Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlarr dün akşam girip bildirim yapamadım kusura bakmayın,

Hemen dünü özetleyim.

Sabah

7-8 zeytin
1 dilim peynir
1 tane yeşil biber
2 dilim denge ekmek

öğlen yok

akşam üstü 1 elma yedim

akşam
3 yk pirinç pilavı 2 yk kaşığı kadar tavuk sote
1 kase salata

su 2 litre içtim
adım 6bine tamamlayamadım :KK43: 4.115 adımım var.

Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- sara_28 sara_28

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-16-09-00-59-633_com.google.android.apps.fitness.jpg
    Screenshot_2023-03-16-09-00-59-633_com.google.android.apps.fitness.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 27
14 mart sali
Kahvaltı yok

13.00
600 mllik kavanozda
3 Kaşık yogurt
3 kaşık yulaf ezmesi
1 avuç kuruyemis
1 avuç dut
Yarım elma
1 küçük muz
Hepsini karıştırdım

Akşam 19.30
1 tabak yoğurtlu makarna
Salata

Adım sayısı 4bin

Elhan Elhan
yulafı neden bir tek ben sevmiyormuşum gibi geliyor. Bir türlü yulafla yaptığım şeyleri bitiremiyorum :KK43:

Hayırlı geceler hanımlar.
E Elif Tolga canım Rabbim gönlüne ferahlık versin. Bütün sıkıntılarını gidersin. Evladını Salih evlatlardan etsin.

Benim de içim o kadar dolu ki anlatamam.
Felaketler bitmiyor memleketim Urfa yi sel bastı. Sanki hiç duzelmicek bı daha eski günlerimizi goremicez. Geceleri uyuyamıyorum içim darlaniyor, depremler devam ediyor.
Elim hiç bişeye gitmiyor, bisey almak bişey yapmak istemiyorum.
Depremler iyice psikolojimi bozdu, sürekli yalancı depremi yaşıyorum başım dönüyor yer kayıyor, gözümu avizeden ayiramiyorum.

Rabbim bizlere mağfiret etsin, merhametiyle muamele etsin.

Ne olursunuz arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin.
Daha neler gelecek başımıza Allah bilir, Tevbe edelim günahlarımıza, Rabbim bizleri affetsin.

Bizlere de dua edin. Dualarınıza ihtiyacımız var
Dualarımız sizinle canım amin ❤️❤️

Günaydın :KK37:
Oğlum bir taraftan bir taraftan ev sahibi bir taraftan taşınacak ev arıyorum bir taraftan daha önce rahim ağzı kanseri geçirmiştim tekrar belirtileri varmış gibi geliyor korkuma doktora gidemiyorum çok az kaldı bakırköy zirayet etmeme cidden şuan herşeyden bıkmış moddayim
Ev sahibi yıl dolmadan zam yapma derdinde zam dediysem yanlış anlaşılmasın 4 bin TL kira ise bunu 8 bin TL çıkarma derdinde Allah aşkına bu millet uzayda mı yaşıyor asgari ücret 8500 olan bir ulkede İstanbul için 6000 altı ev kirası yok oda ya ahir yada 1+0 kafayı yediniz kimse dur demeyecek mi bu işe
Diğer taraftan hastalık belirtileri tekrar mücadele edecek uğraşacak güçte hissetmiyorum kendimi zor çok zor işte ya oturup ağlamak istiyorum onu yapacak gücü bile bulamıyorum
Rabbim selamete çıkartsın. Sağlığını ihmal etme lütfen. Kontrollerini ol. En azından o açıdan kafan rahat olsun☘️
Hayırlı geceler hanımlar.
E Elif Tolga canım Rabbim gönlüne ferahlık versin. Bütün sıkıntılarını gidersin. Evladını Salih evlatlardan etsin.

Benim de içim o kadar dolu ki anlatamam.
Felaketler bitmiyor memleketim Urfa yi sel bastı. Sanki hiç duzelmicek bı daha eski günlerimizi goremicez. Geceleri uyuyamıyorum içim darlaniyor, depremler devam ediyor.
Elim hiç bişeye gitmiyor, bisey almak bişey yapmak istemiyorum.
Depremler iyice psikolojimi bozdu, sürekli yalancı depremi yaşıyorum başım dönüyor yer kayıyor, gözümu avizeden ayiramiyorum.

Rabbim bizlere mağfiret etsin, merhametiyle muamele etsin.

Ne olursunuz arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin.
Daha neler gelecek başımıza Allah bilir, Tevbe edelim günahlarımıza, Rabbim bizleri affetsin.

