Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ahaha canımsın simdi sen bugün emekli mi olacaksin hanimis hanimis. İnşallah ben de götürürüm o günleri
Evet bebeğim...sabah okulu aradım geleyim mi diye sen gelme biz yazını yaziyoruz dediler...sanırım artık resmen emekliyim. elime bir karton kutu alıp dolabımi boşaltmak kaldı...
Zaman çabuk geçiyor o günleri görürsün kuzum...sağlıkla kal güzel anılar biriktir bol bol...

Hayirli olsun canim 26.5 da da emekli olmak ne guzel olsa gerek

Ay canım ne güzel anısı yoruldum ben dert dinlemedikten çok olumsuz besleniyoruz maalesef dertler derya modu . Çok sevindim canım enişte beyler ile gelsin gezmeler

Hayırlı olsun canım inşallah bizde görebiliriz o günleri
Cuma günü halledersin şeker

Ayy inşallah güzelimm agzın bal yesin

Ay canım ne güzel anısı yoruldum ben dert dinlemedikten çok olumsuz besleniyoruz maalesef dertler derya modu . Çok sevindim canım enişte beyler ile gelsin gezmeler
İnsanlara şifa oluyorsun bu da ayrı güzel. Tabi etkiliyor dertler. Rehber öğretmenlerin kaderi bu dertlerini yerim senin biraz azalır Enişte beyle çok hayallerimiz vardı yakıt fiyatları hepsini yaktı bitirdi ben de ne edeceyük modundayim bebem ya

hemenm yaziyorum kaptanim. Cok kotu yeyince yazmaya da yuzum olmadi

Cumartesi menum:
10:00- peynirli tereyaginda 2 yumurta.
ara: 2 fincan sade sutsuz kahve
15:00- 4 yk haslanmis bugday, 1 kase tavuk
18:00- 1 dilim pasta, 5 kadeh sarap, 3 top dondurma.
20:00 1 tabak karpuz

su:2 lt
spor|: yok

pazar menum:
11:00- 1 dilim ekmek, 2 yumurtadan sosisli yumurta, 1 avuc zeytin
ara: 3 fincan sade kahve
15:00 - 1 tane peynirli sandvic, 2 tabak karpuz (normal yemek tabagi)
19:00_ 1 kase patlamis misir, 3 top dondurma, 1 kase cekirdek

su: 2lt
spor: yok

Zipzip- Kinoalihatun

Cumays eksiye dusersin canim
Günaydınlarr

Kilo Bildirimi: 89,0
@ zipzip- Cordelia hllgkchl
Günaydın canim guzel eksi tebrik ederim
Gunaydin kizlar.
Benim icin cumartesi pazar biraz kotu gecti cok yedim ve bugubn tartida artioyi da gordum 73,8im ( Zipzip- Kinoalihatun
Günaydın canim cumaya eksiye düşersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…