Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hedef_69 Hedef_69 maşallah seni çok motive gördüm. Bana da bir çimdik atsana 😭😂
Cnm arkadaşım takıl bana hayatını yaşa 😂 Bacım ayın 15 başladım 1 ayda muhtemelen 9kilo vermiş olucam 😏
İşin sırrı aralıklı oruç ve masterfit yarışı 🤩 vallahi çok kolay bıkkınlık gelmeden kilo veriyorum.
Bana deki cekirgen olucam ne dersen yapicam senin işte ozaman bütün bilgim tecrübemle zayiflatirim seni🙃 bedava koçluk programı daha ne olsun😂

Günaydın canım kucukmu çocuklar senin
Evet, 1 yas ve 3 yasa yakın
Canımsın ya😍yürüyüş üstüne nasıl da iyi gider şimdi hararetimi alır😀
Kalp kalp kalp
Günaydın canım 😀
Ben kahve içücüümmmm 😘😘😘
Hazır bile☕
Çok iyi yapmışsın cnm aman boş bırakmıyalim etraf kötü sıra ile nobetimizi tutalım 🙄 senden sonra da D Diyettenvzgctm-olmuyo almış nöbeti süper olmuş çayı da koymuş yerlere de bı paspas ataymis daha iyi olurmuş 😂
😮😮 Bi dahakine insaallah😁😁
Cok severim :KK19: ellerine saglik
💗🌸🌷
43. ETAP MASTERFİT YARIŞMASI

Yeni etabımıza başlıyoruz. Bu hafta tek takım olarak kilo ve spor birincisi seçeceğiz. Cumadan itibaren menülerinizi eksiksiz bildiriniz. Perşembe Cuma hariç 8.000 adım zorunluluğu vardır.
Menülere pastelfit pastelfit sporlara Hedef_69 Hedef_69 etiketlenmelidir.

Listede ismi olmayan bildirsin lütfen.
Herkese bol eksiler :halay: :halay: :halay:

Hedef_69 Hedef_69 SARI
pastelfit pastelfit MASTERFİT
@sara_28 MASTERFİT
L u c i a L u c i a MASTERFİT
@zeyneppk MASTERFİT
D Diyettenvzgctm-olmuyo MASTERFİT
@karamelllim MASTERFİT
@succulentaski MASTERFİT
@DeryaOnDiet MASTERFİT
@gezegenfeza MASTERFİT
Eline saglik. Butun insanlar bir takimda dimi? Baska yarisan var mi bu liste disinda?
Bulgur yedim ya beni direk şişiriyor artı cıktım:tokat: bugün hemen onu yok etmem lazım
😂😂Ben de bulgurdan arti ciktim . Naapak bulgur da mı yemeyek😂 biber dolmasi yemistim ben.
Bal0ncuk Bal0ncuk afiyet olsun🌸

Kalp kalp kalp

Hazır bile☕

💗🌸🌷

Eline saglik. Butun insanlar bir takimda dimi? Baska yarisan var mi bu liste disinda?

😂😂Ben de bulgurdan arti ciktim . Naapak bulgur da mı yemeyek😂 biber dolmasi yemistim ben.
Evet isteğimi onla bastırayım dedim neyse boş bir şişlik bugün telafi ederiz

evet ya hemen şiştim neyse sabaha gitmiş olur :sus:
Aynen gider🥰

Kalp kalp kalp

Hazır bile☕

💗🌸🌷

Bulgursuz olur mu yaaa🤩ben de haftaiçi kısır yemiştim 🙈

Tek takım, başka yarışan yok canım.
Selam kizlar mutlu hafta sonları :KK68: :KK68:
Merhaba canım 😍

Cnm arkadaşım takıl bana hayatını yaşa 😂 Bacım ayın 15 başladım 1 ayda muhtemelen 9kilo vermiş olucam 😏
İşin sırrı aralıklı oruç ve masterfit yarışı 🤩 vallahi çok kolay bıkkınlık gelmeden kilo veriyorum.
Bana deki cekirgen olucam ne dersen yapicam senin işte ozaman bütün bilgim tecrübemle zayiflatirim seni🙃 bedava koçluk programı daha ne olsun😂
Cok iyi olur 😊😍 acele etmeden her istedigimden yiyerek vermeye caliscam bu sefer. Porsiyon kontrolünüde ogrenmem lazim ki yoksa koruma dönemini beceremiyorum. Ve asıl önemlisi sporu asla birakmamak. Sadece 5 6 bin adimla olmuyor bu iş..

Bu arada bende yüzme bilmiyorum öğrenmek cok istiyorum belediyeye mi basvurdun, ozel mi

X