Popüler Konu LenaG ile MasterFit

anladım kuzum kolay gelsin o zaman

benim 3 yaşındaki kızım ergenleşti 2. den sonra. oyun terapisine başladık işte. sen de imkan olursa bi çocuk psikoloğuna götür. erken müdahale her şeyde hayat kurtarır canım
düşünüyorum canım, okulumuzun psikoloğunun uzmanlık alanı çocukmuş ona bir gideceğim

yeni nesil bizim gibi kapalı değil çünkü canım, televizyon tablet bilgisayar hep ellerinde dolayısıyla dünya ellerinin altında herşeyi görüyorlar öğreniyorlar erken büyüorlar bence
biz annemiz babamız ne dese doğruluğunu sorgulamadan kabul ederdik
yeni nesil böyle değil, sorgulamadan hiçbirşeyi kabul etmiyorlar
tabii bu da erken yaşta çatışmalara yol açıyor sanırım

ağzımızın ortasına yediğimiz terlikle sendrom mendrom kalmazdı ki
di mi yaa
yaa benim annem babam sakin insanlardı hatırladığım tek şiddet olayı, 12-13 yaşlarında ortadan kaybolmuştum daha doğrusu neyime güvendiysem akşamın bi vaktine kadar arkadaşlarımla gezip tozup eve gelmiştim annem de ölmüş korkudan yazık, o bi tokat patlatmıştı bana, budur ama buna rağmen annemin bi bakışı babamın bi susuşu yeterdi korkmama, ağzımı açamazdım
şimdiki nesil bi değişik

amin canım, yaralamadan, yaralanmadan atlatmak istiyorum bu süreci
yoksa beklediğim bir süreçti ergenlik yaşayacaktık ama hazırlıksız yakalandım ona geriliyorum

amin kuzum kolaylıkla atlatırız inşallah

bizimki de tam tersi çok zor oyunlara dahil olan çekingen bir çocuk ama sadece yaşıtlarına böyle bize karşı sürekli bir savunma halinde, tırnaklarını çıkarmış vaziyette

muhakkak görüşeceğim kuzum, okul öğretmeniyle artı bir psikologla

canımm benim Allah yardımcın olsun

eğer belirtileri olduğunu düşünüyorsan doktora gitmeyi ihmal etme lütfen, belki korktuğun gibi değildir için rahatlayacak belki

ev sahibine de Allah vicdan versin ne diyeyim yaa 2 katı nedir, biz 2 katı zam mı alıyoruz ki maaşlarımıza

Rabbim içine ferahlık versin canım inan bizlerde öyleyiz ama dediğin gibi dua dua dua yer gök dua ile rabbim ülkece yardımcımız olsun afetlerinden felaketlerinden korusun inşallah
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım
13 mart pazartesi
Kahvaltı yok

13.30
Közlenmiş patatesle ton balıklı salata

20.00
1 porsiyon et yemeği
1 porsiyon pilav
Bol salata

Adım sayısı 10bin
Elhan
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım
15 mart çarşamba
Sabah kahvaltı yok

13.30
1 simit

18.30
1 tavuk wrap çok az patates salatası

Adım sayısı 10bin

Elhan
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım

13 mart pazartesi
Kahvaltı yok

13.30
Közlenmiş patatesle ton balıklı salata

20.00
1 porsiyon et yemeği
1 porsiyon pilav
Bol salata

Adım sayısı 10bin
Elhan

15 mart çarşamba
Sabah kahvaltı yok

13.30
1 simit

18.30
1 tavuk wrap çok az patates salatası

Adım sayısı 10bin

Elhan
Afiyet olsun canım Ogunlerinde biraz sebzeye yeşillige yer verebilmeni isterdim.

Akşam çok batirmamişsin haksızlık etme. Haşlanmış patates fena değil. Fazla olan bir dilim ekmek. Onu da bugün dengelersen tamamdır.

Biri bitmeden biri başlıyor Rabbim ülkemize merhamet etsin

Güzel menü canım afiyet olsun
Çok moralim bozuk az önce tartildim hala artiyim niye ya niye yedigim ictigim ortada anlamiyorum
Canım bozma moralini, hep böyle etkileniyoruz zaten, ben kiloyu kafama takmayinca kilo almadığımi fark ettim
Menü güzel ama jelibonlar malesef ama onu da halledersin bence
Canım gerçekten herşey üst üste geliyor ama ilk yapman gereken sağlığın,belki de boşa evham yapıyorsun baktır bir için rahat etsin sonra pişman olmaktan iyidir, muhakkak çok zor bir süreç ama önceliğin sagligin olmalı, ev sahibi için bunaltma kendini şu akar yolunu bulur ,çocuğunun ki geçici bu günleri hatırlayıp güleceksiniz ilerde , Allah sana ve ailene sağlık versin gerisi gerçekten boş
15 Mart Çarşamba menüsu
Sabah:2 haşlanmış yumurta
2bardak Yeşilçay
6dal maydonoz
5zeytin
1parca peynir
1dilim ekmek

Öğlen:1kucuk börek

Akşam :Salata

@Zipzip- , Cordelia , sara_28
Çok güzel canım afiyet olsun
15 Mart spor ve menü
6460 adım

Sabah
2 yumurta
6 zeytin 1 kk peynir
Domates salatalık

Ara 4 ceviz

Akşam
1 kase Tavuksuyu çorba
6 kaşık taze fasulye
2 dilim tbe
@Zipzip- Elhan

Eki Görüntüle 3218633
Gayet güzel menu canım afiyet olsun
Afiyet olsun canım Tam persembelik menüymüş bugün de inşallah tertemiz beslenirsin.
Canım bugün öğlen arkadaşlarla buluşacağız ama akşamı oldukça hafif tutmaya çalışacağım
Güzel menü canım afiyet olsun

Afiyet olsun canim

Evet canım çok değişik tahliller var sonuç iyi olsunda önemli olan o bence tahlilleri yaptır sonuçlar geç çıkıyor çünkü
Afiyet olsun canim
15 Mart Çarşamba menüsu
Sabah:2 haşlanmış yumurta
2bardak Yeşilçay
6dal maydonoz
5zeytin
1parca peynir
1dilim ekmek

Öğlen:1kucuk börek

Akşam :Salata

@Zipzip- , Cordelia , sara_28
Afiyet olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…