Mine Hanımın Arnavut kremi kullanan var mı kızlar ?

Size kendi tarifimi vericem, aslında büyük aile sırrimiz ama siz buna değeriniz.
1olcek kedi moku
2 ölçek yarasa kanı
33tane kara sinek kanadı
Ve en önemlisi 2 ölçek hidroklorik asit
Hepsini karıştırıp günde 2 kere, hemşirenin mucizesi gel beni bul gel beni bul diyerek sureceksiniz. Bunu yapın bana minnettar kalacaksınız
Büyü tarifi gibi olmuş aşko. Dolandırıcılığın her masasında varsın maşallah barekallah. :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Size kendi tarifimi vericem, aslında büyük aile sırrimiz ama siz buna değeriniz.
1olcek kedi moku
2 ölçek yarasa kanı
33tane kara sinek kanadı
Ve en önemlisi 2 ölçek hidroklorik asit
Hepsini karıştırıp günde 2 kere, hemşirenin mucizesi gel beni bul gel beni bul diyerek sureceksiniz. Bunu yapın bana minnettar kalacaksınız
Hidroklorik asit yerine fosforik asit kullanabilir miyiz? Bir tek o yok çünkü evde.

Mine Hanımın Arnavut kremini kullananlar memnun mu ? Nasıl kullandınız? Gece mi gündüz mu kullanmak daha iyi ? Cildim hassas ve yardımınıza ihtiyacım var kızlar.

Sipariş verdim ve Arnavut kreminden çok memnun kaldım kızlar düzenli kullanımda etkisi çok iyi kesinlikle deneyin derim

Benim cildim de hassas canım ben herhangi bir sorun yaşamadım 🤎 ben etkisini daha iyi görebilmek için gece kullandım (cilt gece yenileniyor malum)

Gece kullanmanı tavsiye ederim canım düzenli kullanımdan sonra zaten farkı göreceksin efso bir ürün 👌

Ben cok severek kullanıyorum her gece yatmadan sürüyorum cok memnunum yenisi bitmeden sipariş veriyorum ayrıca cok hassas bir tene sahibim

Ayyy bu mine hanımın arnavut kremini bende kullandım yüzüm yumuşacık oldu inanılmaz güzel bişey .

Mine Hanımın Arnavut kremini yine alırım. Baska bi alternatif kullansam bile pisman olup ona geri dönüyorum.

Gece gündüz kullanmak istediğim bir krem ama abartmaya lüzum yok krem gayet hızlı etkisini gösteriyor boca etmeye de gerek yok tatlım benim gibi biraz huyluysan gece kullan emiliyor hemencecik zaten

Ben gece kullanıyorum daha iyi oluyor benim de cildim hassas ama gayet başarılı bir ürün
Mine hanım iyi çalışıyor. Tam 9 üyelik almış :skandal:

X