Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanım küçük oğlum sınıf arkadaşı tarafından darp edildi.oglumun kafasına yumruk atmış bir kaç kez bayılmış kuzum.yerde kendinde değilken vurmaya tekmelemeye devam etmiş.saglik ocağına götürdüm apartopar kafa travması raporu verdi.eve geldik saat 12 de bir titremeye başladı aklım gitti.ates yükseldi.etlik şehir Hastanesi'nde sabahladik.diger çocuğu okula dilekçe ve raporla şikayet ettik.bir uyarısı varmış zaten sinifdaki kızları tacizden.ama annesi kalktı benim oğlum yapmaz diye.sonraki gün oğlum sınıfa giderken müdür beyle karşılaşmış beraber sınıfa bir gitmişler çocuğun annesi orda oğlumu bekliyor.ne yapacaktı bilmiyorum müdür bey varmış Allah'a şükür.Ne olur ne olmaz okulun oralardan ayrılmadım.
Cok gecmis olsun canim.maalesef siddet ilkokullara kadar indi maalesefki ekranin etkisi bende evlatlarim icin endiseliyim. Rabbim evlatlarimizi korusun.

Zipzip ile Masterfitin son sonuçlarını açıkladım bugünden itibaren burayı sizlere birakip biraz uzaklaşmak istiyorum ara ara sohbete gelmeye çalışırım 😊😊😊

Cordelia Cordelia kaptanim başta olmak üzere bugune kadar yanımda olan herkese teşekkür ediyorum hakkınızı helal edin
Tek tek etiket yapmiyorum unuttugum biri olur kimseyi üzmek istemiyorum

Kendinize iyi bakin Allaha emanet olun
bol eksili günleriniz olsun :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68:
Keske gitmeseniz kaptanim. Asil siz hakkinizi helal edin iyiki acmissiniz grubu burasinin bana cok olumlu etkisi oldu. Emeginize saglik:KK200:

iyiyim kaptanım hamileyim ☺️
hayırlısı olsun canım çok sevindim.
Gelirim arada canim ama artik gücüm yok zoraki geliyorum sayfaya ve karşılığında olmayacak şeylerle karşılaşıyorum bu beni yipratiyor artik kendime odaklanmak istiyorum 🥰🥰
burayı takip etmek mutlaka vaktini alıyor. çok emek istiyor yoruyor haklısın. biz buradaki düzenden, ortamdan çok memnunduk. ama anladığım kadarıyla farklı durumlar olmuş bilmediğimiz. üzüldüm gerçekten.

Merhaba kızlar hepinizi çok özledim.o kadar karışıktı ki kafam beslenme konusunda.sonunda çölyak beslenirken zayıflama ile ilgili online bir diyetisyenle görüşmeye başladım.bir diyet listesi verdi.
Ayrıca glutensiz ürünlerin değişim listesini ki en çok buna takılıyordum.glutensiz fit tarifler.artik inşallah silkelemip yoluma bakacağım.Bu kadar bocalama yeter.
İnşallah canım,hoş geldin yeniden🤗
Kaptanım küçük oğlum sınıf arkadaşı tarafından darp edildi.oglumun kafasına yumruk atmış bir kaç kez bayılmış kuzum.yerde kendinde değilken vurmaya tekmelemeye devam etmiş.saglik ocağına götürdüm apartopar kafa travması raporu verdi.eve geldik saat 12 de bir titremeye başladı aklım gitti.ates yükseldi.etlik şehir Hastanesi'nde sabahladik.diger çocuğu okula dilekçe ve raporla şikayet ettik.bir uyarısı varmış zaten sinifdaki kızları tacizden.ama annesi kalktı benim oğlum yapmaz diye.sonraki gün oğlum sınıfa giderken müdür beyle karşılaşmış beraber sınıfa bir gitmişler çocuğun annesi orda oğlumu bekliyor.ne yapacaktı bilmiyorum müdür bey varmış Allah'a şükür.Ne olur ne olmaz okulun oralardan ayrılmadım.
Kaçıncı sınıf? Diğer çocuk okul değişikliği cezası alır büyük ihtimalle.Anlamadigim arkadaşları neden hiç ayırmaya çalışmamış,öğretmen cagirmamis?
Bu durumlarda en çok kızdığım (çocuktur, yapabilir kesinlikle doğru değil ama) yapmamıştır diye üstünü örten velilere tahammül edemiyorum.Buyuk insanlar bile farklı şartlar altında neler neler yapıyor.Bi bak bu çocuk niye böyle ,ne yapılabilir diye.
Çok geçmiş olsun, çok üzüldüm
Jasminium84 Jasminium84 ❤❤❤
S Suskunkardelen 💙💙💙
Kaptanlarim emekleriniz icin teşekkür ederim guzel bir haftaydi :KK68: :KK68: :KK68:

