Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canim
28.07.2022 tarihli menum adımım 6binlerde 8 bine tamamlayacağız birazdan kizlar bugün çocuk ateslendi hastaydi test verdik bakalım inşallah covid değilizdir herkes kendine dikkat etsin bu ara hayırlı aksamlar
Afiyet olsun canim
Zipzip- kaptanim bu hafta masterfit basliyormu
Herkese uyarsa pazartesi baslayabiliriz

Kilonun baya bölümünü verip kendi listem ile devam edeceğim çok teşekkür ederim buarada
Rica ederim ne demek,dahada vakit var kolay geçer umarım.
Vücut sıvıya daha çok ihtiyaç hissediyor bu mevsimde. Hiç zararı yok kuzum afiyet olsun.
Hiç bu kadar yememiştim hocam bide güzel çıkıyor hep A101'den alıyorum artık karpuzu.
Sagol.Amin canim
Sağlıklı yaşları olsun kuzunun

Afiyet olsun canim
Afiyet olsun canim
Kızlar selammm nasılsınızzzben tatillerde kg alıp şişerken herkes fit olmuştur yarışmalar bittimi baktım ama anlayamadım.
Hosgeldin canim yarışlar bitmedi ama kisa bir mola verdik diyebiliriz
Pazartesi yeniden baslayabiliriz
İlk tartım
Pazartesi sabah 63.2 ile başlamıştım.
@_ASTRAL_ Zipzip-
Guzel eksi tebrik ederim canim
Tartıyı çekerken bulanık çekmiyim
65.4 geldim..
Ptsi 64.4 geçen cuma 65.5 idim

-100 gram

Zipzip-
Eksidesin yinede canim haftaya daha guzel olur

Rica ederim ne demek,dahada vakit var kolay geçer umarım.

Hiç bu kadar yememiştim hocam bide güzel çıkıyor hep A101'den alıyorum artık karpuzu.

Sağlıklı yaşları olsun kuzunun
Evet çok var ama başka çarem yok 6.5 kilo vermişim güzel ilerliyorum zor oluyor ama dayanicam

Benim menüler stabil olduğu için pek yazamıyorum ama yazacağım yinede bugün ki menüm;

Sabah ; limonlu su ardından sütlü kahve (şekersiz)

Öğlen;detoks suyu şekersiz türk kahvesi

İkindi; bitki çayı

Akşam sade soda bol limonli
Gün içinde bol su arada çok kötü olursam 1 salatalık Zipzip-

Kahvenizi tarçınlı hindistan cevizi yağlı denedniz mi hiç,bizim sayfanın en meşhur kahvesidir,çok güzel kilo verdiriyor hemde yağ yakıyor deneyin derimBen onunla kilo verdim.

Afiyet olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…