Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben yemeğini yapicam akşam sulu sıcak yemek yemeyi seviyorum. Kahvaltı da klasik arada kahve içerim sadece ..Yarın tartılalım eksiye dusecekmiyiz bakalım
Ben heralde söyleyip yoğurtlarım
Malûm, arkadaşın çocuklar bana emanet, çeşit olur.
Yarın tekrar tartılalım, iyi olur

Sagol canim. Merakla bekliyorum, elimden geldigince dikkat ettim sabit olsam da mutlu olcam sali sabahi 🙏
İnşallah güzel eksiler görürsün canım🥰
Canim sporun harika. Sadece o cikolatali pasta kotu olmus degilse digerleri en azindan saglikli dogsl gidalar. Cumaya kadar dikkat edersin
Yaa sorma , tadayım dedim, komple götürdüm. Amaaa çok kötü oldum ağlıyacaktam. Mide kabul etmiyor artık🤦‍♀️Çok pişman oldum
👍İnsaallah

İnsaallah🤲

Tovbe tovbe kız, dua niyetine gecmesin😳

🤫

Eline saglik

Afiyet olsun

Afiyet olsun

Afiyet olsun👍
Yaa espri yapmıştım🙈öyle bi video vardı neyse😄
Ben sabitim kaptanım pastelfit pastelfit yani 89.3 kğ
Harika canım 😍
gunaydın kızlar slm herkese nasılsınız ben bir hafta sonunu da sabit sayılabilecek kadar iyi geçirdim şükür :) bu cuma ya kadar cok sıkı tutmam lazım kendimi pazar düğün var tey tey kuzenim evleniyor Hedef_69 Hedef_69 pastelfit pastelfit
Düğünde fit eğlenceler canım😍
Cumaya kadar fazlalığı atarsın canım 🥰

Hanımlar günaydın. Bizim buraları yine sel aldı o yüzden anca geldim. Elektrikler de yeni geldi. Bi ara tartıldım ama 😍
Çocukların dersi var, onlarla ilgilenip 30 dk ya geleceğim🥰

Cuma 56,6
Pazartesi 56,3
Fark -300

Hedef_69 Hedef_69
Günaydın pastelfitim güzel eksi tebrik ederim ♥️
Zipzipim❤️İyi yapmıssın böyle daha anlamlı bizim için
♥️♥️♥️
Çok iyi yapmışsıncanım, zipzip sız olmamıştı. Oh beee ne güzel eskisi gibi🤩
♥️♥️♥️
pastelfit pastelfit +200 cıktım aşırı sinir oldum ya ınsallah cumaya durum değişir
Cumaya eksiye düşersin canim 🥰

Günaydın kizlar :KK68: :KK68:
Günaydın kaptanım😍
gunaydın kızlar slm herkese nasılsınız ben bir hafta sonunu da sabit sayılabilecek kadar iyi geçirdim şükür :) bu cuma ya kadar cok sıkı tutmam lazım kendimi pazar düğün var tey tey kuzenim evleniyor Hedef_69 Hedef_69 pastelfit pastelfit
Canım liste hazırlıyorum. Sabit sayılabilecek kadar yazmışsın , tartılmadın mı. Bana haber verir misin 🥰
Cuma 78.8
Bugün 78.9:KK43:
Dünkü yediğim çiko ve aşurenin etkisi diye düşünüyorum ben eksi bekliyordum yoksa😭😭
Kesin aşure , Cumaya geçer canım🥰
pastelfit pastelfit +200 cıktım aşırı sinir oldum ya ınsallah cumaya durum değişir
Gider hayatım, kendini strese sokma🙏

Son düzenleme:
43. ETAP MASTERFİT YARIŞMASI
Hanımlar bugün tartı günümüz. Eksileri tebrik ediyorum. Artılar, sabitler Cuma’ya eksili girecek inşallah. Haftasonu sıkıntı olabilir moral bozmayın. Cuma’ya odaklanın.
Listede tartı bildirmeyenler var. DeryaOnDiet DeryaOnDiet yolda olduğu için Salı sabah bildirecek, haber vermişti.
Listeyi oluşturup geliyorum🥰
Hedef_69 Hedef_69 SARI
pastelfit pastelfit MASTERFİT
sara_28 sara_28 MASTERFİT
L u c i a L u c i a MASTERFİT
zeyneppk zeyneppk MASTERFİT
@B O Z A MASTERFİT
@karamelllim MASTERFİT
succulentaski succulentaski MASTERFİT
DeryaOnDiet DeryaOnDiet MASTERFİT
gezegenfeza gezegenfeza MASTERFİT

X