Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kuzum,sağol hoş buldum ,kilom iyi bu ara sabah 50.5 geldim
Masallah abla cok iyi gidiyorsun
Günaydınlarr

Cuma 81.6
Pazartesi 80.8
Fark - 800 gr

Zipzip- @Kinoalihatun
Günaydın canim eksin cok guzel tebrik ederim
Gunaydin kizlar dun yorgunluktan pertim cikmisti bakamadim. Bugunde dişci randevum var
Eksik menumu bildiriyim
Günaydın canim gecmis olsun

Döndükten sonra dikkat ettim azcık yemiyorum gene bide havada sıcak ya herhadlde ondan sen nasılsın ortim
Ablacim hepsini geri aldım ahaha :) yedim yedim yedim aile evindeyim, 3 arti1 evde 5 yetişkin 1 bebek 1 çocuk ölüyorum anlasana modundayim:) çok şükür onun dışında

Ablacim hepsini geri aldım ahaha :) yedim yedim yedim aile evindeyim, 3 arti1 evde 5 yetişkin 1 bebek 1 çocuk ölüyorum anlasana modundayim:) çok şükür onun dışında
Olsun ortim dert etme sakın,aynı evde kalabalık olunca yememek zaten mümkün değilki,verirsin sen bunu aziimlisin

Geçmiş olsun canım. Odemdir o bugün olmazsa yarın normale döner. Diyete girmeden karbonhidrat çılgınlığı yapayim dedim neyse beş altı kilonun bir aylık ömrü var. seni çağıracaktim da bu kötü sonucu kaldıramaz pastelfit dedim kıyamadım sana tek başıma hallettim içli köfteleri tatlıları

Günaydınlar şekerler ancak gelebildim herkesler iyidir umarım
Kimler gelmişşşş gözüm hep seni aradı hoşgeldin canımmmmmgünaydın

Günaydın kuzum,sağol hoş buldum ,kilom iyi bu ara sabah 50.5 geldim
maşallah canımmmm 49 ne kalmış süpersin
Günaydınlarr

Cuma 81.6
Pazartesi 80.8
Fark - 800 gr

Zipzip- @Kinoalihatun
Tebrikler canım
Gunaydin kizlar dun yorgunluktan pertim cikmisti bakamadim. Bugunde dişci randevum var
Eksik menumu bildiriyim
Günaydın geçmiş olsun tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…