Bizlere de dua edin. Dualarınıza ihtiyacımız var
:KK74::KK74::KK74:

yulafı neden bir tek ben sevmiyormuşum gibi geliyor. Bir türlü yulafla yaptığım şeyleri bitiremiyorum :KK43:
Ben de diyet yapmadığımda sevmiyorum ve hiç yemiyorum ama diyet yaparken tek güvendiğim şey olduğu için içine istediğimi koyup yiyorum tabi sağlıklı şeyler diyete uygun şeyler. Sanki ekmek gibi geliyor bana o nedenle bir tek diyet zamanı çok severim kendisini :KK66:

Süper maşallah kaptan ♥️👏🏻

Afiyet olsun 🌸

WC durumun nasıl canım belki ödemde olabilir veya vücut kendini korumaya almıştır moralini bozma uzun süre aynı şekilde düşük kalori beslenince olabilir aslında lahana yemeği çok iyi geliyor seviyorsan

Afiyet olsun 🌸

Allah yardımcınız olsun 🤲🏻

Afiyet olsun 🌸
Sağol canım amin ❤️

E Elif Tolga Allah ferahlık versin canım
Günümüzde nefes almak, yaşamak bir mucize ama eğer yaşıyorsak güçlü olmalıyız 2 taneyi değil mi yavrun? Hem yavruların hem kendin için Allaha dua et canım. İnşallah içinde bulunduğun durumdan biran önce kurtulursun.

Sende de dertler derya olmuş Elif ama hepsi bitip gidiyor degil mi zahmeti gidip rahmeti kalacak inşallah sen sagligina odaklan sagliktan gerisi yalan ihmal etme git doktora en azindan içini rahatlatmis olursun .Simdi kurt gibi yeyip bitirir seni bu düşünce oglunu da takma kafaya erkek çocuk buyutmek zaten zor simdi sizi yoran o özellikleri ilerde onun hayatinda is ,meslek ,kariyer anlaminda çok ise yarayabilir .Çocuk bu sonucta vardir onunda gönlune giden bir kapi.Kira konusunda da valla ne desen haklisin .Babalarimiz emekli ikramiyesi ile ev alip tek maasla ev gecindiriyolardi simdi iki kisi çalissan bile zor
Hani bazen böyle üst üste gelir ya herşey öyle bir durum ne yazık ki sağlık çok önemli ama süreci çok zor yaşamayan bilmez inşallah kimsede yaşamaz o süreci psikoloji bitiyor o dönemde bunu kaldırabilecek güçte değilim şuan gitmem gerek testi kolay bir test ama sonrası ya varsa tekrar mi yasayacagim o süreci kaldırabilir miyim tekrar bilmiyorum açıkçası korkuyorum galiba olmaktan değil de tekrar o şeyleri yaşamaktan bu defa varsa basaramamaktan

Dün menü yazıp çıkmıştım geçmiş yapmamıştım. Tam da dertlestiginiz zamana denk gelmiş hakkınızı helal edin. E Elif Tolga zahmetten sonraki rahmeti çabuk görürsün inşallah.simdiki gençler ne yazık ki öyle,etkin bir yere kadar oluyor.Okulla iş birliği yapman iyi olmuş.Zararli alışkanlık vs olmadığı sürece biraz izlemede kalmanın tavsiye ederim Tabi ki tablet bilgisayar olmadan ya da sınırlı bir sürede olduğu sürece.Evde üstüne gitmeden gözlem yapmaya çalış, boyun eğdi olarak görmeyeceği bir ilişki biçimi oluşturmaya çalışın bakalım degisiklik olacak mı?Şimdi sınırlarını zorluyor,etki alanını keşfetmeye çalışıyor.
Hastalığın konusunda ise en önemlisi bu aslında.Gormezden geldiğimiz keşke yok olsa ama olmuyor Evet evlat önemli eş önemli ama en önemlisi sensin.Bugun al bı randevu ve git,biz burdan elimizden geldiğince destek oluruz.Keske pahalı olmasa bir psikolohlgla yürüt bu süreci desem ama her şeyin fiyatı el yakıyor ne yazık ki Ayrıca biz iyi düşünelim iyi olsun, inşallah düşündüğümüz gibi bir şey yoktur.
Kira konusunda da ev sahiplerine vicdan dilemekten başkası gelmiyor elimden😔
Evde net yok yasak bizde sosyal ağ kullanan yok eşim ve bende dahil tablet TV televizyon günlük kota 1 saat sadece hafta sonu film saatimiz var ailecek tek o gün 2 3 saat kullanılır TV normal çocuk kanalları dışında kanal bulunmaz onun yerine boyama alanı kapalı balkonu kamp gibi yaptım duvarları yapıştırma resim asma boyama hamur oyunları serbest zaten haftalık okul çıkışı cumartesi günleri hep kursları var 1 kurs benim eğitimini almasını istediğim alansa 1 kursta kendisi ilgilendiği alan şeklinde ayarladım daha ne yapabilirim diye düşünüyorum öğretmen bunun büyük bir sorun olmadığını bazı çocukların diğer çocuklara göre liderlik özgüven gibi duygularının fazla olduğunu söyledi ama işte biz anneyiz takıyoruz sağlık evet yapmam lazım biran önce neyse öğrenip ona göre yol almalıyım ama işte

X