Mine Hanımın Arnavut kremi kullanan var mı kızlar ?

Ürününüz o kadar mükemmelmiş ki, yüzüm yandı şikayetleri mevcut.

Mine Hanım'da ürününe o kadar güveniyormuş ki "iade, iptal yok; ödemeler havale ve EFT" demiş.

50 ml'si için 700 TL istenen ( kampanya da yapmışlar, 1 alana 1 bedava vs ) kremin içeriği de buymuş.

Eki Görüntüle 3284187
Pasajda merdiven altında uretiyorlarmis, hatta duyduğuma göre arnavut kaldiriminda 40 gun yurumus hintli ustalar çıplak ayaklarıyla hazırlıyormus bu karısimi. Resmen şifa kaynağı

Oooo kendi kendinize ne guzel calip oynuyosunuz siz oyle 😂😂😂

Lakin kiiii reklam yasak 🤓
Soruyu ben sordum. Gerçekten ona göre kullanmak için. Keşke siz de bana öneride bulunsaydiniz önce. Kaç kişi cevap yazmış. Ben soru sorabilecek için üye oldum. Şimdi her sorduğum soru için bu cevabi mi alacağım bu sitede ? Tüm samimiyetimle soruyorum size

Dolapta kısır var. Maalesef bir dolu tabak yiyeceğim ve sonra eritme peynirinden yapılan kremi göbeğime sürüp yatacağım.
Böyle gece kaçamakları için çok işe yarıyor. Gobeginiz hassassa gündüz sürün.

Soruyu ben sordum. Gerçekten ona göre kullanmak için. Keşke siz de bana öneride bulunsaydiniz önce. Kaç kişi cevap yazmış. Ben soru sorabilecek için üye oldum. Şimdi her sorduğum soru için bu cevabi mi alacağım bu sitede ? Tüm samimiyetimle soruyorum size
Evet bu cevabi alacaksiniz tabi ki; cunku sirf o cevaplar icin soru sordunuz. Hepiniz ayni kisisiniz ya da mine hanimin yardimcilari amzbaksbak bi de meraktan soruyorum, bu icerigin 50 ml sini 700 tl ye satmaktaki motivasyonunuz nedir ahahahahah 😂😂😂

Ürününüz o kadar mükemmelmiş ki, yüzüm yandı şikayetleri mevcut.

Mine Hanım'da ürününe o kadar güveniyormuş ki "iade, iptal yok; ödemeler havale ve EFT" demiş.

50 ml'si için 700 TL istenen ( kampanya da yapmışlar, 1 alana 1 bedava vs ) kremin içeriği de buymuş.

Eki Görüntüle 3284187
Aile mirası asırlık tarif diyorlarmış bu içeriğe. Büyük büyük nenesi de bakır kasesinde alpha arbutin, calendula karıştırıyordu zaar.:KK53:

IMG_20230809_005003.jpg

Bunlardan olur mu? Biraz buruşmuşlar ama elimde acı biber tek bunlar var. Param kreme yetmedi kendim yapacağım. İçeriği yazıyor zaten. Alkol kısmı için kolonya kullanmayı düşünüyorum. Lütfen mine hanım cevap versin.

Evet bu cevabi alacaksiniz tabi ki; cunku sirf o cevaplar icin soru sordunuz. Hepiniz ayni kisisiniz ya da mine hanimin yardimcilari amzbaksbak bi de meraktan soruyorum, bu icerigin 50 ml sini 700 tl ye satmaktaki motivasyonunuz nedir ahahahahah 😂😂😂
Kullanıp memnun kalmak ne zamandır suç oldu bu site neden var önerilerimiz bilgilerimiz için değil mi bence gereksiz yorum yapmak için gelmişsin dünyaya 50ml 700 TL'ye alıyorsak var bir bildigimiz 😂😂

Kullanıp memnun kalmak ne zamandır suç oldu bu site neden var önerilerimiz bilgilerimiz için değil mi bence gereksiz yorum yapmak için gelmişsin dünyaya 50ml 700 TL'ye alıyorsak var bir bildigimiz 😂😂
57dk önce bu kremi övmek için mi kaydoldunuz jagsjagsjsg işler kesat herhalde bedava reklam peşindesiniz.

Marka benim değil ki reklamını yapayım. Inf değilim ünlü değilim. Kaldı ki bir kreme o kadar para veriyorsam, mantıklı her insan gibi gelip sorabilecek en iyi yer burası diye düşündüm. Burası da demek ki her sorduğumuz şeyi bile reklam olarak algilayanlarla dolu. Daha da sormam. Ayrıca para verdiysem bir şeye, İnternet icat edilmiş madem, tabi ki gelip burada soracağım. Üye olduğuma pişman oldum bu ne ya

Marka benim değil ki reklamını yapayım. Inf değilim ünlü değilim. Kaldı ki bir kreme o kadar para veriyorsam, mantıklı her insan gibi gelip sorabilecek en iyi yer burası diye düşündüm. Burası da demek ki her sorduğumuz şeyi bile reklam olarak algilayanlarla dolu. Daha da sormam. Ayrıca para verdiysem bir şeye, İnternet icat edilmiş madem, tabi ki gelip burada soracağım. Üye olduğuma pişman oldum bu ne ya

tamam-inandim.gif

Ben alamıyorum param çıkışmadı kendim yapacağım da mine hanıma söyler misiniz illa arnavut biberi mi gerekiyor? Evdeki malzemelerle yapamıyor muyuz? Lütfen çok acil lazım.

Size kendi tarifimi vericem, aslında büyük aile sırrimiz ama siz buna değeriniz.
1olcek kedi moku
2 ölçek yarasa kanı
33tane kara sinek kanadı
Ve en önemlisi 2 ölçek hidroklorik asit
Hepsini karıştırıp günde 2 kere, hemşirenin mucizesi gel beni bul gel beni bul diyerek sureceksiniz. Bunu yapın bana minnettar kalacaksınız

X