Leke kremi aldım kızlar siz kullandınız mı memnun olan var mı??

Burası kalabalıkken yeniden duygularımı paylaşayım ;
Hileli takım arkadaşı ile oynadığım için beni pubG'den banlayan kıl pubG admini sana sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum. Dakikalar sonra cezam bitecek ve sahalara döneceğim.
Arkadaş ekli değil bende öylesine grup oluyoruz çok oynadım hileli kişilerle,dün bı tanesi hileyi açayım diye çıktı geri girdi oyuna hiç ban yemedim ama şu hileli oynayanlara soruyum Rank seviye kaç diye cevap vermiyorlar bari hileyle Fatih olun,ben hilesiz as oluyorum kısa surede😊

Bu arada sizi asla muhatap almıyorlar ve siz cezanız bitene kadar paşa paşa bekliyorsunuz. 1 hafta ceza da kolay kolay verilmezmiş. Normalde en az 3 ay ve çoğunlukla da 10 sene imiş ban cezası : )

Arkadaş ekli değil bende öylesine grup oluyoruz çok oynadım hileli kişilerle,dün bı tanesi hileyi açayım diye çıktı geri girdi oyuna hiç ban yemedim ama şu hileli oynayanlara soruyum Rank seviye kaç diye cevap vermiyorlar bari hileyle Fatih olun,ben hilesiz as oluyorum kısa surede😊

benim ceza alma sebebim RP görevinde olan bir görevde ateş etmeden 16 tane arena oyunu bitirmek. Bunu karşı tarafa kıyak olarak görmüş pubG ve 1 hafta banlamışlar.

Bu arada sizi asla muhatap almıyorlar ve siz cezanız bitene kadar paşa paşa bekliyorsunuz. 1 hafta ceza da kolay kolay verilmezmiş. Normalde en az 3 ay ve çoğunlukla da 10 sene imiş ban cezası : )
Bu mesaj bize zalim diyenlere gelsin, güle oynaya gönderiyoruz, 10 sene ban yemiş gibi kızıyorlar, hem nerede adminle geyik, mod.'la gır gır şamata, hey anam hey :)))

benim ceza alma sebebim RP görevinde olan bir görevde ateş etmeden 16 tane arena oyunu bitirmek. Bunu karşı tarafa kıyak olarak görmüş pubG ve 1 hafta banlamışlar.

Abicim o zaman sana kurşun ata ata biter mapus yata yata biter aldırma gönül aldırma şarkısını hediye ediyorum :ıslık:

Neymiş o bende bir bakayım, Counter Strike'dan sonra beni saran oyun olmamıştı. Şimdilerde Knight takılıyorum.

Bu mesaj bize zalim diyenlere gelsin, güle oynaya gönderiyoruz, 10 sene ban yemiş gibi kızıyorlar, hem nerede adminle geyik, mod.'la gır gır şamata, hey anam hey :)))

mune yemin ediyorum en ufak ceza 3 ay %90 da 10 sene ceza veriyorlar.

ben 1 hafta yedim herkesten aynı tepki geldi ; o kadar kısa ceza yok !

eee 1 hafta işte : ) ne yani yalan mı söyliyeyim ...

mune yemin ediyorum en ufak ceza 3 ay %90 da 10 sene ceza veriyorlar.

ben 1 hafta yedim herkesten aynı tepki geldi ; o kadar kısa ceza yok !

eee 1 hafta işte : ) ne yani yalan mı söyliyeyim ...
Oyyy o nasıl ceza öyle, benim adam bu oyuna takılmıyor ama eskiden oynadığı bir oyun vardı, oradaki yönetimde çok disiplinliydi, bir ünvan vardı hatırlamıyorum adını, onu herkese vermiyorlardı, hile varsa sert uygulamaları mevcuttu.

X