Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bazen oluyor maalesef,istersen kbb doktoruna göster olmazsa bir ultrason filan çeksinler daha net belli olur o zaman.
Onların bir ölçümleri var çünkü.
ayni dedigin gibi oldu canim. once ultrason cektiler. Sonra kbb doktoruna gittim. ilac verdi bakalim 1 haftaya gecmezse kamerali ic goruntuleme yapacaklar. 2 cm buyumusler.

Afiyet olsun canim
Kizinin dogum gunu kutlu olsun

Burundan dolayımı acaba bu durum.

Çok dert aslında bir anda fırına girmiş gibi oluyorsun.

Öyle düşünme bence aklına bile getirme.
bizim de isyerindeki klimalardan yazin disarda hava mis sicak , icerisi buzzz.
internete hic bakmamk laizm zaten canim, bi baksan lenf bezi diye oldum gittim

Çok sağol hocam

Nsıl gidiyor diyetiniz,okudum geöenlerde su diyeti yapıyormuşsunuz zor olmuyormu hiç sadece sıvı almak adına.
Zor oluyor tabiki de irade konusunda zorlanıyorum ama başarıyoruz evet sıvı şeyler harici ağzıma hicbisey surmuuyorum acikiyorum ama kahve su limonlu su ile idare ediyorum bazen ayran falan başka çarem yok çünkü 25 gün kaldı sonrasında kendime verdiğim kilo dogrultusunda mdiemde küçülmüş olacağı için güzel bir program hazırlamayı düşünüyorum veee bugünde 1 yaş daha alıyorum

bizim de isyerindeki klimalardan yazin disarda hava mis sicak , icerisi buzzz.
internete hic bakmamk laizm zaten canim, bi baksan lenf bezi diye oldum gittim
Aynen net alemi hemen tanıyı koyuyor zaten.
Doğum gününüz kutlu olsun o zaman,sağlıkla huzurla dolu nice mutlu yaşlarınız yıllarınız olsun.
Kolay değildir elbette gün boyu sıvı ile beslenmek,25 günde az değil aslında,olmazsa bir diyetisyen desteği ile devam edin sonrasında.

Başınız sağolsun.
Doğum günün kutlu olsun canım sevdiklerinle nice mutlu fit yılların olsun :)

Dogum gunun kutlu olsun canim sevdiklerinle nice mutlu senelere

Kızının oğum günü kutlu olsun nice yaşlara inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…