Bu haftanin kazananı Mavi takim kaptani S Suskunkardelen tebrik ediyorum kaptanım :KK73::KK73::KK73::KK73:

MasterFit Yarışması 68. Hafta07.04.2023 Cuma10.04.2023 P.tesi14.04.2023 CumaFarkOran
Kırmızı Takım
Jasminium84 Jasminium84 Kırmızı Kaptan
62,55​
62,15​
62,80​
-0,25​
-0,40​
Ladygreenlimo Ladygreenlimo Kırmızı
81,20​
81,30​
80,40​
0,80​
0,99​
Faunaa Faunaa Kırmızı
72,4​
71,9​
0​
@GoklerceKırmızı
69,4​
70​
69,4​
0,00​
0,00​
@aypare ackermanKırmızı
59,9​
60,1​
59,7​
0,20​
0,33​
@menekse_kokusuKırmızı
71,4​
71,2​
71,7​
-0,30​
-0,42​
0.5
Menü avantaj ödülü % 1 1.00
Spor avantaj ödülü % 12.00
Kırmızı Takım ortalama Sonuç
0.58​
Mavi Takım
S Suskunkardelen Mavi Kaptan
63,05​
62,8​
62,45​
0,60​
0,95​
M Meryem1306 Mavi
84,9​
84,9​
84,9​
0,00​
0,00​
60kiloyum 60kiloyum Mavi
85,9​
86,3​
85,9​
0,00​
0,00​
Deenniizz Deenniizz Mavi
75,20​
75,30​
74,50​
0,70​
0,93​
Mavikus_ Mavikus_ Mavi
69,00​
69,20​
67,40​
1,60​
2,32​
4,20​
Mavi Takım Ortalama
0,84​
Menü avantaj ödülü % 1 1,00
Spor avantaj ödülü % 1+%1
Mavi Takım Ortalama Sonuç
0,84​
Yeşil Takım
@gezegenfezaYeşil
87,30​
84,10​
3,20​
3,67​
Menü avantaj ödülü % 1
Yeşil Takım Ortalama Sonuç
3,67​
Emeğine sağlık kaptanim❤️💙🤗 Jasminium84 Jasminium84 canım tebrik ederim çok güzel bir haftaydi benim için
Ve sevgili takımım M Meryem1306 60kiloyum 60kiloyum Deenniizz Deenniizz Mavikus_ Mavikus_ emekleriniz için teşekkür ederim 🤗🤗

Zipzip ile Masterfitin son sonuçlarını açıkladım bugünden itibaren burayı sizlere birakip biraz uzaklaşmak istiyorum ara ara sohbete gelmeye çalışırım 😊😊😊

Cordelia Cordelia kaptanim başta olmak üzere bugune kadar yanımda olan herkese teşekkür ediyorum hakkınızı helal edin

Kaptanım🥺🥺 asıl sen hakkını helal et,bizim ne hakkımız var🥺 ayrıldığımız kısa sürer inşallah,çok üzüldüm 🥺
Gelirim arada canim ama artik gücüm yok zoraki geliyorum sayfaya ve karşılığında olmayacak şeylerle karşılaşıyorum bu beni yipratiyor artik kendime odaklanmak istiyorum 🥰🥰
🥺🥺🥺🥺

