Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Okulun bulundugu muhite,aile yapısına göre değişiyor canım ama pandemi sonrası seviye bir hayli düştü
İyi akşamlar çok geç biliyorum kusura bakmayın yolculuk uzun sürdü anneme geldim
Önceki kilo:72.4
Güncel:71.8
Fark:600 Gr
@Zipzip- , Jasminium84
Maşallah canım,yolun odemine rağmen güzel eksi tebrik ederim
Okuduklarima inanmadımHangi şehir(paylaşmak istersen tabi)?
Diğer dediğin okulun ortamı nasıl?Yazdıklarını dehşet içinde okudumgençliği kaybediyoruz,ne Yaparsak yapalım ellerimizin arasından kayıp gidiyor

Canım reglden sonra bı anda iner bozma moralini
Inşallah canım

Reglin etkisidir haftaya eksiye düşersin kaptanim ❤
Inşallah kaptanım

Reglin etkisidir haftaya eksiye düşersin kaptanim ❤

Süpersin kaptanım

Kilo bildirimi

14 Nisan 2023
Geçen Cuma 81.2 kg
Pazartesi 81.3 kg
Bu cuma 80.4 kg
Fark -800 g
Yüzde 0.99

@Zipzip- Jasminium84
Çok güzel eksin canım

Haftaya güzel eksi gelir canım

Dikkat et kendine

Bazen oluyor canım. Başaracaksin

En kısa sürede eksi de olacak

Harikasın

Muhteşem

Harika canım Tebrikler

Az kaldi 7 lere leydim. Muhteşem
Inşallah canım

Ellerine sağlık kaptanım

Teşekkürler canım

Ahhh içim cız etti yaa çok çok geçmiş olsun şimdi nasıl oğlun canım

S Suskunkardelen tebrikler kaptanım çok güzel bir haftaydı

Sevgili takımım çok özür dilerim ne yazık ki eksi gelemedim, hepinizin emeklerine sağlık herşeye rağmen şahane bi haftaydı teşekkürler

Gelirim arada canim ama artik gücüm yok zoraki geliyorum sayfaya ve karşılığında olmayacak şeylerle karşılaşıyorum bu beni yipratiyor artik kendime odaklanmak istiyorum
Yaaaa çok ama çok üzüldüm sayenizde çok uzun zamandır görmediğim kiloyu görmüştüm, emegine saglik keske gitmesen ama yipratici oluyorsa senin icin uzak kalman daha dogru tabi

Emeğine sağlık kaptanim Jasminium84 canım tebrik ederim çok güzel bir haftaydi benim için
Ve sevgili takımım Meryem1306 60kiloyum bendenizefenim Mavikus_ emekleriniz için teşekkür ederim
Teşekkürler canımm gerçekten güzel bi haftaydı ❤

Ankara canım.Diger okulda aynı mahalle ama eski sistemi oturmuş bir okul.

Çok şükür daha iyi ama çok etkilendi haliyle. sağol canım

Canım çok geçmiş olsun, inşallah yavrun çabuk atlatır, çok üzüldüm ne hale geldi okullar annesi de ne biçim kadın ya
Tebrik ederim mavi takım bizim sanssizliklarimiz oldu bence regl açısından
Canım çok üzüldüm ya gitmene hakkını helal et, çok uğraştın bizimle
Selam kızlar, öğlen kızımın kreşinden aradılar ateşlenmiş gelin alın diye, apar topar işten cikip kreşe gittim o saatten beri de ayaktayım daha yeni uzattım ayaklarımı
Çok geçmiş olsun canım,nasıl şimdi

Sabah derken canım saat 10 / 10:30 gibi kalkıyorum, 12 ye doğru aç içmem gereken ilaçları içiyorum, 14 / 14:30 gibi hurmaları yiyorum, üstüne tok içmem gereken ilaçları içiyorum.
Diğerini iftar vakti yiyorum, çörekotundan olabilir açlık hissetmiyorum

Çocuklar kaç yaşında
Çok geçmiş olsun canım
Oğlun şimdi iyimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…