Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kuzum,sağol hoş buldum ,kilom iyi bu ara sabah 50.5 geldim :KK200:
Masallah abla cok iyi gidiyorsun🧿🧿
Günaydınlarr 🌼

Cuma 81.6
Pazartesi 80.8
Fark - 800 gr

Zipzip- Zipzip- @Kinoalihatun
Günaydın canim eksin cok guzel tebrik ederim ♥️
Gunaydin kizlar dun yorgunluktan pertim cikmisti bakamadim. Bugunde dişci randevum var :KK57:
Eksik menumu bildiriyim
Günaydın canim gecmis olsun♥️

Döndükten sonra dikkat ettim azcık yemiyorum gene bide havada sıcak ya herhadlde ondan sen nasılsın ortim
Ablacim hepsini geri aldım ahaha :) yedim yedim yedim aile evindeyim, 3 arti1 evde 5 yetişkin 1 bebek 1 çocuk ölüyorum anlasana modundayim:) çok şükür onun dışında

Ablacim hepsini geri aldım ahaha :) yedim yedim yedim aile evindeyim, 3 arti1 evde 5 yetişkin 1 bebek 1 çocuk ölüyorum anlasana modundayim:) çok şükür onun dışında
Olsun ortim dert etme sakın,aynı evde kalabalık olunca yememek zaten mümkün değilki,verirsin sen bunu aziimlisin

Günaydıııın🥰
Çok fazla artı çıktım, kaslarım tutuldu, 2 gündür zor hareket adiyorum, ödem yapmış olabilir mi acaba😭
Şimdi pilatese gidiyorum, dönüşte bi daha tartılıcam😁

Oyyy oyyyyuyy😄bayramda beni çağırmayıp, herşeyi kendin yersen böyle olur işte:63:

Evet suyu unuttum hep, işe güce daldım. Bugün görümcem geliyor da:skandal:
Geçmiş olsun canım. Odemdir o bugün olmazsa yarın normale döner. Diyete girmeden karbonhidrat çılgınlığı yapayim dedim neyse beş altı kilonun bir aylık ömrü var. :63:seni çağıracaktim da bu kötü sonucu kaldıramaz pastelfit dedim kıyamadım sana tek başıma hallettim içli köfteleri tatlıları :süslü:

Günaydınlar şekerler ancak gelebildim herkesler iyidir umarım :KK200:
Kimler gelmişşşş gözüm hep seni aradı hoşgeldin canımmmmm🥰🥰🥰🥰🥰günaydın ☺️☺️
😍😍😍🤗🤗🤗🥰😘😘
Günaydın kuzum,sağol hoş buldum ,kilom iyi bu ara sabah 50.5 geldim :KK200:
🧿🧿🧿maşallah canımmmm 49 ne kalmış süpersin 💪💪💪💪🥰🥰🥰
Günaydınlarr 🌼

Cuma 81.6
Pazartesi 80.8
Fark - 800 gr

Zipzip- Zipzip- @Kinoalihatun
Tebrikler canım 🤗
Gunaydin kizlar dun yorgunluktan pertim cikmisti bakamadim. Bugunde dişci randevum var :KK57:
Eksik menumu bildiriyim
Günaydın geçmiş olsun tatlım 🤗🤗

X