Popüler Konu LenaG ile MasterFit

😍🥰🥰 ellerine emeklerine Sağlık kaptanım ♥️

Maviş takımım hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim birlikte çok güzel eksileri gördük harikasınız bu haftayı sizlerle birlikte bir takımda geçirmek çok güzeldi 😘😘😘💙💙💙👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

Kırmızım kaptanım Cordelia Cordelia mmm ve kırmızı takım sizlerimde ayrı ayrı tebrik ederim çok güzel eksiler gördünüz bu hafta tebrikler 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻♥️💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻♥️♥️♥️
Teşekkürler kaptanım💙🤗💙🤗

Son düzenleme:
M Meryem1306 en cok kilo vererek Kırmızı kaptan oldun tebrik ediyorum :KK68: :KK68:
Teşekkür ederim kaptanım ben de kilo veren herkesi tebrik ediyorum.. yalnız buluyorsunuz ben çok aktif değilim olamıyorum da kaptanlık yapmasam olur mu? Başka gönüllü çıkmaz mı ki?:KK64:

Gönüllü cikar mi bilmiyorum 🙈🙈
Biraz beklesek olur mu yarın sabaha kadar bakarız çıkmazsa ben yaparım ama ne kadar yapabilirim bilmiyorum.. çocukların yanisira ders de çalışıyorum.hakkiyla yapamam diye bazen gün boyu hiç giremiyorum menümü bile zar zor yazıyorum

Biraz beklesek olur mu yarın sabaha kadar bakarız çıkmazsa ben yaparım ama ne kadar yapabilirim bilmiyorum.. çocukların yanisira ders de çalışıyorum.hakkiyla yapamam diye bazen gün boyu hiç giremiyorum menümü bile zar zor yazıyorum
Tamam canim yarin sabahi bekleyelim gonullu kaptan çıkarsa kaptanlığıni devrederiz🥰

canım çok birşey yapman gerekmiyor. kaptan ol bence. herkes yoğun sorun değil.

İstedi mi bilmiyorum ama sonuçlarda bı şey çıkmazsa bır de troidlere baktırırim.
De mi ya ilk gün direndikten sonra🤭ilk gün spor yapmıştım o sayede kolay oldu.Yarin sabahtan yapma niyetim var yoksa hafta sonu iş yaparken spor falan yalan oluyorbu arada boyun kaç?
165 canım boyum

Senin kaç?

Kızlar geçen hafta ile aynı gram gitmemiş ama bende sadece 2 gün dikkat edebildim
Kızım hastanede yatıyor, torunlar bende, bende yarım olunca sıkıntı yaşıyorum, neyse gene şükürler olsun
87,300
Çok geçmiş olsun, inşallah kızınızın ciddi birşeyi yoktur ❤️
Tebrik ederim canım eksin çok iyi 💙

Tebrik ederim eksin süper tebrikler 👏🏻💙

Tebrik ederim canım eksin süper 💙

Teşekkür ederim 🌹💙

Çok teşekkür ederim kaptanım ♥️🌹
Çok teşekkür ederim canım 😍
Aaaa bu alıntımda kalmış, geç oldu ama geçmiş olsun kuzum 🤗

Teşekkürler kaptanım ❤😍

Sağol canım benimm 🤗😘😍

Dı mi farkında olmadan birbirimizi takip ediyoruz 🙂💜

Pes etmek yok haftaya kesin göreceksin 62yi 🤸‍♀️😍😘

Ladygreenlimo Ladygreenlimo kaptanım ve sevgili mavi takım supersiniz tebrik ederim 😘😍

Cordelia Cordelia canım kaptanım seninle yarışmak çok keyifliydi teşekkürler 😍😘❤❤

Geçmiş olsun neyi var kızınızın

Teşekkürler 💜😍
Çok teşekkür ederim canım 😍
Eline Sağlık Canım :KK28:

Kırmızı Güzellerim Maalesef Spor ve menü avantajlarını alamadık ama harika kilolar verdik. Tebrikler. :KK60: :KK200: :KK200:

Mavi kaptanım ve Mavişler Tebrik ederim. Harikasınız.:sampiyon::sampiyon::sampiyon:
Eline emeğine sağlık canım, herşey için teşekkürler, dediğin gibi kazanmasak da güzel kilolar verdik bence ki en önemlisi bu ❤️

Geçmiş olsun ablacım,hayırdır inşallah kızının neyi var? Ben eksilmedigimde ya da az eksildigimde artmadim diye seviniyorum🤭 buraya baslamasaydim hala 67lerde olacaktım.Gr Gr da olsa gidiyo diye avunuyorum.Sen de öyle düşün,moral bozmak yok🤗
Aynen öyle canım, 2 gün dikkat edebildim, gerçi çok zorlandım ama idare ettim.
Torunlar gelince onlarla ilgilen, hastaneye git derken hiç dikkat edemedim, yinede şükür artmamış 🥰

Aaaa bu alıntımda kalmış, geç oldu ama geçmiş olsun kuzum 🤗

Teşekkürler kaptanım ❤😍

Sağol canım benimm 🤗😘😍

Dı mi farkında olmadan birbirimizi takip ediyoruz 🙂💜

Pes etmek yok haftaya kesin göreceksin 62yi 🤸‍♀️😍😘

Ladygreenlimo Ladygreenlimo kaptanım ve sevgili mavi takım supersiniz tebrik ederim 😘😍

Cordelia Cordelia canım kaptanım seninle yarışmak çok keyifliydi teşekkürler 😍😘❤❤

Geçmiş olsun neyi var kızınızın

Teşekkürler 💜😍
Torun geldi kuzum 🥰

X