Leke kremi aldım kızlar siz kullandınız mı memnun olan var mı??

Eklentiler

• images.jpeg-1.jpg
    images.jpeg-1.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 23
Burası kalabalıkken yeniden duygularımı paylaşayım ;
Hileli takım arkadaşı ile oynadığım için beni pubG'den banlayan kıl pubG admini sana sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum. Dakikalar sonra cezam bitecek ve sahalara döneceğim.

büyüyünce geçer kazen-chan

Hileli takım arkadaşı ile oynadığım için beni pubG'den banlayan kıl pubG admini sana sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum. Dakikalar sonra cezam bitecek ve sahalara döneceğim.
Hahaha süpersinnn bende PUBG 4 ever 😂

Bu eşlerin pubg düşkünlüğü ne olcek acaba😂 abi sen de mi yemek sofraya gelince dur şu bitsin geleceğim deyip yarım saat sofra bekletenlerdensin 😂🙄

Yanlız sen o kadar site kur yönet falan sana troll desinler ay çok komik aslında bende bazen troll olduğunu düşünmuyor değilim :KK70:

başıma bir şey gelmeyecekse
İlahi adalet demiş gibi yapsam mesela ama demesem ima etsem o_O:KK17::KK17:

bre nankör, ben ne zaman sizi ilk cezanızda 1 hafta banladım?

İçeri girip suçluyum diyen olur mu amirim?

işte bu sebeple kimse bana haksız yere ban verdiniz demesin.

büyüyünce geçer kazen-chan

abla sen inanmıyorsun ama ben Kazen gerçek Kazen

Bu eşlerin pubg düşkünlüğü ne olcek acaba😂 abi sen de mi yemek sofraya gelince dur şu bitsin geleceğim deyip yarım saat sofra bekletenlerdensin 😂🙄

yok bizde öyle olmuyor ben maçım şu dakika biter diyorum ona göre yemekhazır oluyor.

Enişteye söyle bir ifadesini alayım eklesin beni ; KahveKolik bugün cezam bitiyor As rütbesinden Bronza düştüm :KK43:

biz size ceza verince beğenilerinizi filan siliyor muyuz ? adamlar direk As'tan Bronza düşürdü !

X