Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gece gece bi dolaniyim dedim, takıma hırsız girmesin 😂😂
Uykum kaçtı 2 saattir dönüp duruyorum 😏
Çok iyi yapmışsın cnm aman boş bırakmıyalim etraf kötü sıra ile nobetimizi tutalım 🙄 senden sonra da D Diyettenvzgctm-olmuyo almış nöbeti süper olmuş çayı da koymuş yerlere de bı paspas ataymis daha iyi olurmuş 😂

İyi geceler kızlar herkese bol ekşili haftalar diliyorum teşekkürler Hedef_69 Hedef_69 ve pastelfit pastelfit düzen bozulmadan devam edebileceğiz grubun etkisi ve havası inanın çok güzel
Zipzip- Zipzip- ve Cordelia Cordelia gelene kadar hepimiz taşın altına elimizi koyalım cnm 2 sene yaklasti burası acilali çok kişinin zayıflamasına kaybettiği motivasyonu kazanmasına sebep oldu (bknz ben😀)
Gruplar kapanınca onlar da buraya kadarmis diyip kenara çekilebilirlerdi. ama yapmadılar hemde hedeflerine ulaşıp kilo verme dertleri olmamalarına rağmen (çoğumuz ki bende dahil biraz zayıflayınca ortadan kayboluyoruz)
Zipcigimla Cordeliacigim gelene kadar sayfamızı boş birakmadan motivasyonumuzu taze tutarak devam edelim
Misal anne baba memlekete gider çocuklara" sorumluluklarinizi yerine getirin yoklugumuzu hisseyirmeyin elalemden laf getirmeyin"derler ya o hesap😀

43. ETAP MASTERFİT YARIŞMASI

Yeni etabımıza başlıyoruz. Bu hafta tek takım olarak kilo ve spor birincisi seçeceğiz. Cumadan itibaren menülerinizi eksiksiz bildiriniz. Perşembe Cuma hariç 8.000 adım zorunluluğu vardır.
Menülere pastelfit pastelfit sporlara Hedef_69 Hedef_69 etiketlenmelidir.

Listede ismi olmayan bildirsin lütfen.
Herkese bol eksiler :halay: :halay: :halay:

Hedef_69 Hedef_69 SARI
pastelfit pastelfit MASTERFİT
sara_28 sara_28 MASTERFİT
L u c i a L u c i a MASTERFİT
zeyneppk zeyneppk MASTERFİT
D Diyettenvzgctm-olmuyo MASTERFİT
@karamelllim MASTERFİT
succulentaski succulentaski MASTERFİT
DeryaOnDiet DeryaOnDiet MASTERFİT
gezegenfeza gezegenfeza MASTERFİT

43. ETAP MASTERFİT YARIŞMASI

Yeni etabımıza başlıyoruz. Bu hafta tek takım olarak kilo ve spor birincisi seçeceğiz. Cumadan itibaren menülerinizi eksiksiz bildiriniz. Perşembe Cuma hariç 8.000 adım zorunluluğu vardır.
Menülere pastelfit pastelfit sporlara Hedef_69 Hedef_69 etiketlenmelidir.

Listede ismi olmayan bildirsin lütfen.
Herkese bol eksiler :halay: :halay: :halay:

Hedef_69 Hedef_69 SARI
pastelfit pastelfit MASTERFİT
sara_28 sara_28 MASTERFİT
L u c i a L u c i a MASTERFİT
zeyneppk zeyneppk MASTERFİT
D Diyettenvzgctm-olmuyo MASTERFİT
@karamelllim MASTERFİT
succulentaski succulentaski MASTERFİT
DeryaOnDiet DeryaOnDiet MASTERFİT
gezegenfeza gezegenfeza MASTERFİT