Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

hoşbulduk cnmmmcm iyi değerlendr ha yumoş günlerini bizim ooo vala çocuğun olacağıda vrsa olmaz olamaz hafta 2 en fazl 3 diyim oda çk ender:kedi:yaaa bu iş yüüznden işte adam işterinde sinir stres....:gitme:

bana dr hafta 3 kez demişti takma kafana...olucağı varsa 1 kereyle bile olur

ay kızlar bizim aslında nasıl hamile kalcağımızdan önce şu kafaya takma işini çözmemiz lazım ama nasıl başaılır ben bilmiyom bilen varmı parmak kaldırsınn kaydirigubbakcemile3

salın kendinizi koyverin gitsin beyaaaaaaaaaa
fif fik yeter dinleyin beni:)))))))))))))))))))

ay kızlar bizim aslında nasıl hamile kalcağımızdan önce şu kafaya takma işini çözmemiz lazım ama nasıl başaılır ben bilmiyom bilen varmı parmak kaldırsınn kaydirigubbakcemile3

ben aslında yumurtlamaya kadar rahattım...düşünmüyordum bile...aslında kaçıncı günümdeyim onu bile bilmiyorum...

aynen katılıyorum cnm önce o sorunu çözmek lzm ama bn takmıyorum artık valla kızz biliyosun ztnnnn....ne kdr konuşam etsemde olacağı vrsa olcak napalım........gamyoncuiremsu

kızlar bi dışarı çıkmam lazım görüşürüz gene seviyorum sizi

kızlar dün kitapta bişey okudum sizede söyliyim dedim...fatiha ve bakara sürelerinden okuyacağın her hafrten dolayı istediğin mutlak verilecektir diye yazıyor

hemen nane limon kaynat bide çörek otunu ez bala karıştır ye bide sivri biberde c vitamini varmış onu yee Allah şifa versinnn

teşekkür ederim canımmm, maşaallah bitkisel tedavi konusunda çok bilgilisin. aslında hiç ilaç kullanmasak hep böyle şeyler yapsak ne iyi olur kaydirigubbakcemile5

merhaba herkese.bayadır uğrayamıyorum.çünkü eşim evde.
dün kızımın kontrolü vardı çok az kilo almış.galiba çatlaktan dolayı huzursuzdu pek emmek istemiyordu ondan kay naklandı.neyse sağlığı yerinde olsunda gerisi önemli değil.çatlağın iyileşmesi 3 hafta sürüyormuş:sinifsinif: ınşallah enkısa zamanda düzelir kızım.
bu arada herkes iyidir umarım.bizden bu kadar.kendinşze çok iyi bakın.görüşürüz.

X