Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanim tesekkur ederim.ortalama bisey yazayim dedim 2 3 az yada fazla olabilir tam saymadim acikcasi
Insallah yarin ekside olurum Kaptanim :KK200:
Olsun canım, afiyet olsun 🥰
afiyet olsun kızlar :KK60:

ayaklarına sağlık :KK60:

doğum günün kutlu olsun, sevdiklerinle beraber şahane bir yaş dilerim, tüm dileklerin gerçekleşsin inşallah :KK200::KK60:

yeme düzenim değişti ya canım muhtemelen o etkiliyor, aslında evet erken olması daha iyi tabii ve hatta cumartesi kızımın doğum günü vardı tutmasam mı diye bile düşünüyordum güzel denk geldi amaaaaaa yarın Cuma :KK47::mad:

senin düzensizliğin normal canım yavaş yavaş girer düzene

çok da kasma kendini yemeyeceğim diye bence 1 tatlı kaşığı yiyeblirsin saat çok geç olmadan

sen sporla güzel verirdin canım, muhtemelen etkiliyordur. evet 2 çocukla insanın totosu yer yüzü görmüyor ama bir spor kadar olmuyor

Ramazan sonrası sabahları Leslie'ye başlayacağım ben, istersen sen de takıl bana 20şer dk olsun yapalım
Sorun şu ki bı ara porsiyon kontrolünü sağlayabiliyor ve istediğimde dur diyebiliyordum ama böyle zamanlarda dur diyemiyorum.Gecen gün hem öğlen hem sabah tahin pekmez yediğim gibi.Normalde sadece sabah yesem olurdu ama dur diyemedim🙈
Teşekkür ederim 🤗

Geçen hafta: 62,55
Bugün: 62,80
Fark: +250 gr
Yuzde: -0,40

20230414_092357.jpg

Çok üzgünüm sevgili takımım, artı geldim bugün :KK43:

Reglin azizliğine uğradım sanırım 😥

Zipzip- Zipzip-

Afiyet olsun canim 💜

Afiyet olsun kaptanim ❤

Afiyet olsun canim ❤
Teşekkürler kaptanım 🥰

12 Nisan 2023

Sahur
3 hurma

İftar
Şehriye çorbası
Kıymalı domates
Çeyrek pide
Kaşar

1.5 litre su

Zipzip- Zipzip- Jasminium84 Jasminium84

12 Nisan 2023
4590 adım
Cordelia Cordelia Jasminium84 Jasminium84

Dün akşam başım o kadar çok ağrıdıkı sersem gibiydim akşam yürüyüşümü yapmadım kaptanım 😔
Afiyet olsun canım, ayaklarına sağlık 🤗🥰
Çok geçmiş olsun canım

sporsuz olmuyor kesinlikle. normalde yendiğimden çok az yediğim halde veremiyorum. bi şekilde zaman bulup yapıcam. katılırım inşallah. neler yiyip ne kilolar veriyordum biliyorsun. olay spordaymış meğer yemekte değil
Evet hatırlıyorum sağlam yerdin sağlam da spor yapardın spora başladığın an takir takir verirsin yine merak etme

Selam kızlar sabahtan beri gelemedim
13.04.23
13.00
2 yumurta ile omlet, domates salatalık, 1 dilim peynir,5 zeytin, 2 dilim ekmek , 1 TK tereyağı.

17.00 1 kivi,5 çilek
19.0
1 kase yayla çorbası, 1 tabak güveç, 1 dilim ekmek,yoğurt
20.00 1 kase sütlaç

Şu:2 lt yapmaya çalışacağım. Zipzip- Zipzip- Jasminium84 Jasminium84
Afiyet olsun canım 🥰

Günaydınnn
Cumartesi 71.4
Cuma 71.7
Fark +300 Zipzip- Zipzip- Jasminium84 Jasminium84
Pazartesi eksideyken şimdi nasıl artı oldu anlamadım.. 🤨 Bu hafta hiç yürümediğim kadar yürüdüm halbuki.. paketli gıda tuketmemeye çalıştım.. suyu az da içmedim.. Bu hafta da masterfit e devam. Yine olmazsa Bi diyetisyen desteği alacağım sanırım

Eklentiler

• 20230414_082650.jpg
    20230414_082650.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 32
2 gün sıfır kaçamak 💪🏼
Dün akşam azıcık nutellanın tadına baktım 😔
Normalde kaşık kaşık yerdim
Kaşığın ucuyla minik minik bikaç sefer yedim.
Hurma orucu şişlerime iyi geldi 👍🏼
İnşallah bayrama kadar devam, 1 mayısta tekrar aynı şekilde yapmak istiyorum 🤲🏼
11 mayısta büyük hastaneye gidip kan vereceğim 😫
Bakalım ne çıkacak
Hurma oruccu nasıl canım, ben birkez hurma diyeti denedim tansiyonum düştü midem bulandı 🤦

Eki Görüntüle 3233156

Zipzip- Zipzip-
Reglden dolayi canım, sıkma canını insanız sonuçta ☺️😘😘 sen halledersin onu en kısa zamanda
Günaydınnn
Cumartesi 71.4
Cuma 71.7
Pazartesi eksideyken şimdi nasıl artı oldu anlamadım.. 🤨 Bu hafta hiç yürümediğim kadar yürüdüm halbuki.. paketli gıda tuketmemeye çalıştım.. suyu az da içmedim.. Bu hafta da masterfit e devam. Yine olmazsa Bi diyetisyen desteği alacağım sanırım
Biraz takip et kendini canım, yumurtlama dönemi vs olabilir mi ?

