Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet bu sadece sıvı başka bişey Yok of of ama pes etmeyecegim 5.5 kilo verdim çünkü 1 haftada bu akşam yemekte de ziyafet var pirinç pilavı ciğer sote soğan salatası ve cacık ama ben sadece izleyecegim
Ooo çok iyi, ne kadar devam edeceksin. Çok uzun yapılmaz herhalde değil mi?
İnşallah canım ya bu sefer son olsun yetti gari
Olur canım sabret
Bayramdan önce bitmişti canım. Eylül'de tekrar gideceğim. Yazın gelen giden çok oluyor o yüzden kayıt yenilemedim. Çok eğlenceli kesinlikle gitmelisin.
Saatler günler uymuyo aşkitom yaaa.
Pazartesi Çarşamba Cuma 18.30-19.30 çocukları tenise götürüyorum. Zumbayı Çarşamba-Cuma 19.00-20.00 yapmışlar. Çocuklar yorgun yorgun beni bekleyemez yarım saat.
Zumbada çok güzel tüm vücut çalışıyor,arkadaşım zumbayla hemde diyetle kilo vermişti,evde kendi yaptı hatta.
0nu da düşündüm olmazsa kendim yaparım

Aynen kendinde evde yapablirsin bunu,çok güzel müzikler var bir dönem bende yapmıştım çok keyifli oluyor.

Çocuklara bir sor belki bekleriz derler. Yarım saat çok değil ki...Hocadan izin alır 15 dakika erken çıkarsın arada bir.

Evet bitanemmm. Senin de günün aydın olsun. Kamp yaptık ateş yaktık, konser vardı. Tir tir titredik en güzeli, herife sokuldum yattım yaz günü
Eki Görüntüle 3103808
Süper olmuş hocam iyi yapmışsınız ne güzel,tabi çaktırmadan üşüdüm diye enişteyede sarılmışsın yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…