Çok üzücü ne diyeceğimi bilemedim 🥺 geçmiş olsun 🥺😭😭😭

Canım sen harika birisin. Seninle sorun yaşayan kişinin kendisiyle büyük sorunu vardır. Hiçbir şey için üzülme. Her zaman gel sohbet ederiz. İyi ki tanıdım seni. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Anaokulunda dahi boğazını sikabiliyor öğrenciler birbirlerinin
Acikcasi ne diyecegimi bilmiyorum.endiseliyim .bende sinif ogretmeniyim koy okulundaydim urfada o kadar siddet olaylari yoktu bir bucuk yildir evdeyim dogum.ucretsiz izin vs ile memlekete tayinim cikti okulumu merak ediyorum soylenen kadar kotu durumda mi cocuklar diye. Umarim aileler bilinclenir.

Kaçıncı sınıf? Diğer çocuk okul değişikliği cezası alır büyük ihtimalle.Anlamadigim arkadaşları neden hiç ayırmaya çalışmamış,öğretmen cagirmamis?
Bu durumlarda en çok kızdığım (çocuktur, yapabilir kesinlikle doğru değil ama) yapmamıştır diye üstünü örten velilere tahammül edemiyorum.Buyuk insanlar bile farklı şartlar altında neler neler yapıyor.Bi bak bu çocuk niye böyle ,ne yapılabilir diye.

Emeğine sağlık kaptanim❤️💙🤗 Jasminium84 Jasminium84 canım tebrik ederim çok güzel bir haftaydi benim için
Ve sevgili takımım M Meryem1306 60kiloyum 60kiloyum Deenniizz Deenniizz Mavikus_ Mavikus_ emekleriniz için teşekkür ederim 🤗🤗

Kaptanım🥺🥺 asıl sen hakkını helal et,bizim ne hakkımız var🥺 ayrıldığımız kısa sürer inşallah,çok üzüldüm 🥺

🥺🥺🥺🥺
Sizinde emeginize saglik kaptanim tebrik ederim :KK200:

İyi akşamlar çok geç biliyorum kusura bakmayın yolculuk uzun sürdü anneme geldim
Önceki kilo:72.4
Güncel:71.8
Fark:600 Gr
Zipzip- Zipzip- , Jasminium84 Jasminium84

Eklentiler

• IMG_20230414_131116.jpg
    IMG_20230414_131116.jpg
    117,8 KB · Görüntüleme: 22

🥺🥺🥺🥺
Sağol canım.ne ayırması tempo tutmuşlar dövülürken.birisi kurtarmak istemiş kollarını tutmuş bir başka çocuk.oglumun telefonunda en yakın kankam diye kayıtlı bir kız vardı.anneside arkadaşım komşum.onu görmüş yerde yatarken oğlum gülerek tempo tutarak izliyormuş.o çocuğa kınama cezası verildi sadece.3. cezayı alırsa okuldan gidecek.bu ikinci.oglum 7. Sınıfta.kizlardan biri koşup haber vermiş.ogretmenin dediğine göre yerde hareketsiz yatiyormus oğlum gittiğinde yerde. Okul çok fena.arama oldu dün.kizin birisi ekmek bıçağı getirmiş okula.falcata Muşta vardı şaka gibi.sakalli bir adam var okula yakın bir caminin önünde satıyor bu tarz şeyleri okul şikayet ediyor.bir şey olmuyor ki yine satıyor.okuldaydim ya bu hafta.cocugun birisi diğerinin gözüne raptiye batırmış.baska bir sınıfta çocuk.bir çocuğu köşeye sıkıştırıp gözünde şemsiye açmış.gozluk kırılmış çocuğun kadı patlamış. Yıldım psikolojim bozuldu.7 lerden bir veli geldi kızım gece eve gelmiyor diye.kiz küçücük batağa saplanmış resmen. Başka bir okul daha var yakında adres değişikliği gösterip oraya almaya çalışıyoruz oğlumu.

