Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlar. İnternetim yok iki dakika eşimden girdim. Köy fena ya. dur kalsın yok tokum diyetteyim vs diye bir olay yok sürekli yemek muhabbeti ve ısrarı. tek başına yürüme yok eşimle gitsek az bir şey kayınvalide ben de geliyim diyor o da adım atmakta zorlanıyor. camiye kadar gittik dün, yani 100 metre:) Tartı zaten yok kaç kilo aldım korkuyorum bir an önce dönseydik. Ay neyse uzatmayayım öyle bir selam vereyim dedim herkese iyi haftalar 🙋🌸🌸💐
Günaydın canim 💜
Günaydın kızlar mutlu haftalar olsun hepimize
Günaydın canim ♥️
günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

haydi bakalım eller havaya :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
Günaydın canim 💜

25027 rekorum masallah guzel adim atmissin🥰🥰🧿🧿

Yaa aslinda gelen olursa burda yokum diye degistirdim canim🥰

Tamam yeniden ismi degistiriyorum 🙈🙈🙈
Zipzipim gelen olursa biz anlatırız.Sayfamizin kurucusu olduğunu,asıl kaptanin sen olduğunu, bu günlüğü nekadar çok emek verdiğini,yaşanan hiç bir olaya yanlış yapanlara rağmen kırılıp küsüp gemiyi terk etmediği anlatiriz BÜYÜK KAPPTAAN❤️❤️❤️😉..Böyle çok güzel isim değiştirme lütfen 😘😘😘

Hayırlı geceler kızlar

Kahvaltı
2 küçük muz
Bikaç susamlı fındık
Biraz sislu patates ( dünden)
Biraz mantarlı biberli yumurtasız menemen

Ara
1 mini magnum

Akşam
1,5 kepçe mercimek çorbası
3 kaşık tavuklu pirinç pilavı
2 küçük içli köfte
3 kabak mücver
Salata

1,5 lt su
2 kupa kahve
2 kupa mavi kelebek çiçeği çayı
3 kupa çay

Eki Görüntüle 3113410
Malesef cebim olmayınca telefonu üstümde taşıyamadım.
Akşam müsait olunca da şarjım bitti.
Şimdi bile powerbank ile yatıyorum.
Kirpiğime ve kaşıma bakım yağı sürdüm, gözüme kaçtı, zaten erken kalkacam diye yattım.
Arkadaşın çocuklarını yemeğe aldım, yine koşturdum lâkin adım saydıramadım.
@pastelfit
Hedef_69 Hedef_69
Afiyet olsun cnm ❤️ Bugünle beraber daha düzene girersin😘

Zipzipim gelen olursa biz anlatırız.Sayfamizin kurucusu olduğunu,asıl kaptanin sen olduğunu, bu günlüğü nekadar çok emek verdiğini,yaşanan hiç bir olaya yanlış yapanlara rağmen kırılıp küsüp gemiyi terk etmediği anlatiriz BÜYÜK KAPPTAAN❤️❤️❤️😉..Böyle çok güzel isim değiştirme lütfen 😘😘😘
Teşekkür ederim canım guzel sözlerin icin 🥰🥰🥰🥰

X