Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• Screenshot_20230413_193442_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20230413_193442_Samsung Health.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_20230413_193445_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20230413_193445_Samsung Health.jpg
    27,7 KB · Görüntüleme: 19
sporsuz olmuyor kesinlikle. normalde yendiğimden çok az yediğim halde veremiyorum. bi şekilde zaman bulup yapıcam. katılırım inşallah. neler yiyip ne kilolar veriyordum biliyorsun. olay spordaymış meğer yemekte değil
Kesinlikle katılıyorum sporsuz olmuyor yürüyüşler bana çok iyi geldi mesela bizim burada bir haftadır yağışlı dışarıda yürüyüş yapmıyorum ama 6000 zorunlu iyikide zorunlu adımları evde yürüş yaparak tamamlıyorum çok iyi geliyor 😌

Amin amin canım benim. 😘 Allah razı olsun.
Hamdolsun düzene girdik şükür. ( Eşimle aram pek iyi olmasa da)
Daha yeni rahat uyuyabiliyorum. Çocuklarla aynı odadayiz, düzenimiz ilk zamanlara göre daha iyi.
Tabi daha o psikolojiyi atamadim.
Düzen kurmana sevindim canım, zamanla herşey daha iyi olacak, inan buna❤️

Selam kızlar sabahtan beri gelemedim
13.04.23
13.00
2 yumurta ile omlet, domates salatalık, 1 dilim peynir,5 zeytin, 2 dilim ekmek , 1 TK tereyağı.

17.00 1 kivi,5 çilek
19.0
1 kase yayla çorbası, 1 tabak güveç, 1 dilim ekmek,yoğurt
20.00 1 kase sütlaç

Şu:2 lt yapmaya çalışacağım. Zipzip- Zipzip- Jasminium84 Jasminium84
Afiyet olsun canim🥰
Kızlar yatın iftara misafirim var, bu askam biraz temizlik vs yapıyorum, yarın tartı günü acayip bir şişkinlik var ne yapacağım bilmiyorum
Kolay gelsin🥰

Kesinlikle katılıyorum sporsuz olmuyor yürüyüşler bana çok iyi geldi mesela bizim burada bir haftadır yağışlı dışarıda yürüyüş yapmıyorum ama 6000 zorunlu iyikide zorunlu adımları evde yürüş yaparak tamamlıyorum çok iyi geliyor 😌
canım evde ekstra bi şey yapmasam da 7 bin adım atıyorum. ama benim konsantre spor yapmam gerekiyor onu anladım. gram oynamıyor yoksa ve gerilmeye başlıyorum o zaman da daha çok yiyesim geliyor

canım evde ekstra bi şey yapmasam da 7 bin adım atıyorum. ama benim konsantre spor yapmam gerekiyor onu anladım. gram oynamıyor yoksa ve gerilmeye başlıyorum o zaman da daha çok yiyesim geliyor
Bende ramazandan sonra adımlara ek birşeyler yapacağım bakalım sıkılaşmak istiyorum

X