ADINIZ: ( isteğe bağlı ) Leyla
YAŞINIZ: 36
BOYUNUZ: 160
KİLONUZ: 83
HEDEF KİLONUZ:65
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ: ev hanımı
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ:ilaçlar ,doğum ve adet düzensizliği ,hareketsiz yaşam ,depresyon
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: evet
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ sağlıklı olmak
Hoşgeldiniz kilolarımız birbirine çok yakın birlikte sağlıkla istediğimiz bedene kavuşuruz inşallah ♥️

Eki Görüntüle 3233156

Zipzip- Zipzip-
Kaptanım regelden dolayıdır moral bozmak yok regel bitince şişkinlik gider ♥️
Günaydınnn
Cumartesi 71.4
Cuma 71.7
Ödem olmuştur camın moralini bozma bazen böyle olabiliyor ♥️
Günaydın kizlar 😍 ben de sabahtan tartıldım, regl olduğum için istediğim gibi sonuç gelmedi malesef :KK43:
Gecen hafta:69.4
Bugün:69.4
Sabitim Zipzip- Zipzip- Jasminium84 Jasminium84 , masterfitte olmak istiyorum kaptanım ❤️Eki Görüntüle 3233177
Canım sebebi belli moral bozma yok sabit çıkman bile iyi bir şey ♥️

13 nisan perşembe menü
9.30 1 tb tost 7 zeytin 1 çatal helva yeşillik
11.30 1 cokoprens
13.30 karışık kızartma yoğurt
16.30 1 sb sütlü kahve 1 hurma 1 kivi 6 çilek 1 avuç kuruyemis
19.45 1 kepçe çorba 1 kıymalı pide Salata ayran 1 profiterol
2 litreye yakın su
Zipzip- Zipzip- Jasminium84 Jasminium84

13.04.2023
Sahur:1bardak su
Akşam:1kase kurufasulye
Fırında tavuk
AyrAn
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia , Jasminium84 Jasminium84
afiyet olsun kızlar :KK200:

Selamlar hanımlar çok gelemiyorum fırsatta olmuyor eşimde grip oldu evdeydi bugün gitti işede erken gelir olmazsam merak etmeyin. :KK200:
günaydın, çok geçmiş olsun :KK200:

Günaydınnn
Cumartesi 71.4
Cuma 71.7
regl yaklaşıyorsa ondan olabilir canım, ben de aynı durumdayım ne yazık ki, pazartesi eksideyken şimdi artıya geçtim :KK43:

Reglden dolayi canım, sıkma canını insanız sonuçta ☺️😘😘 sen halledersin onu en kısa zamanda
inşallah canımm :KK200:

Günaydın kizlar 😍 ben de sabahtan tartıldım, regl olduğum için istediğim gibi sonuç gelmedi malesef :KK43:
Gecen hafta:69.4
Bugün:69.4
Sabitim Zipzip- Zipzip- Jasminium84 Jasminium84 , masterfitte olmak istiyorum kaptanım ❤️Eki Görüntüle 3233177
en azından sabit kalmışsın kuzum, haftaya gider inşallah :KK60:

Kaptanım regelden dolayıdır moral bozmak yok regel bitince şişkinlik gider ♥️
inşallah canımm :KK60:

Biraz takip et kendini canım, yumurtlama dönemi vs olabilir mi ?

Ödem olmuştur camın moralini bozma bazen böyle olabiliyor ♥️

regl yaklaşıyorsa ondan olabilir canım, ben de aynı durumdayım ne yazık ki, pazartesi eksideyken şimdi artıya geçtim :KK43:
doğumdan sonra hiç adet olmadım kızlar.. 2 hafta önce doktora gitmiştim. yakın zamanda olacak gibi de görünmüyor.. zaten inanılmaz şiş bir göbeğim var. gaz sıkıntısı da yaşıyorum :110:

Günaydın canlar
geçen cuma :75.2
bugün:74.5
fark :800 g
yüzde: 1:07

eksiyim ama canım sıkılıyor. gram gram gidiyor. normalde rahat kilo verirdim. spor yapmam lazım.vakit yok
Dün gece sinirden 1 pide yedim nutellayla:olamaz:

Eklentiler

• C3B7F047-D1D0-48D8-A17F-B1C8C27AA228.jpeg
    C3B7F047-D1D0-48D8-A17F-B1C8C27AA228.jpeg
    118,5 KB · Görüntüleme: 22
doğumdan sonra hiç adet olmadım kızlar.. 2 hafta önce doktora gitmiştim. yakın zamanda olacak gibi de görünmüyor.. zaten inanılmaz şiş bir göbeğim var. gaz sıkıntısı da yaşıyorum :110:
ben 2 doğumda da 40 ım çıkar çıkmaz adet oldum canım. ama annem 1 sene olmazmış. bünyeden bünyeye değişiyor

X