Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Allah şifa versin annene, neyi vardı
amin canım. sanırım tansiyon aniden yükselmiş. göz doktoru öyle dedi. bir gözde damarı etkilemiş. çok yoğun bir kanama olmuş. ilk etapta gözbebeğinin önüne de kan geldiğinden görememiş. sonra kan bebekten çekildi. gözün her yeri kan. beyazı görünmüyor. şiddetli ağrı ve zonklama. damla ve jel verdi. sonra kontrole gidecek. çok şükür bu haline ama korktuk bayağı.

amin canım. sanırım tansiyon aniden yükselmiş. göz doktoru öyle dedi. bir gözde damarı etkilemiş. çok yoğun bir kanama olmuş. ilk etapta gözbebeğinin önüne de kan geldiğinden görememiş. sonra kan bebekten çekildi. gözün her yeri kan. beyazı görünmüyor. şiddetli ağrı ve zonklama. damla ve jel verdi. sonra kontrole gidecek. çok şükür bu haline ama korktuk bayağı.
Evet baya korkutucu, iyi olur inşallah

Zipzip- Zipzip- bende gelemmi
Kilomu bilmiyorum
En son 85 küsürdü ve gittikçe artıyor
Yarışmaya girmeyim ödem çok oluyor, beslenmeyi düzelterek ona çare bulmak istiyorum
Yoksa yakınlar benim yüzümden kötü etkilenir
Dikkat et kilona kuzum sağlığın için çok önemli ❤️ ne zaman istersen gel tatlım 😘

Dikkat et kilona kuzum sağlığın için çok önemli ❤️ ne zaman istersen gel tatlım 😘
Hiç edemiyorum, o yüzden gelsem belki frenlerim diyorum
Halimden memnun deyilim, bir an önce çözüm bulmak istiyorum
Tekrar doktora gittiğimde kan ilacını bırakmak istediğimi söyleyeceğim
Bakalım hakkımda hayırlısı

İlk kimi seçeceğim ben yaaaa ayy bence Ladygreenlimo Ladygreenlimo bizim dışımızda ve 7 kişi var. Sen 3 kişi seçeceksin. Bence sen istediğin 3 kişiyi seç. Ben kararsızım 🙈😊 yarışma başlasın. Olur mu Zipzip- Zipzip- Bir türlü bulusamadik 😄
Tamam olur canım öyle yapalım ben listeye bakıp geliyorum 💙

60kiloyum 60kiloyum
Diyet Salata Diyet Salata
aypare ackerman aypare ackerman
Canım arkadaşlarım bu hafta birlikte mavi takımı 1. Yapalım ne dersiniz?

Ramazana bedenimiz alıştı canımızın çektikleri oldu arada kaçamaklarımız oldu mu? Oldu, ama bu hafta önümüzde bu günüde sayarsak 5 gün var kaçamaksız irademize sahip çıkarak şu fazlalıklarımızın bir kısmından hep birlikte kurtulalım olur mu? Sizlere sonuna kadar güveniyorum 💪🏻💪🏻💪🏻 💙💙💙💙💙💙

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Son düzenleme:
Zipzip- Zipzip- bende gelemmi
Kilomu bilmiyorum
En son 85 küsürdü ve gittikçe artıyor
Yarışmaya girmeyim ödem çok oluyor, beslenmeyi düzelterek ona çare bulmak istiyorum
Yoksa yakınlar benim yüzümden kötü etkilenir
Gel tabi ki gezegenim💕
İlk kimi seçeceğim ben yaaaa ayy bence Ladygreenlimo Ladygreenlimo bizim dışımızda ve 7 kişi var. Sen 3 kişi seçeceksin. Bence sen istediğin 3 kişiyi seç. Ben kararsızım 🙈😊 yarışma başlasın. Olur mu Zipzip- Zipzip- Bir türlü bulusamadik 😄
Sayfaya bakmayi unuttum🙈
60kiloyum 60kiloyum

Ramazana bedenimiz alıştı canımızın çektikleri oldu arada kaçamaklarımız oldu mu? Oldu, ama bu hafta önümüzde bu günüde sayarsak 5 gün var kaçamaksız irademize sahip çıkarak şu fazlalıklarımızın bir kısmından hep birlikte kurtulalım olur mu? Sizlere sonuna kadar güveniyorum 💪🏻💪🏻💪🏻 💙💙💙💙💙💙

Kırmızı Takım

S Suskunkardelen
Jasminium84 Jasminium84
M Meryem1306
G Goklerce

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Kırmızı çiçeklerim, Maviyi renk kartelasından silmeye geldim.😂😂😂
Birlikte başaracağız. Menü ve spor avantajlarını alacağız. Sağlıklı beslenip incecik olacağız.❤️
🤺🤺🤺🤺🤺

Önce yağları sonra Mavi avatarları yenelim.🥇
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Secimler yapılmış basarilar diliyorum Cordelia Cordelia
Ladygreenlimo Ladygreenlimo ❤❤❤💙💙💙

60kiloyum 60kiloyum

Tamamdır kaptannn 😍😍😍

60kiloyum 60kiloyum

İnşallah kazanıyoruz bu hafta 🩵🩵🪻

1 Nisan Cumartesi

Iftar

1 kase yeşil mercimek çorbası
1 kıymalı pide
2 adet salatalık
Bol yeşillik
1 dilim baklava
2 tulumba

Su: 1,5 lt
Adim: 6231