Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kırmızı Takım

@Suskunkardelen
@Jasminium84
@Meryem1306
G Goklerce

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Kırmızı çiçeklerim, Maviyi renk kartelasından silmeye geldim.😂😂😂
Birlikte başaracağız. Menü ve spor avantajlarını alacağız. Sağlıklı beslenip incecik olacağız.❤️
🤺🤺🤺🤺🤺

Önce yağları sonra Mavi avatarları yenelim.🥇
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Kaptanım önemli bir püf noktayı es geçiyorsun unutmaki mavi hayat demek kırmızı mavisiz yapamaz 😂😂
Gel tabi ki gezegenim💕

Sayfaya bakmayi unuttum🙈

Secimler yapılmış basarilar diliyorum Cordelia Cordelia
Ladygreenlimo Ladygreenlimo ❤❤❤💙💙💙
Teşekkür ederim kaptanım 💙
Bı adet mavi kaptan arıyorum ne yiyecek iftarda acep inşallah davet sofrasında olacaktır.🤪🤗😂😂😂
Ladygreenlimo Ladygreenlimo
Şöyle bol yağlı çorba bol yağlı börekler çörekler makarnalar tatlılar vs sanada tavsiye ederim bu saydıklarımı yersen bol bol eksileri görürsün kırmızım kaptanım 😁🤣💙

Kaptanım önemli bir püf noktayı es geçiyorsun unutmaki mavi hayat demek kırmızı mavisiz yapamaz 😂😂

Teşekkür ederim kaptanım 💙

Şöyle bol yağlı çorba bol yağlı börekler çörekler makarnalar tatlılar vs sanada tavsiye ederim bu saydıklarımı yersen bol bol eksileri görürsün kırmızım kaptanım 😁🤣💙
Mavi kaptan fena çıktı :skandal:

amin canım. sanırım tansiyon aniden yükselmiş. göz doktoru öyle dedi. bir gözde damarı etkilemiş. çok yoğun bir kanama olmuş. ilk etapta gözbebeğinin önüne de kan geldiğinden görememiş. sonra kan bebekten çekildi. gözün her yeri kan. beyazı görünmüyor. şiddetli ağrı ve zonklama. damla ve jel verdi. sonra kontrole gidecek. çok şükür bu haline ama korktuk bayağı.
Çok geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum anneciğine 💙
Tamamdır kaptannn 😍😍😍
😘💪🏻💙
İnşallah kazanıyoruz bu hafta 🩵🩵🪻
😘💪🏻💙

Takimlarda kirmizi mavi ve sari takim oluyor 😊😊
Aaa tamam canim 🥰ya sirf üşengeçligimden takim disi kaldim😄 ne yapayim hic hareket yok utaniyorum takim arkadaslarimdan bu hafta yesil olayim haftaya yine kirmizi maviye geceyim oyle daha cok kontrollu hissediyorum

Ladygreenlimo Ladygreenlimo Zipzip- Zipzip-

02 Nisan 2023

sahur 04.50
peynirli brokoli tost (hamuru; yumurta+brokoli+1 yk karabuğday unu+ 1 yk yoğurt)
7 zeytin
domates biber

iftar 19.45
köfteli patlıcanlı Antep kebabı (dünden)
2 kepçe tahıl çorbası
salatalık domates jalepino
1 dilim sorgum ekmeği (glutensiz)
1 dilim muhallebili güllaç 💕

sahurdan yatana kadar 1,5 lt den fazla su

güllacı ben yaptım. içinde rafine şeker yok. konsantre elma suyu var. muhallebisinde mısır nişastası ve sorgum unu var.

2 Nisan

Sahur

2 yumurta
1 dilim kadar kete

Akşam
1 fırın tavuk but 1 fırın patates
Az lahana turşusu
Az salata
2 sarma
Avuc içi kadar pide (annem yapmış)
Ladygreenlimo Ladygreenlimo Zipzip- Zipzip-

Ara 2 kayısı 2 kuru incir yiyeceğim.