Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun Pınarcim. 16.00' da cozutma görüyorum sebebi ne ki kuzum. Akşam enfes olmuş.

bu apple watch mu pınarım
ben uzuuuuunn zamandır spor falan yapmadığından adımsayarını falan hiç kullanmıyorum. nerden açıyoruz nasıl kullanıyoruz
bebeği emziriyorum youtube den bakmayım dedim
Aynen cnm apple watch aktiviteler var menüde orda otomatik gösteriyor adimlari ayara gerk yok yani hatta halkalar var üctane bak bakalm bulabilcekmisin
Allah kolaylik versin canim gercekten zor Istanbul sartlari
Saglik önemli ihmal etme bence git insallah olumsuz bi sonuc cikmaz sende bi oh cekersin
Sagolasin
Afiyet olsun Pınarcim. 16.00' da cozutma görüyorum sebebi ne ki kuzum. Akşam enfes olmuş.
Spor yapmistm öncesi ve kahvalti hafif geldi sanirm yarn yumurta vs yiycegm tok tutmasi icin
Afiyet olsun kaptanim shake begendnmi

Shake ine bayıldım müthiş lezzetli bir tadı vardı. Beni aciktirmadi sanırım spor yapmadığım icin. Benim smoothielere çok benziyor. Bugün yaptiginkinde muz vardı bak onu da yazdım aklıma.

Hayırlı geceler hanımlar.
E Elif Tolga canım Rabbim gönlüne ferahlık versin. Bütün sıkıntılarını gidersin. Evladını Salih evlatlardan etsin.

Benim de içim o kadar dolu ki anlatamam.
Felaketler bitmiyor memleketim Urfa yi sel bastı. Sanki hiç duzelmicek bı daha eski günlerimizi goremicez. Geceleri uyuyamıyorum içim darlaniyor, depremler devam ediyor.
Elim hiç bişeye gitmiyor, bisey almak bişey yapmak istemiyorum.
Depremler iyice psikolojimi bozdu, sürekli yalancı depremi yaşıyorum başım dönüyor yer kayıyor, gözümu avizeden ayiramiyorum.

Rabbim bizlere mağfiret etsin, merhametiyle muamele etsin.

Ne olursunuz arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin.
Daha neler gelecek başımıza Allah bilir, Tevbe edelim günahlarımıza, Rabbim bizleri affetsin.

Bizlere de dua edin. Dualarınıza ihtiyacımız var

Aaa Allah çocuklarımızı esirgesin, sana da , eşine de geçmiş olsun canım

Aklımda olsun canım, diğerinide yapmayı unuttum, fırsat da bulamadım, şimdilik gerek te kalmadı

Günaydın

Dünkü menüm

Sabah 1 sahanda yum. Turp 1 kk peynir

Ara 1 türk kahvesi

Öğle karnbahar yemeği

Ar 1 kivi

Akşam patates salatası(çok oldu ) 1 dlm ekmek 2 kepçe yayla çorbası

Akşam batırdım yaa....

Zamanın az olması çok iyi olmuş,kuzucuk fark etmeden dönmüş olursun ne güzel
Mesleğin neydi canım?öğretmen olduğunu düşündüm ama?
Güle güle kullan canım . Kahvaltı ve diğer ogununde ne yediğini anlamak biraz zor oluyor ondan sordum.
Kaptanım haklısın o yüzden dün program görüntüsünü defil saat saat paylaştım

Dün menü yazıp çıkmıştım geçmiş yapmamıştım. Tam da dertlestiginiz zamana denk gelmiş hakkınızı helal edin. E Elif Tolga zahmetten sonraki rahmeti çabuk görürsün inşallah.simdiki gençler ne yazık ki öyle,etkin bir yere kadar oluyor.Okulla iş birliği yapman iyi olmuş.Zararli alışkanlık vs olmadığı sürece biraz izlemede kalmanın tavsiye ederim Tabi ki tablet bilgisayar olmadan ya da sınırlı bir sürede olduğu sürece.Evde üstüne gitmeden gözlem yapmaya çalış, boyun eğdi olarak görmeyeceği bir ilişki biçimi oluşturmaya çalışın bakalım degisiklik olacak mı?Şimdi sınırlarını zorluyor,etki alanını keşfetmeye çalışıyor.
Hastalığın konusunda ise en önemlisi bu aslında.Gormezden geldiğimiz keşke yok olsa ama olmuyor Evet evlat önemli eş önemli ama en önemlisi sensin.Bugun al bı randevu ve git,biz burdan elimizden geldiğince destek oluruz.Keske pahalı olmasa bir psikolohlgla yürüt bu süreci desem ama her şeyin fiyatı el yakıyor ne yazık ki Ayrıca biz iyi düşünelim iyi olsun, inşallah düşündüğümüz gibi bir şey yoktur.
Kira konusunda da ev sahiplerine vicdan dilemekten başkası gelmiyor elimden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…