Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar,

Muhabbetinize yetişemiyorum valla hele hafta sonu girdi mi beybiyle kendimden geçiyorum.
Hemen menümü yazayım ben ❤️

12 Ağustos Cuma

7.30 1 yumurta hindi füme domates peynir
12.30 çorba kuzu etli patatesli sulu yemek bol salata ayran
19.30 eşim kendine rakı sofrası kurdu ben mezelerden tırtıklayacaktım biraz abartmış olabilir ekmek yemedim alkol almadım.

Adım 6675

13 Ağustos Cumartesi

10.00 1 yumurta hindi füme domates salatalık biber beyaz peynir bir minik parça tost

13.00 bir miktar kavun

17.00 evlilik yıldönümümüz için yemeğe çıktık. Pizza yedim 1 kadeh şarap içtim. 🫣
Yarın diyete kaldım yerden devam

Adım 6293

Hedef_69 Hedef_69
pastelfit pastelfit

Eklentiler

• 14675418-A5E3-4819-8795-06BE40ABF5AB.png
    14675418-A5E3-4819-8795-06BE40ABF5AB.png
    76,8 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Evet var ama kimse müsait değil🙈tamam canım 🥰
Hay Allah bu hafta böyle olsun haftaya aynı düzende devam ederiz yada birinci ikinci üçüncü belirleriz nasıl isterseniz 😉
Evet canım öyle yaparız🤩
Siz nasıl isterseniz bana uyar 😉
Kızlar yüzme kursuna yazıldım ilerletmek istiyorum tatile kadar şimdilik 3 ders aldım akşam 5 gibi gıdıcem gitmeden yemegi yapıp evleri toparlamam lazım ..vakit bulunca burdayım inşallah 😘😘
Ne güzel canım bende başlayacam yüzme kursuna

İyi geceler 13.08.2022 cumartesi gecesinden selamlar fıstıklar bugün işte mesaiye kaldım spor yapamadım 4 binlerde adimim yorgunum ve vicdanen rahatsızım gerçi beynim patladı o çok ayrı menume gelince
Öğlen
2 dilim eksi ekmek arası 2 dilim peynir domates salatalık ve 2 ince dana jambon sandviç
Aksam
2 kepçe yoğurt çorba 4 kaşık z.yagli fasulye 2 biber dolma 2 kaşık yogurtla anne evine geldim de hepsi güzeldi az az yedim yani sabah yemedim oglen kahvaltı özellikle yaptım yüzden
Hedef_69 Hedef_69 pastelfit pastelfit

İyi geceler 13.08.2022 cumartesi gecesinden selamlar fıstıklar bugün işte mesaiye kaldım spor yapamadım 4 binlerde adimim yorgunum ve vicdanen rahatsızım gerçi beynim patladı o çok ayrı menume gelince
Öğlen
2 dilim eksi ekmek arası 2 dilim peynir domates salatalık ve 2 ince dana jambon sandviç
Aksam
2 kepçe yoğurt çorba 4 kaşık z.yagli fasulye 2 biber dolma 2 kaşık yogurtla anne evine geldim de hepsi güzeldi az az yedim yani sabah yemedim oen kahvaltı özellikle yaptım yüzden
Hedef_69 Hedef_69 pastelfit pastelfit
Afiyet olsun canım ❤️

Selam kızlar,

Muhabbetinize yetişemiyorum valla hele hafta sonu girdi mi beybiyle kendimden geçiyorum.
Hemen menümü yazayım ben ❤️

12 Ağustos Cuma

7.30 1 yumurta hindi füme domates peynir
12.30 çorba kuzu etli patatesli sulu yemek bol salata ayran
19.30 eşim kendine rakı sofrası kurdu ben mezelerden tırtıklayacaktım biraz abartmış olabilir ekmek yemedim alkol almadım.

Adım 6675

13 Ağustos Cumartesi

10.00 1 yumurta hindi füme domates salatalık biber beyaz peynir bir minik parça tost

13.00 bir miktar kavun

17.00 evlilik yıldönümümüz için yemeğe çıktık. Pizza yedim 1 kadeh şarap içtim. 🫣
Yarın diyete kaldım yerden devam

Adım 6293

Hedef_69 Hedef_69
pastelfit pastelfit
Afiyet olsun canım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun nice mutlu senelere ❤️

X