Guzel eksi tebrik ederim canim ❤
Teşekkür ederim kaptanım ♥️
Haftaya güzel eksi gelir canım ❤️💙

Dikkat et kendine ❤️💙

Bazen oluyor canım. Başaracaksin❤️💙

En kısa sürede eksi de olacak ❤️💙

🧿🧿🧿❤️❤️💙💙💙 Harikasın 💐

🧿🧿🧿❤️❤️❤️💙💙💙Muhteşem💐

🧿🧿🧿❤️❤️❤️💙💙 Harika canım Tebrikler ❤️💙

Az kaldi 7 lere leydim. Muhteşem ❤️🧿💙❤️🧿❤️💙
Evet kaptanım az kaldı bir yedileri göreyim çok daha azimli olacağım inşallah belki birlikte 6 ları görürüz ne dersin 😍
Hafta Sonu Adım avantajını Kırmızı takim kazandi Jasminium84 Jasminium84 tebrikler kaptanim👏👏

Masterfit Yarışması 68.Etap
Kırmızı Takım07.04.2023CumartesiPazar
Jasminium84 Jasminium84 Kırmızı Kaptan62.5560006000
Ladygreenlimo Ladygreenlimo Kırmızı81.260006000
Faunaa Faunaa Kırmızı72.460006000
@GoklerceKırmızı69.402035
@aypare ackermanKırmızı59.960001560
@menekse_kokusuKırmızı71.460006000
Kırmızı Takım Toplam Adım57595
Kırmızı Takım Ortalama Adım9.599
Mavi Takım
S Suskunkardelen Mavi Kaptan63.0560006000
M Meryem1306 Mavi84.960000
60kiloyum 60kiloyum Mavi85.960006000
Deenniizz Deenniizz Mavi75.206000
Mavikus_ Mavikus_ Mavi69.024926000
Mavi Takım Toplam Adım44492
Mavi Takım Ortalama Adım8.898

Hafta içi adım avantajını Kırmızı Takım kazandı tebrikler Jasminium84 Jasminium84 👏👏

Masterfit Yarışması 68.Etap
Kırmızı Takım07.04.2023PazartesiSalıÇarşamba
Jasminium84 Jasminium84 Kırmızı Kaptan62.55600060006000
Ladygreenlimo Ladygreenlimo Kırmızı81.2600060004590
Faunaa Faunaa Kırmızı72.4600060006000
@GoklerceKırmızı69.4600055406000
@aypare ackermanKırmızı59.9054435860
@menekse_kokusuKırmızı71.4600060006000
Kırmızı Takım Toplam Adım99.433
Kırmızı Takım Ortalama Adım16.572
Mavi Takım
S Suskunkardelen Mavi Kaptan63.05600060006000
M Meryem1306 Mavi84.9000
60kiloyum 60kiloyum Mavi85.9060006000
Deenniizz Deenniizz Mavi75.2600060000
Mavikus_ Mavikus_ Mavi69.0600060006000
Mavi Takım Toplam Adım60000
Mavi Takım Ortalama Adım12.000
Ellerine emeğine sağlık kaptanım 🌹♥️
Çok çok geçmiş olsun canım rabbim korusun inşallah çabuk atlatır kuzun kadın ne demeye gelmiş sonunda anlamıyorum darp edilen sanki kendi oğlu

Kaptanım gitmene çok üzüldüm çünkü sayende bu gurupla tanıştım ve gerçekten uzun zamandır böyle motive olmamıştım inşallah bu ayrılığımız uzun sürmez sen güzelce dinlen kafanı toparla ama ara ara bir selam ver kaptanım bu arada ne olduğunu bilmiyorum ama boşver kimse için üzülmeye moral bozmaya değmez hakkını helal et Allah’a emanet ol ♥️🌹 :KK19:

Bir garip oldu içim :cry:

X