Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menümü yazayım
Sabah
Bir haşlanmış yumurta
Peynir ve zeytin
Domates ve salatalık
İki tane ceviz
Şekersiz çay

Ara
İki tane siyah erik
Bir bardak kefir

Akşam
Bir tabak zeytinyağlı sebze yemeği
Fırında biftek
Salata
Ayran

Su 3 litre spor yok

@pastelfit Hedef_69 Hedef_69
Afiyet olsun şekerim ❤️

Hedef_69 Hedef_69 @pastelfit Zipzip- Zipzip-
Kızm rahatsızlandı die bugn yapışık ikiz gibiydik.. O kucağımda ve sürekli ağlıoken malesef admlarımı tamamlamadm
Her türlü cezaya hazırım :KK43:
Özür dilerim.. Yinede admlarımı ataym haksızlk olmasn
Ah cnm arkadaşım nekadar dusuncelisin😘 bireysel yarışıyoruz bu hafta nekadar atarsan kendi listene yazılıyor ki takım da olsa yuvru hasta iken adımın hesabını hiçbirimiz yapmayız❤️Çok geçmiş olsun nasıl simdi

Merhaba bende size katılmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilemiyorum yardımcı olur musunuz acaba
Hoşgeldin arkadaşım ben dilek ☺️ canım ilk sayfada katılım formu var onu doldur ve günlük menü spor paylaşıp aktif ol❤️ sistemi öğrenirsin bu hafta takım değil bireysel yarışıyoruz Zipzip- Zipzip- kaptancığım deneme süresi varmi

Ah cnm arkadaşım nekadar dusuncelisin😘 bireysel yarışıyoruz bu hafta nekadar atarsan kendi listene yazılıyor ki takım da olsa yuvru hasta iken adımın hesabını hiçbirimiz yapmayız❤️Çok geçmiş olsun nasıl simdi

Yeni gordum mesajını gecmis olsun canim nasil simdi

Bal0ncuk Bal0ncuk , geçmiş olsun canım 😔

çok teşekkür ederiz teyzeleri.. malesef ben işe geldim ama annem hala hafif ateşi var diyor
diş huzursuzluğu sıcakta etkiliyor yavruları :KK43:

Hoşgeldin arkadaşım ben dilek ☺️ canım ilk sayfada katılım formu var onu doldur ve günlük menü spor paylaşıp aktif ol❤️ sistemi öğrenirsin bu hafta takım değil bireysel yarışıyoruz Zipzip- Zipzip- kaptancığım deneme süresi varmi
Bir hafta uygulayabilirsiniz canim bazen yazan bir daha gelmiyor🙈🙈🙈

X