Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah 8
Salata (haşlanmış yumurta, beyaz peynir, domates, salatalık, biber, maydanoz), 1 dilim ekmek ve ayran
Sütlü kahve

Ara 12.30
Sütlü kahve
1 dilim kavun ve 3 ceviz

Akşam 18.30
Tavuk sote, salata ve ayran

Su 3-4 litre
Adım 8300
Afiyet olsun canim ♥️
7.30 2 tane haşlanmış yumurta 1 kaşık lor peyniri 1 dilim hindi füme
10.00 tadım yer fıstıklı bar. Şeker varmış sonradan farkettim ama gözüm dönmüştü süt sağarken yedim 😅
12.30 çorba 3-4 tane köfte salata karpuz
19.30 1 dilim beybime yaptığım bol lor peynirli siyez unlu tuzlu kek 1 dilim karpuz (akşam yemek yemeğe vakit bulamadım resmen.)

20.30 yoga
Adım 11500 ❣️

Şu an bir şeyler atıştırmamak için zor duruyorum. Belki biraz kuruyemiş yerim.
Afiyet olsun canim ♥️
Katılım formu:

YAŞINIZ: 23
BOYUNUZ: 150
KİLONUZ: 53
HEDEF KİLONUZ: 47
MEDENİ DURUMUNUZ: Bekar
MESLEGINIZ: Ogrenci
ÇOCUK SAYISI: -
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Pandemi malum :)
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Artik pantolonlarima sigmak istiyorum 😆

Kizlar ben adim yarisina katilamayacagim. Sadece liste ve spor paylasimi yapabilirim. Herkese fit gunler
Hosgeldin canim 🥰
Günaydın kızlar
Günaydın canim ♥️
Günaydın kızlar, beni dün hem yürüyüş hem yoga mahvetmiş. Ayacıklarım ağrıyor. 😀

Ben haftada bir, 2 haftada 1 kafama estikçe yogaya gidiyordum doğumdan beri. Arkadaşım özel ders veriyor onun evinde. Maksat sosyal aktivite biraz evden uzaklaşma olsun.
Dün arkadaşımla da konuştum bu işi ciddiye bindiriyoruz. Hareketleri zorlaştırıyoruz ve haftada 2 güne çıkarıyoruz. İnşallah faydasını görürüm 🥰
Günaydın canim ♥️
Guzel spor plani faydasini görürsün tabi ki🥰🥰

Fıstığım bitti mi kampınız nasıl geçti 😘

İlk sayfadaki formu doldurabilir misin canım? Hoşgeldin :)
Pazar günü döndük tatlım. Çok güzel geçti 1800 mt rakım buz gibiydi. Hurmalarin acısı içindeyim şimdi. :KK14: yan komşumuz bişi yaptı bol bol yedik. Yörüklerle hayat çok güzel. Ben de çay demledim. Eski değerleri tekrar yaşadık. İnsanlık dağlarda ölmemiş hala yaşıyorlar. Medeniyet birçok şeyi öldürmüş.

Dünkü menümü paylaşayım 🥰

8.15
2 yumurta sahanda

9.30
1 kupa Sütlü Filtre kahve
1 paket altınbaşak çörekotlu kinoalı bisküvi

12.00
1 kupa sütlü filtre kahve

14.15
1.5 kase Köz patlıcan, biber, domates salatası
Avuç içi kadar ızgara tavuk
150 ml limonata

16.00
1 bardak çay+1 küp şeker

19.30
1 kase domates+salata+biber
1 kaseden biraz fazla yeşil mercimek yemeği

Spor:500 puan
Spora gidemiyorum yarın ve ertesi gün arkadaşımın düğünü var kendimi yormamak için 😇 3-4 günlük ekeceğim sporu 🥺

Günaydınlar kuzum :KK200:
Pazar günü döndük tatlım. Çok güzel geçti 1800 mt rakım buz gibiydi. Hurmalarin acısı içindeyim şimdi. :KK14: yan komşumuz bişi yaptı bol bol yedik. Yörüklerle hayat çok güzel. Ben de çay demledim. Eski değerleri tekrar yaşadık. İnsanlık dağlarda ölmemiş hala yaşıyorlar. Medeniyet birçok şeyi öldürmüş.
Hocam günaydınlar,yaylayamı gittiniz yoksa ne güzel.:KK200:

Dünkü menümü paylaşayım 🥰

8.15
2 yumurta sahanda

9.30
1 kupa Sütlü Filtre kahve

12.00
1 kupa sütlü filtre kahve

14.15
1.5 kase Köz patlıcan, biber, domates salatası
Avuç içi kadar ızgara tavuk
150 ml limonata

16.00
1 bardak çay+1 küp şeker

19.30
1 kase domates+salata+biber
1 kaseden biraz fazla yeşil mercimek yemeği

Spor:500 puan
Spora gidemiyorum yarın ve ertesi gün arkadaşımın düğünü var kendimi yormamak için 😇 3-4 günlük ekeceğim sporu 🥺
Afiyet olsun canim ♥️
Herkese günaydın bu arada 😇 umarım gününüz çok güzel geçer ♥️
Günaydın canim ♥️
Günaydın🥰 Tartıya son 1. Durumlar nasıl?😻

Yarın bildirim yapacak olanlar lütfen resimli bildirim yapsınlar. Bildirimler bitince hepsini tek mesajda toplayacağım☘️
Günaydın canim ♥️
Teşekkür ederim bende musait olursam bakmaya çalışırım 🥰🥰
Günaydınlar kuzum :KK200:

Hocam günaydınlar,yaylayamı gittiniz yoksa ne güzel.:KK200:
Günaydın ablacim♥️

Oyyy oy çok sevindim ablacım 😍 sen güzel şeylere odaklan :KK66:

E gidin yaz bitmeden bi daha 😍

selam kizlar
son gunlerde lenf bezlerim sisti cok kotu, bogazmin iki yaninda kurek kemiklerinin orda ve koltuk altinda. Doktora gittim, bakalim kontrollerimi yaptiracagim. Hic basina boyle bir durum gelen oldu mu daha once?
Çok geçmiş olsun cnm inşallah önemli birşey yoktur

Ben kaçırmışım nereye gittiniz abla .

X