Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cok gecmis olsun canim.maalesef siddet ilkokullara kadar indi maalesefki ekranin etkisi bende evlatlarim icin endiseliyim. Rabbim evlatlarimizi korusun.

Keske gitmeseniz kaptanim. Asil siz hakkinizi helal edin iyiki acmissiniz grubu burasinin bana cok olumlu etkisi oldu. Emeginize saglik

iyiyim kaptanım hamileyim
hayırlısı olsun canım çok sevindim.
Gelirim arada canim ama artik gücüm yok zoraki geliyorum sayfaya ve karşılığında olmayacak şeylerle karşılaşıyorum bu beni yipratiyor artik kendime odaklanmak istiyorum
burayı takip etmek mutlaka vaktini alıyor. çok emek istiyor yoruyor haklısın. biz buradaki düzenden, ortamdan çok memnunduk. ama anladığım kadarıyla farklı durumlar olmuş bilmediğimiz. üzüldüm gerçekten.

İnşallah canım,hoş geldin yeniden
Kaçıncı sınıf? Diğer çocuk okul değişikliği cezası alır büyük ihtimalle.Anlamadigim arkadaşları neden hiç ayırmaya çalışmamış,öğretmen cagirmamis?
Bu durumlarda en çok kızdığım (çocuktur, yapabilir kesinlikle doğru değil ama) yapmamıştır diye üstünü örten velilere tahammül edemiyorum.Buyuk insanlar bile farklı şartlar altında neler neler yapıyor.Bi bak bu çocuk niye böyle ,ne yapılabilir diye.
Çok geçmiş olsun, çok üzüldüm
Emeğine sağlık kaptanim Jasminium84 canım tebrik ederim çok güzel bir haftaydi benim için
Ve sevgili takımım M Meryem1306 60kiloyum Deenniizz Mavikus_ emekleriniz için teşekkür ederim
Kaptanım asıl sen hakkını helal et,bizim ne hakkımız var ayrıldığımız kısa sürer inşallah,çok üzüldüm
Gelirim arada canim ama artik gücüm yok zoraki geliyorum sayfaya ve karşılığında olmayacak şeylerle karşılaşıyorum bu beni yipratiyor artik kendime odaklanmak istiyorum

Çok üzücü ne diyeceğimi bilemedim geçmiş olsun

Canım sen harika birisin. Seninle sorun yaşayan kişinin kendisiyle büyük sorunu vardır. Hiçbir şey için üzülme. Her zaman gel sohbet ederiz. İyi ki tanıdım seni.

Anaokulunda dahi boğazını sikabiliyor öğrenciler birbirlerinin
Acikcasi ne diyecegimi bilmiyorum.endiseliyim .bende sinif ogretmeniyim koy okulundaydim urfada o kadar siddet olaylari yoktu bir bucuk yildir evdeyim dogum.ucretsiz izin vs ile memlekete tayinim cikti okulumu merak ediyorum soylenen kadar kotu durumda mi cocuklar diye. Umarim aileler bilinclenir.

Sizinde emeginize saglik kaptanim tebrik ederim

Sağol canım.ne ayırması tempo tutmuşlar dövülürken.birisi kurtarmak istemiş kollarını tutmuş bir başka çocuk.oglumun telefonunda en yakın kankam diye kayıtlı bir kız vardı.anneside arkadaşım komşum.onu görmüş yerde yatarken oğlum gülerek tempo tutarak izliyormuş.o çocuğa kınama cezası verildi sadece.3. cezayı alırsa okuldan gidecek.bu ikinci.oglum 7. Sınıfta.kizlardan biri koşup haber vermiş.ogretmenin dediğine göre yerde hareketsiz yatiyormus oğlum gittiğinde yerde. Okul çok fena.arama oldu dün.kizin birisi ekmek bıçağı getirmiş okula.falcata Muşta vardı şaka gibi.sakalli bir adam var okula yakın bir caminin önünde satıyor bu tarz şeyleri okul şikayet ediyor.bir şey olmuyor ki yine satıyor.okuldaydim ya bu hafta.cocugun birisi diğerinin gözüne raptiye batırmış.baska bir sınıfta çocuk.bir çocuğu köşeye sıkıştırıp gözünde şemsiye açmış.gozluk kırılmış çocuğun kadı patlamış. Yıldım psikolojim bozuldu.7 lerden bir veli geldi kızım gece eve gelmiyor diye.kiz küçücük batağa saplanmış resmen. Başka bir okul daha var yakında adres değişikliği gösterip oraya almaya çalışıyoruz oğlumu.

Guzel eksi tebrik ederim canim ❤
Teşekkür ederim kaptanım
Haftaya güzel eksi gelir canım

Dikkat et kendine

Bazen oluyor canım. Başaracaksin

En kısa sürede eksi de olacak

Harikasın

Muhteşem

Harika canım Tebrikler

Az kaldi 7 lere leydim. Muhteşem
Evet kaptanım az kaldı bir yedileri göreyim çok daha azimli olacağım inşallah belki birlikte 6 ları görürüz ne dersin

Ellerine emeğine sağlık kaptanım
Çok çok geçmiş olsun canım rabbim korusun inşallah çabuk atlatır kuzun kadın ne demeye gelmiş sonunda anlamıyorum darp edilen sanki kendi oğlu
Kaptanım gitmene çok üzüldüm çünkü sayende bu gurupla tanıştım ve gerçekten uzun zamandır böyle motive olmamıştım inşallah bu ayrılığımız uzun sürmez sen güzelce dinlen kafanı toparla ama ara ara bir selam ver kaptanım bu arada ne olduğunu bilmiyorum ama boşver kimse için üzülmeye moral bozmaya değmez hakkını helal et Allah’a emanet ol

Bir garip oldu içim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…