Popüler Konu LenaG ile MasterFit

@Lavinia_98

Biran önce geçer insallah

Selam kızlar. Ben dün hiç gelemedim buralara eşim cuma akşam şehir dışına çıkacak yine iş için, bu sefer sizde gelin dedi haftasonuna denk gelince. Anlık karar olunca elim ayağım birbirine girdi. Bir yandan haftasonuna iş bırakmamaya çalışıyorum, bir yandan valiz hazırlıyorum… Gideceğimiz yerde de çok sevdiğimiz dostlarımız var, pandemi nedeniyle evlerine gidememiştik, onlar için de hazırlık yaptım biraz derken geldim şimdi. Birazdan tekrar dışarı çıkacağım, geleceğim demek istedim

İyiyim emekliyim sen de iyi misin canım
Ooo maşallah elhan abla hayırlı olsun gözün aydın darısı biz emekçilerin başına
Ben hiç bi zaman doğru düzgün derdimi anlatamayacagim... anlattığımda herşey çorba oluyor...ve karışıyor ortalıkta Boşver
Ne oldu canım ben çok bakamadım gün içinde sıkıntı yok inşallah kendini ve işlerini ayarladiginda gelirsin nasılsa
Biz bu piyasaya yeni gelmedik bebeğim!!! geri geldik
Ooo çok sert
Gel canım kolay gelsin gün içinde bende çok aktif olamıyorum ise güce çocuğa karışıp.gidoyor vakit

22.06.2022 Menum
Sabah: 1 haşlama yumurta; 5 zeytin; 1 kk peynir domates salatalık 1 tk böğürtlen receli
Öglen: 2 kabak dolması 4 kaşık yoğurt
Aksam: 1 dilim ekmek, 1 kase mercimek çorba, 3 ızgara köfte, 2 kaşık erişte pilavı ile
Zipzip-
Cordelia Adımlarım 8000 lere geldi şükür bakalım 10 yapacağım inşallah

Afiyet olsun kaptanim
Kolay gelsin canim

Afiyet olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…