Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mutlaka zordur tahmin edyorum bunu,biraz daha sabır o zaman.

Günaydınlar :KK200: :KK200:
Su vki bı 20 kusurlere düşse varya daha ne isterim bide bu sayede inanki nefsimide beynimi de terbiye ettim desem yeridir yemek konusunda midemin çöplük olmadığını birşeyi yemek istediğimde yemesemde hiçbir şey olmayacağını kendime inandirip kanıtlamış oldum

Kahvenizi tarçınlı hindistan cevizi yağlı denedniz mi hiç,bizim sayfanın en meşhur kahvesidir,çok güzel kilo verdiriyor hemde yağ yakıyor deneyin derimBen onunla kilo verdim.
Bugün deneyeceğim dün doğum günümde cocuklarim bana sürpriz yapıp 2 li fincan almışlar artık kahvelerin onlarla dahada anlamlı oluyor

Su vki bı 20 kusurlere düşse varya daha ne isterim bide bu sayede inanki nefsimide beynimi de terbiye ettim desem yeridir yemek konusunda midemin çöplük olmadığını birşeyi yemek istediğimde yemesemde hiçbir şey olmayacağını kendime inandirip kanıtlamış oldum
Mutlaka düşer biraz zaman alıyor maalesef,yemek ayrı bir olgu zaten yemeyncede gözümüz kalıyor hep.
Mideyi değilde gözümüzü doyurmak önemli burada.

Mutlaka düşer biraz zaman alıyor maalesef,yemek ayrı bir olgu zaten yemeyncede gözümüz kalıyor hep.
Mideyi değilde gözümüzü doyurmak önemli burada.
Evet o günler de gelecek inanıyorum arkadaşlarım surekli senin iradene hayraniz ben olsam yemeden duramam diyorlar ben ke ndimi çok iradesiz sanardim ama bu sayede yanılmışım

Bugün deneyeceğim dün doğum günümde cocuklarim bana sürpriz yapıp 2 li fincan almışlar artık kahvelerin onlarla dahada anlamlı oluyor
Şimdi içiyorum hatta,tarçını çay kaşığının ucuyla atıyorsunuz,fincana koyuncada 1 çay kaşığı hcy katıp karıştırın için bir kaç gün sonra vücutta hafifleme ve yağ yaktığınızı göreceksiniz özellikle wc'de.

Evet o günler de gelecek inanıyorum arkadaşlarım surekli senin iradene hayraniz ben olsam yemeden duramam diyorlar ben ke ndimi çok iradesiz sanardim ama bu sayede yanılmışım
Deneynce yaşayınca daha net anlıyoruz aslında.
Bende 66 ile başladım aralık ayında,menapoz mahvetti benide,sıkıntıdan yedim sadece buraya sayfaya gelince hanımların desteği ile 16 kilo verdim.Dikkat ettim birde zaten çok iştahlı değilim birde.

Diyet Salata Diyet Salata
texteffect1659072726742.jpg
texteffect1659072606375.jpg
texteffect1659073278782.jpg

X