Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cok geçmiş olsun prensesim iyi misin şimdi?

Zeynoşum hasta mısın tatlim? Geçmiş olsun. Eşinin burun ameliyatı gercekleşti mi?
Abla kolumu incittim gozumde de bir şey çıktı ama anlamadım ne olduğunu.ameliyat olalı bir ay olucak abla
Zeynepcim hayırdır iyimisin
Top oynarken kolumu incittim abla.ic bilek kisiminda ki ince damarlardan güzel bir çatlatma yaptım şişti ve morardı.gozumde bir şey çıktı.rabbim beterinden korusun
Cok geçmiş olsun prensesim iyi misin şimdi?
Gözümde bulanıklık oluyor arada.bu yazıları bile tek elle yazıyorum.ama çok daha iyiyim.elimi göğüs altına indirince zonklama oluyor geçecek inşallah

20 haziran pazartesi menüsü
8.30.00 1 has yumurta,2 tane zeytin,2 dilim peynir ,salatalik
13.00 1 latte
15.00 1kase bugdayli yogurt corbasi
16.00 1 muz
19.00 4 yk patatesli kofte firinda ,3dilim karpuz 4 yk bugdayli yogurt
22.00 limonlu yesilcay

Su 2lt

spor
Adım ... 9882adım 988 p
ipsiz ip ... 400p 500 puan

toplam 1488 puan

Zipzip-
Cordelia
Wilma11
@sulism

21 haziran salı menüsü
7.30. 1 muz 4 yk yogurt 1 tatli kasigi chia
10.00 4 tane badem
16.00 1 elma
19.00 yarim kase yogurtlu bugdag,1 kase yogurtlu chiali kabak 2 yk sebzeli bulgur pilavi
22.00 tarhana cerezi 4 kucuk parca

Su 1.5lt
yesilcayli soda 1lt
spor
Adım ... 7578 adım 757 p. uyuyakaldim
ipsiz ip ... 400p 500 puan

toplam 1257 puan

Çok geçmiş olsun. Üzüldüm inşallah hem elin hem gözün iyileşir. Mikrobik bir şey mi.. gözüne dikkat et mutlaka bir hekime göster.

Minnoşum gelmiş hoş gelmişşş kuzum benim seni görmek ne güzell burada çıtırım ekürim hocamla Elhan 'la zayıflıyoruz gerçi hocam mezun oldu buradan bende cuma mezun olacağım .
Benim idolüm sensin tatlım. Mezun olduktan sonra dört kilo aldım azar azar vermeye çalışıyorum sen ve pastelfit gibi incecik olmak istiyorum .

Minnoşum gelmiş hoş gelmişşş kuzum benim seni görmek ne güzell burada çıtırım ekürim hocamla Elhan 'la zayıflıyoruz gerçi hocam mezun oldu buradan bende cuma mezun olacağım .
hey masallah ne guzel ya keske bende o guzel mertebeye erissem ama bende hirs yok

Benim idolüm sensin tatlım. Mezun olduktan sonra dört kilo aldım azar azar vermeye çalışıyorum sen ve pastelfit gibi incecik olmak istiyorum .
O kilo alınıyor gene demi hocam,korumak önemli aslında,verirsin canımcım merak etme bide tam yaz mevsimi şimdi gider nasılsa pastelcimde gayet güzel kilo verdi.
Salı günü gidecem kzıımın yanına kesin 2-3 alır gelirim gene tantuniler ciğerler kebablar beni bekliyor nasılsa,dönüşte ne etcem bilmiyorum gene takıma girecem zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…