden vs ama temizliği eziyet

Ben de Tefal actifry kullandım ama bahadır kenarda köşede duruyor.Cok yavaş pişiriyor🙈 airfry da kurutuyor falan diyen de olunca hiç niyetlenmedim

Biraz da burda düzenimiz olmadığı için olabilir canım Ne yapalım,nasıl bir yol izleyelim kizlar Elif'in yokluğunda? Cordelia Cordelia

Ooo turp otu salatası mi😍😍😍😍afiyet olsun canım, Ege'de olmalisin😍
elimde actifry olduğu için pek niyetli değildim. zaten fiyatlar da çok arttı. ama son bir haftadır aklıma düştü. kullananlar genelde memnun ama bilmiyorum.

müsait biri takip etmek isterse bilemem. ama onun dışında bence herkes menü yazsın yine. pazartesi ve cuma kilo bildirimi yapalım yine.

Benimki AEG yukarı mutfakta sık kullanıyordum, aşağıda tezgahta koyacak yerim yok, çok kullanamadım. Patates, patlıcan, kabak, köfte, sosis yaptım henüz başka birşey için denemedim, memnunum
ben actifry da köfte, sebze kızartmaları, tavuk, kuruyemiş kavurma işlemleri falan yapıyorum. muffin kek falan da oluyor. börek de...

makinenin etrafına mı sıçrıyor? temizliği ondan mı zor? yoksa tabi kabı mecbur yıkanacak.
yok canım kabı kolay makineye de atılıyor ama üst rezidansı sökülmüyor ve aradaki kirleri yağları temizlemeyi engellemek için her şey yapmışlar

Eklentiler

• 268750F3-55AC-419C-A0C9-EEA0A2C5D9E6.png
    268750F3-55AC-419C-A0C9-EEA0A2C5D9E6.png
    556,2 KB · Görüntüleme: 27
X