Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aaaa bu alıntımda kalmış, geç oldu ama geçmiş olsun kuzum

Insallah 7 li rakamlarda gelecek ramazanda cok guzel kilo verdin

Eksin cok guzel tebrik ederim canim ❤

Afiyet olsun canim❤
Teşekkürler kaptanım ❤

Sağol canım benimm

Dı mi farkında olmadan birbirimizi takip ediyoruz

Pes etmek yok haftaya kesin göreceksin 62yi

Ladygreenlimo kaptanım ve sevgili mavi takım supersiniz tebrik ederim

Cordelia canım kaptanım seninle yarışmak çok keyifliydi teşekkürler ❤❤

Kızlar geçen hafta ile aynı gram gitmemiş ama bende sadece 2 gün dikkat edebildim
Kızım hastanede yatıyor, torunlar bende, bende yarım olunca sıkıntı yaşıyorum, neyse gene şükürler olsun
87,300
Geçmiş olsun neyi var kızınızın

Tebrik ederim canım eksin çok iyi

Tebrik ederim eksin süper tebrikler

Tebrik ederim canım eksin süper

Teşekkür ederim

Çok teşekkür ederim kaptanım
Teşekkürler

İnşallah canım bu kez kararlıyım akşam masadaki tulumbayı aldım aldım bıraktım(iki gün önce eşimin canı çekti diye almıştım).Tazeyken yemedin şimdi mi yiyeceksin diye noktayı koydum
Dün kan vermiştim pazartesi Dr um bakacak sonuçlara.İnsulin direnci kaynaklı mi bu az verisler bakalım.

Süpersin canımm

Hem zaten tulumba ilk gün güzel olur yesen boşa kalori almış olurdun

Tiroidlerine de baktirsaydin canım, hasimato da kilo vermeye engel birşey

Ben de hasimatoyum ilaçlarla dengede tutuyorum ama ne zaman hormonlarım bozulsa ilaç yetersiz gelmeye başlasa ve ben de doktora gitmeyi ihmal etsem kilo vermem duruyor aksine hızlı bi şekilde kilo alıyorum

Eline Sağlık Canım

Kırmızı Güzellerim Maalesef Spor ve menü avantajlarını alamadık ama harika kilolar verdik. Tebrikler.

Mavi kaptanım ve Mavişler Tebrik ederim. Harikasınız.

Son düzenleme:
İstedi mi bilmiyorum ama sonuçlarda bı şey çıkmazsa bır de troidlere baktırırim.
De mi ya ilk gün direndikten sonrailk gün spor yapmıştım o sayede kolay oldu.Yarin sabahtan yapma niyetim var yoksa hafta sonu iş yaparken spor falan yalan oluyorbu arada boyun kaç?

Afiyet olsun canim ekliyorum

O Zaman spora devam. Afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…