Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar bugün Ahmet Apa style menü oldu üç gün ramazana kadar bu şekilde devam edersem süper olacak

20 Mart 2023

Sabah
1 filitre kahve

Öğlen
5 ceviz
Filitre kahve

Akşam
Nohut emeği
Bulgur pilavi
Ayran

3 litre su

Adım 10.331 Cordelia Zipzip- Hallederiz

Eklentiler

• 7E46E657-C36A-40C9-B6DD-50CC787E9F91.png
    87,3 KB · Görüntüleme: 21
Aijoo canım yarışmalar başladı. bak ben bu hafta mavi kaptan oldum. hadi sen de gel. yarışmaya girince devamı geliyor. motive oluyor insan.
Fulya inan yapabilecek kafada olsam başlarım. Eşim çok yoğun çalışıyor 1 aydir, ramazanda da öyle olacak. Sadece cuma akşamı erken geliyor diğer akşamlar mesai, cumartesi pazarda gidiyor... Ananem rahatsızdı annemlerde 2.5 aydır. Ameliyat oldu hâla kalıyor. Çocukları bırakıp bir nefes alamıyorum aylardır.. günüm çok yoğun geçiyor ama hiç birseye yetişemiyorum. Aşırı sinir halim var kendimi zapt etmekte zorlanıyorum

Menüm 20.3.2023

9:30 2 dilim hindi füme salam,1dlm ekmek tb

11:00 filtre kahve az sütle

14:00 1yk keten tohumu, 2 yk yulaf ezmesi, 2 ceviz, 1 buyuk boy muz, 1 bardak süt ile shake yaptim icine tarcin ekledm 1 ck kadar
16:00 kahve yanina 1 hurma, 2 badem, 1 avuc kuru üzüm

18:30 tavuklu yogurt soslu salata, 6yk sebzeli pilav

15.090 adim
3lt su
3 mil leslie

Hallederiz Hallederiz Cordelia Zipzip-

Gercekten öyle kizmak cocugu yalan söylemeye itiyor bi komsum ogluna sürekli kiziyor sesi de geliyor gün icinde belki en az 7-8 kere bagriyodur ama normal bi bagirma degl yani. Cocuk cok yalan söyluyor yani gözünle gördügüm seye bile yapmadm diyor bazen ama bence annesindne korkusuna yine kizicak diye, gercekten üzücü. Cocuk yetistirmek gercekten en zor iş

tamam canım hazır olduğunda gel o zaman. ben ilgini başka yöne çeker, burada muhabbetle motive olursun diye demiştim. sen nasıl istersen

Devam edecek misin ben de katilayim sana
Afiyet olsun harika menü

tamam canım hazır olduğunda gel o zaman. ben ilgini başka yöne çeker, burada muhabbetle motive olursun diye demiştim. sen nasıl istersen
Buraya girmeye bile vaktim olmuyor artık. Küçüğüm çok fena bu sene inan şuan bile 40 dkdir uyutmaya uğraşıyorum çok tukendim.
Çok teşekkür ederim bu arada sık sık yazıp beni çekmeye calisiyosun Allah razı olsun

Afiyet olsun harika menüevey
Afiyet olsun harika menü
Evet edeceğim kaptan olur tabikide çok sevinirim birlikten kuvvet doğar aslında ramazanı bile bu şekilde geçirmek istiyorum zaten tek öğün olduğu için rahat olur gibi geliyor şimdilik

Günaydın kızlar. Size çok tatlı bir minnoşun seslendirdiği bob marley şarkısını armağan etmek istiyorum.
‘Hiçbirşey için endişelenme çünkü her küçük şey yoluna girecek…’

7.700 adim atabildim yürüyüşe gidemedim
Yok canım, bu ara başlayamayacağım sağlık sıkıntım var onlar hallolsun önce
Gecmis olsun canim Allah sifa versin

Tamam canim cuma bildirim yaparsin

20 Mart p.tesi spor ve menü
Adım 10.000

Sabah
2 yumurta
1 dilim tbe
6 zeytin
1 kk peynir

Ara
1 ayva 6 çilek

Akşam 19 30
200 gram Tavuk ve salata
1 dilim tbe
2 litre su
Zipzip- Hallederiz

İyi akşamlar kızlar. Bugünün menüsünü paylaşayım;

20 Mart pazartesi
Sabah 12.40
Sebzeli tost.

Akşam 18.00
Suşi (3 yk pirinç ile).

Su:1,5 lt Zipzip- 60kiloyum

Büyük yazmana gerek yok canim örnekte belli olsun diye buyuk yazmistim sayi ve tarih yazsan yeterli

Afiyet olsun kizlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…