Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dün menü

Sabah
1 bucuk kare tost

öğle
1 kepçe kuru fasulye
5 yk pirinç pilavı
3 yk yoğurt

aksam
150 gr kadar tavuk ve salata

su 2 litreye yakın içtim
Adım 7216

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia 60kiloyum 60kiloyum

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-21-09-13-46-235-edit_com.google.android.apps.fitness.jpg
    Screenshot_2023-03-21-09-13-46-235-edit_com.google.android.apps.fitness.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 23
20 mart adım 5565
@poldelya

20 mart menü
Sabah 9 30
1 yumurta 3 kaşık yulaf ile omlet
7 zeytin 1 hurma
Öğlen 13 00
1 kase ezogelin çorbası
1 tabak yoğurtlu karnabahar kızartması
Akşam 18 45
1 kepçe etli bezelye 1 kase yoğurt 3 kaşık karnabahar
2 lt su Zipzip- Zipzip- 60kiloyum 60kiloyum

Eklentiler

• Screenshot_20230321_100545_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20230321_100545_Samsung Health.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 21
Aaa benim kızım 4 yaşında, aynı şeyleri söylüyor saçları kıvırcık düz olamaz mıymış, adını değiştiremezmiymis çünkü çok kötüymüş, artık tatlı değilim sadece güzelim diyor, dedesi ve babaannesi bebekken daha çok seviyormus onu vs vs....ne bu şimdi ergenlik mi 🙄
minik ergen o :anne: :KK200:

Gercekten öyle kizmak cocugu yalan söylemeye itiyor bi komsum ogluna sürekli kiziyor sesi de geliyor gün icinde belki en az 7-8 kere bagriyodur ama normal bi bagirma degl yani. Cocuk cok yalan söyluyor yani gözünle gördügüm seye bile yapmadm diyor bazen ama bence annesindne korkusuna yine kizicak diye, gercekten üzücü. Cocuk yetistirmek gercekten en zor iş
çok zor canım ya ellerinin altındaki hamur, çocuğun kişiliği, güzel şekillendirmek de batırmak da bizim elimizde :KK43:

Günaydınlar hanımlar bugün diş randevum saat 2'de ona gidecem dikişler alınacak bugün
Günaydın ablacim gecmis olsun 💕
Günaydın kızlarr
Günaydın canim❤
Dün menü

Sabah
1 bucuk kare tost

öğle
1 kepçe kuru fasulye
5 yk pirinç pilavı
3 yk yoğurt

aksam
150 gr kadar tavuk ve salata

su 2 litreye yakın içtim
Adım 7216

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia 60kiloyum 60kiloyum
Afiyet olsun canim❤
Günaydin kizlar 😍
Günaydın canim❤
Günaydın hayırlı sabahlar kızlar çocuklar okula götürüldü şimdi bir kahve molası ☕:KK50:
Günaydın canim afiyet olsun❤
Günaydın hayırlı sabahlar :KK37:

Nasılsın kaptanım💜
Günaydın canim ❤
Günaydın kızlar ❤🥰
Günaydın canim ❤
20 Mart Pazartesi

13.00
Kaşarlı sandviç

15.00
1 avuç leblebi
3 adet tulumba tatlısı

20.00
1 kase salata

Su: 2 lt
Adim: 8088

Eki Görüntüle 3221317

Cordelia Cordelia 60kiloyum 60kiloyum Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canim ❤
20 mart adım 5565
@poldelya

20 mart menü
Sabah 9 30
1 yumurta 3 kaşık yulaf ile omlet
7 zeytin 1 hurma
Öğlen 13 00
1 kase ezogelin çorbası
1 tabak yoğurtlu karnabahar kızartması
Akşam 18 45
1 kepçe etli bezelye 1 kase yoğurt 3 kaşık karnabahar
2 lt su Zipzip- Zipzip- 60kiloyum 60kiloyum
Afiyet olsun canim❤

IMG_20230321_120121.jpg IMG_20230321_120041.jpg
Bugün denk geldim. Takip ettiğim bir hatun da bunu vücudumuzda kullanmış. Duş sonrası dua ederek bir kabın içerisine bir yemek kaşığı sirke, bir çay kaşığı kaya tuzu, üç beş gül kurusu koyup omuzlarimizdan döküyoruz.
Özellikle üzerinizde nazar olduğunu düşünüyorsanız denemek lazım.
Kinoalihatun Kinoalihatun D Diyettenvzgctm-olmuyo S Suskunkardelen

Selam kızlar. Ramazan için nasıl beslenmek uygun olur diye araştırırken, daha önce de takip ettiğim bir diyetisyenin ramazan videolarını izleyip liste çıkardım. Kendisi de ‘kronik hastalığı olanlar, hamileler yada hamilelik şüphesi olanlar uygulamasın’ şeklinde uyarıda bulunuyor. Bana gayet yapılabilir göründü, isteyen olursa paylaşayım☺️

Selam kızlar ramazanda bende dönmek istiyorum buraya deprem vs psikolojimi çok bozdular dağıldık iyice kaç kiloyum onu bile bilmiyorum iki aydır tartilmadim ve şehirden uzak müstakil bir evde kalıyor um artık şehire uzak olduğu için tam buğday ekmekte elime zar zor geçecek anlaşılan ben yinede diyete girmek istiyorum gerekirse ekmeği tam keserim

Selam kızlar ramazanda bende dönmek istiyorum buraya deprem vs psikolojimi çok bozdular dağıldık iyice kaç kiloyum onu bile bilmiyorum iki aydır tartilmadim ve şehirden uzak müstakil bir evde kalıyor um artık şehire uzak olduğu için tam buğday ekmekte elime zar zor geçecek anlaşılan ben yinede diyete girmek istiyorum gerekirse ekmeği tam keserim
Zipzip- Zipzip-

X