Popüler Konu LenaG ile MasterFit

afiyet olsun kızlar :KK60:

ayaklarına sağlık :KK60:

doğum günün kutlu olsun, sevdiklerinle beraber şahane bir yaş dilerim, tüm dileklerin gerçekleşsin inşallah :KK200::KK60:

yeme düzenim değişti ya canım muhtemelen o etkiliyor, aslında evet erken olması daha iyi tabii ve hatta cumartesi kızımın doğum günü vardı tutmasam mı diye bile düşünüyordum güzel denk geldi amaaaaaa yarın Cuma :KK47::mad:

senin düzensizliğin normal canım yavaş yavaş girer düzene

çok da kasma kendini yemeyeceğim diye bence 1 tatlı kaşığı yiyeblirsin saat çok geç olmadan

sen sporla güzel verirdin canım, muhtemelen etkiliyordur. evet 2 çocukla insanın totosu yer yüzü görmüyor ama bir spor kadar olmuyor

Ramazan sonrası sabahları Leslie'ye başlayacağım ben, istersen sen de takıl bana 20şer dk olsun yapalım
Teşekkür ederim casminim 🌹

Elhan Elhan Elhoşumm iyi ki doğdun iyi ki seni tanıdım sevdiklerinle nice mutlu senelere :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK200: :KK200: :KK200: :KK200: :KK200: :KK200: :KK200:
Elhan Elhan kraliçem nice güzel sağlıklı yıllarda, sevdiklerinle beraber mutlu olmanı dilerim. ❤️💐
texteffect1681421497641.jpg

ADINIZ: ( isteğe bağlı ) Leyla
YAŞINIZ: 36
BOYUNUZ: 160
KİLONUZ: 83
HEDEF KİLONUZ:65
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ: ev hanımı
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ:ilaçlar ,doğum ve adet düzensizliği ,hareketsiz yaşam ,depresyon
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: evet
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ sağlıklı olmak
Hoşgeldin canım.kilomuz yakın. Ok ndalkah beraber 65 oluruz. Çok.amin.,🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Canım fezoooom :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

Bu akşam iftara misafirim vardı az buçuk bozdum ama yarın devam. Senin nasıl gidiyor
2 gün sıfır kaçamak 💪🏼
Dün akşam azıcık nutellanın tadına baktım 😔
Normalde kaşık kaşık yerdim
Kaşığın ucuyla minik minik bikaç sefer yedim.
Hurma orucu şişlerime iyi geldi 👍🏼
İnşallah bayrama kadar devam, 1 mayısta tekrar aynı şekilde yapmak istiyorum 🤲🏼
11 mayısta büyük hastaneye gidip kan vereceğim 😫
Bakalım ne çıkacak

X