Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkürler kaptanım

Son düzenleme:
M Meryem1306 en cok kilo vererek Kırmızı kaptan oldun tebrik ediyorum
Teşekkür ederim kaptanım ben de kilo veren herkesi tebrik ediyorum.. yalnız buluyorsunuz ben çok aktif değilim olamıyorum da kaptanlık yapmasam olur mu? Başka gönüllü çıkmaz mı ki?

Gönüllü cikar mi bilmiyorum
Biraz beklesek olur mu yarın sabaha kadar bakarız çıkmazsa ben yaparım ama ne kadar yapabilirim bilmiyorum.. çocukların yanisira ders de çalışıyorum.hakkiyla yapamam diye bazen gün boyu hiç giremiyorum menümü bile zar zor yazıyorum

Tamam canim yarin sabahi bekleyelim gonullu kaptan çıkarsa kaptanlığıni devrederiz

canım çok birşey yapman gerekmiyor. kaptan ol bence. herkes yoğun sorun değil.

165 canım boyum

Senin kaç?

Kızlar geçen hafta ile aynı gram gitmemiş ama bende sadece 2 gün dikkat edebildim
Kızım hastanede yatıyor, torunlar bende, bende yarım olunca sıkıntı yaşıyorum, neyse gene şükürler olsun
87,300
Çok geçmiş olsun, inşallah kızınızın ciddi birşeyi yoktur
Tebrik ederim canım eksin çok iyi

Tebrik ederim eksin süper tebrikler

Tebrik ederim canım eksin süper

Teşekkür ederim

Çok teşekkür ederim kaptanım
Çok teşekkür ederim canım
Çok teşekkür ederim canım
Eline emeğine sağlık canım, herşey için teşekkürler, dediğin gibi kazanmasak da güzel kilolar verdik bence ki en önemlisi bu

Aynen öyle canım, 2 gün dikkat edebildim, gerçi çok zorlandım ama idare ettim.
Torunlar gelince onlarla ilgilen, hastaneye git derken hiç dikkat edemedim, yinede şükür artmamış

Torun geldi kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…