Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cok iyi olur 😊😍 acele etmeden her istedigimden yiyerek vermeye caliscam bu sefer. Porsiyon kontrolünüde ogrenmem lazim ki yoksa koruma dönemini beceremiyorum. Ve asıl önemlisi sporu asla birakmamak. Sadece 5 6 bin adimla olmuyor bu iş..

Bu arada bende yüzme bilmiyorum öğrenmek cok istiyorum belediyeye mi basvurdun, ozel mi
Canim ne yazikki her istedigimizi yiyerek kilo verilmiyor:KK43:onu koruma da hep beraber yapalım inşaallah
Vücuda karbonhidrat ve şeker az miktarda da girse tokluk sureni kısa tutuyor sürekli iştahlı bıseyler yeme ihtiyacı duyuyorsun
Açlıktan ağzın kokmadan kilo verilmiyor yada sürekliliği olmuyor bacım😂😂

Özel bir okulun bayan hocasından birebir ders alicam cnm tatile az zaman kaldı grup derslerini yetisteremezdim

Eklentiler

• Screenshot_2022-08-12-21-06-44-03_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-08-12-21-06-44-03_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    97,8 KB · Görüntüleme: 25
pastelfit pastelfit Hedef_69 Hedef_69 kendi içimizde eşleşip rakip olabiliriz aslında herkes eşleştiği kişiyle yarışır.
Olur canım, Ayyulduz da söylemişti o fikri. Bu hafta bi adapte olalım . Haftaya da onu deneriz. Her hafta farklı konseptlerle😄 bi bakmışız Zipzip- Zipzip- gelmiş😂😂😂buralar tanınmayacak hale gelmiş falan😁
Bu haftayı böyle deniyelim önümüzdeki haftada o yöntemi uygulayalım inşallah bana da mantıklı geliyor çünkü
Tamam canım 🥰

Evet, 1 yas ve 3 yasa yakın

Kalp kalp kalp

Hazır bile☕

😮😮 Bi dahakine insaallah😁😁

💗🌸🌷

Eline saglik. Butun insanlar bir takimda dimi? Baska yarisan var mi bu liste disinda?

😂😂Ben de bulgurdan arti ciktim . Naapak bulgur da mı yemeyek😂 biber dolmasi yemistim ben.
@Bal0ncuk afiyet olsun🌸
Allah bağışlasın cnm 😍 ne güzel bir arada buyurler

X